Maseczki Piękności, Odżywcza maseczka różana do skóry suchej i bardzo suchej `Satysfakcja`

Maseczka z eliksirem z róży chilijskiej i najdroższym na świecie, czystym olejkiem eterycznym z róży damasceńskiej. Usuwa szorstkość, suchość i łuszczenie się naskórka. Działa kojąco i przeciwzmarszczkowo, odżywczo, kojąco i wygładzająco.

Maseczkę stosuje się na noc, bez zmywania.

Wielkie rozczarowanie

Ogólnie lubiłam prawie wszystkie maseczki z dermiki, ale ta jest pomyłką. Mam cere mieszaną i odwodnioną. Opis zdawał sie byc idealny dla mojej skóry. Nic bardziej mylnego. Maseczka jest gesta, tepa i trudno ja wsmarowac w skóre. Próbowałam ją zmyc po godzinie, ale mimo wszystko pozostał na skórze dziwny, niemiły film. Skóra nie była odżywiona, przez kolejne dni bardzo sie przetłuszczała i dopiero po tygodniu stosowania innych preparatów doszła do poprzedniego stanu. Myśle, że to zasługa parafiny, która znajduje sie już na drugim miejscu wsród skłądników.

Używam tego produktu od: tylko raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

pomogła w trudnych chwilach

Był moment, że miałam bardzo podrażnioną cerę po zabiegach kosmetycznych ( seria kwasow i mikrodermabrazji ), cera się łuszczyła, była podrażniona, piekła, była przesuszona. Szukałam czegoś delikatnego co ją ukoi i nawilży.

Maseczka bardzo dobrze radzi sobie z podrażnioną cerą. Koi ją, staje się miękka i delikatna. Nie zapycha, nie wysusza. Dobrze ją odżywia. Znika szybko uczucie pieczenia i podrażnienia. Jest dość gęsta i bardzo wydajna. Jedna saszetka starczyła mi na 3 razy. Niestety mogłaby być w innym opakowaniu, ponieważ to jest niezbyt higieniczne po otwarciu. Maseczka bardzo łatwo się rozsmarowuje, można stosować ją jako krem lub maskę na noc. Jednym słowem spełnia obietnice producenta:wygładza, koi, nawilża. Idealny stosunek ceny do jakości.

Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

Niezła, ale nie powala

To była pierwsza maseczka Dermiki, jakiej używałam. Zachęciły mnie świetne recenzje, ale niestety maseczka do nich nie dorasta. To nie jest maseczka na poziomie Hera Aquabolic, nie wiem, skąd takie oceny. Za nie jest i pewnie do niej wrócę, ale na pewno żaden z niej hit.

Mam skórę skrajnie suchą i łuszczącą się (kolagenoza), ta maseczka jest dla niej za słaba. Mogę ją polecić jedynie kobietom o lekko suchej skórze. Jeśli macie mocno suchą - ta maseczka Wam nie wystarczy.

+ bardzo ładny różany zapach
+ gęsta, bogata konsystencja
+ poza początkowymi trzema razami, wchłania się szybko
+ nadaje się pod makijaż
+ nawilża, wygładza, odżywia (prawdę pisze producent)
+ jest niesamowicie wydajna, starcza na co najmniej 2 tygodnie codziennego używania 2x dziennie (zamiast kremu)
+ nie trzeba jej nakładać dużo (nawet się nie da, bo się roluje)
+ nie uczula, nie podrażnia skóry (ale oczy już tak)
+ cena
+ dostępność (kupiłam w aptece)

- na początku się roluje, nawet przy nałożeniu cieniuteńkiej warstwy. U mnie tak było przy pierwszych trzech użyciach, potem skóra się chyba przyzwyczaiła
- opakowanie jest za duże, przez co jest otwarte przez 2 tygodnie codziennego używania maski
- trzeba trzymać w lodówce, a nakładanie zimnej maski powoduje ból i neuralgię
- opakowanie jest niedostosowane do zawartości, nie zamyka się
- ciężko się rozprowadza, bardzo, hm, tępo, jakby maseczka stawiała opór pod palcami
- nie usuwa łuszczenia się naskórka
- po nałożeniu jej skóra zaczyna się pocić
- podrażnia oczy

Nie wiem, czy jeszcze ją kupię, ale na pewno spróbuję innych maseczek Dermiki.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno (ok. 14 użyć)

Cellulit mity

rewelacja

Jedna z moich ukochanych maseczek. Dermika jest pod tym względem bezbłedna! Moja skóra szczególnie w okresie zimowym jest tak sucha, że trudno mi dobrać odpowiedni produkt. Dermika działa po prostu świetnie, mam wrażenie, że jest to maseczka stworzona dla mnie:

+ idealna, kremowa konsystencja
+ nie obciąża skóry
+ nie zapycha
+ wyraźnie odżywia skórę
+ lekko ją rozjaśnia, wygładza, pomaga zmniejszyć zaczerwienione naczynka, których mam sporo, szczególnie wokół nosa
+ skutecznie nawilża skórę na długo, rezygnuję z kremu po zmyciu maski
+ pozostawia uczucie świeżości, a nie tłustego filmu
+ wygodna i praktyczna w użyciu
+ saszetka wystarczy na dwa razy

Ilość zużytych opakowań: wiele

najlepsza

Maseczka ta ratuje moją buzię już od lat. Mam suchą cerę skłonną do przesuszania, która zwykle "zjada" kremy, nawet tłuste. Maseczka ta wprost rewelacyjnie nawilża moją cerę, spłyca zmarszczki. Zdarzało się, że trafiałam na kremy, które delikatnie mówiąc, się nie sprawdzały, wtedy ta maseczka szła mi z pomocą.
Co prawda bardzo powoli się wchłania - stosując ją na noc, rankiem często budzę się nadal z warstewką na twarzy, a poduszka niestety do prania. No jednak coś za coś...
Żałuję jedynie, że dermika nie ma całęj linii kosmetyków z tymi składnikami. Zwłaszcza krem do codziennej pielęgnacji cery byłby tu bardzo wskazany

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Szkoda czasu i tych 5zl

Jestem rozczarowana. Maska nie sprawdzila sie przy mojej odwodnionej cerze. W ogole co to za pomysl by zrobic taka konsystencje i trzymac to cos cala noc na buzi. Zatkanie porow murowane i posciel do odplamiania. Zapach takze z rozami to niewiele ma wspolnego. Szkoda kasy i poscieli oraz cery na tak nieprzemyslane rozwiazanie, ktore powoduje pogorszenie stanu cery. Porazka.

relaks pełną twarzą ;)

Jestem tą maseczką absolutnie zachwycona!
Mam skórę ze skłonnością do przesuszania, czasami po umyciu zwykłą wodą czuję, że moja skóra jest niekomfortowo napięta i podrażniona. Lubię wypróbowywać różne maseczki, ale nigdy nie byłam tak zachwycona efektem, jaki zobaczyłam na swojej skórze.

Rozsmarowuję na twarzy mniej więcej 3/4 opakowania, skoro producent pisze, że ma być gruba warstwa, widocznie coś w tym jest. Przy pierwszej aplikacji zdziwiła mnie konsystencja maseczki, gęsta i maślana. Od razu uprzedzam, że z rąk ciężko ją zmyć nawet mydłem... Ale spokojnie można do tego się przyzwyczaić, poza tym na twarzy wcale nie czuję specjalnej tłustości.

Fakt, długo się wchłania, trochę za długo, przez co nakładam ją sporo przed snem, żeby nie zaaplikować maseczki poduszce, ale to jest jedyna wada, innych nie znalazłam. Czuję, jak moja skóra ją pije, następnego dnia jest gładka, miękka i nawilżona. Poza tym zapach jest obłędny :)

Zdecydowanie będę kupować częściej.

Ilość zużytych opakowań: cztery

nie polecam

Zakupiłam maseczkę wczoraj zachęcona opisem "cudownego odżywienia", "optymalnego nawodnienia, gladkości, miękkości ...itp.".
Powinnam się domyśleć, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do .... .
Mam skórę bardzo suchą i wrażliwą, czyli zgodnie z opisem na opakowaniu, powinnam trafić w 10.

Moje wrażenia zupełnie nie pokrywaja się z zapewnieniami producenta.
Maseczka jest bardzo ciężka, wręcz "zatykająca". Byłabym w stanie jeszcze to znieść, wraz z faktem, że się zważyła na twarzy, gdyby nie to, że nie dała absolutnie żadnego pozytywnego efektu.

Po ściągnięciu nadmiaru kosmetyku (czyli mniej więcej 2/3 zawartości, którą nałożyłam na twarz) po ok. 3 godz., moja skóra była przesuszona - skóra na czole się łuszczyła. Zaraz po ściągnięciu maseczki musiałam umyć twarz, gdyż uczucie "zatkania" było nie do zniesienia i położyć grubą warstwę kremu nawilżającego (Estée Lauder Daywear).

Maseczka nie spełniła w moim przypadku żadnych z obiecywanych cudów - nie odżywiła, absolutnie nie nawilżyła i z pewnością nie wygładziła.

Nie mogę się wypowiedzieć nt. obiecywanwgo działania przeciwzmarszczkowego.

Jakiś +? Duża ilośc kosmetyku w opakowaniu i zachęcające wizualnie opakowanie. Ale czy to wystarczające zalety?

Używam tego produktu od: jeden raz

świetna:)

Ta maseczka jest rewelacyjna. Kupiłam ją poniewaz nadaje się również pod oczy, a ja mam tam sucha skóre, Fajnie nawilzyła, poprawiła koloryt skóry, zapach równiez mi sie podoba. Nałożyłam ja przed snem i pozostawiłam na całą noc. Rano skóra moze troche się swieciła i trzeba było zerbrać resztki maseczki wacikiem, ale warto było ja kupic.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Warto kupić

Maseczkę nałożyłam, jak to ja, obficie, jedynie na twarz wraz z okolicami oczu. Jest dość tłusta, nawet po myciu rąk mydłem zostawiała lekko tłusty film dlatego bałam się czy moja skóra ją \'wchłonie\'. Z powodu grubej warstwy odczekałam 3h aż się wchłonie jako jako, żeby wszystkiego nie wytrzeć w poduszkę. Cera cały czas się świeciła, jakieś 2 razy rozcierałam ją jeszcze bardziej, lekko wklepując. Rano- miłe zaskoczenie. Wszystko się wchłonęło- nie wiem czy przez moją skórę czy poduszkę, ale najważniejsze że twarz nie świeciła się w żadnym miejscu (co było bardzo możliwe gdyż nie mam cery suchej a mieszaną). Cera jest naprawdę bardzo przyjemnie gładka, zaczerwienienia nieco ujarzmione, powiedziałabym również że maseczka lekko przyśpieszyła proces gojenia śladów po wypryskach. O dziwo mnie nie zapchała- za co spory plus gdyż mam do tego skłonności. Myślę że kupię ją jeszcze nie raz gdyż widać że cera jest po niej lepiej nawilżona i odżywiona.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Parafinowy zapychacz!

Ta maseczka to mój koszmar! Konsystencja powinna mi już dać do myślenia. Ciężka, mazista. Nie wiem dlaczego zdecydowałam się jej użyć? Pewnie dlatego, że mam zaufanie do Dermiki, nigdy żaden produkt nie zrobił mi krzywdy. A tu katastrofa!
Skusiła mnie też ta róża w składzie i obiecane wygładzenie. Zimą moja skóra szaleje i postanowiłam ją dopieścić. Skończyło się na zapchanych porach i wysypie na brodzie, z którym walczyłam kolejny tydzień!!!

Używam tego produktu od: jednorazowa przygoda

Koło ratunkowe

Jak dobrze, że istnieje ta maseczka! Nie wiem jak bym przeżyła poprzednią zimę, gdyby nie ona. Nie mam suchej skóry, przeciwnie, moja cera ma skłonność do mocnego błyszczenia się, ale zeszłej zimy stała się strasznie odwodniona i podrażniona; byłam szczerze załamana jej stanem. Miejscowo się przetłuszczająca, odwodniona, wrażliwa i skrajnie naczyniowa cera to jest koszmar do pielęgnacji przy temperaturach -15 na zewnątrz i +20 w pomieszczeniu.

Ta maseczka uratowała mi twarz. Ma konsystencję gęstej śmietanki i śliczny naturalny zapach. Po nałożeniu (pół opakowania na całą twarz i szyję) przez moment wydaje się bardzo gęsta i nieco tępa, ale po kilku minutach większość substancji wsiąkała w moją spustoszoną przez zimę skórę, pozostawiając na niej lekką, wilgotną warstwę. Stosowałam maseczkę wyłącznie przed snem i czasem przed położeniem się osuszałam tę warstwę cieniutką chusteczką higieniczną w obawie przed przyklejeniem się do poduszki. Budziłam się z rozjaśnioną, ukojoną, uspokojoną i odżywioną skórą. Do osiągnięcia stanu „używalności” twarzy potrzebowałam aplikacji przez 4 wieczory pod rząd, co równało się dwóm saszetkom maseczki. Taką kurację powtórzyłam kilka razy.

Jest to jedna z naprawdę niewielu przeznaczonych do domowego użytku kremowych maseczek, które przetrzymane na twarzy dłużej niż standardowe 15-20 minut nie rozpulchniają brzydko cery i nie powodują podrażnienia moich histerycznych naczynek.

Aktualny sezon zimowo-kaloryferowy ledwo się zaczął, a ja już widzę, że będę pewnie zmuszona wrócić do tej maseczki. A wrócę z przyjemnością i nadzieją, że i tym razem mnie nie zawiedzie.

Używam tego produktu od: ubiegłego roku
Ilość zużytych opakowań: kilka