Rosarium, Krem-maska z płatków róż

Rosarium, Krem-maska z płatków róż

Krem - Maska przeznaczony jest do cery dojrzałej, suchej, wrażliwej, wiotkiej, spragnionej ekstra pomocy przeciwko zmarszczkom i podrażnieniom. Olejki i esencje różane, wzbogacone balsamicznymi lipidami z oliwek i owoców awokado szybko poprawiają wygląd cery, nadając jej gładkość, miękkość i młodzieńczą delikatność. Najwspanialszy olejek eteryczny świata poprawia nastrój.
Można go stosować cienką warstwą codziennie, jako krem do cery bardzo suchej, albo grubszą warstwą 2-3 razy w tygodniu, jako maseczkę regenerującą na noc.

niezły

Treściwa konsystencja, choć troszkę topornie sie nakłada. Odczuwalne wrażenie odżywienia i nawilżenia skóry plus aromaterapeutyczne działanie zapachu róż to spore atuty.
Jako krem oceniłabym na 3 gwiazdki - wolę większy komfort nakładania. Ale jako maska, stosowana na noc, bez zmywania sprawdza sie znakomicie.

Polecam właścicielkom suchej i bardzo suchej skóry - wtedy widać efekt. Myslę, że przy cerze tłustej i mieszanej może byc zbyt ciężki.

Pokochałam

Pokochałam ten krem miłością namiętną, w czym niebagatelny udział ma jego nieziemski zapach. Kocham róże w kosmetykach, więc od jakiegoś czasu czaiłam się na próbki tej serii, ale niestety udało mi się zdobyć tylko dwie. Ten krem kupiłam w ciemno, wiedziona miłością do zapachu oraz informacją, że jest bardzo tłusty. Odkąd moja skóra zaczęła się silnie przesuszać, co wzmaga jeszcze zimno na dworze, używam wyłącznie bardzo tłustych kremów na noc, inne niestety nie spełniają swojej roli. Ten krem jest rzeczywiście jednym z najgęstszych, jakie znam. Konsystencja jest dość zbita, więc trzeba się trochę napracować, żeby go rozsmarować na twarzy. Kiedy już się go rozsmaruje można się upajać przepięknym zapachem i uczuciem ukojenia skóry. Krem bardzo dobrze nawilża i zapobiega wysuszaniu się skóry nocą. W tak suchą skórę jak moja wchłania się całkiem nieźle, pozostawiając na niej warstwę ochronną, która nie ulega wytarciu o poduszkę. To jest dla mnie bardzo ważne, bo lżejsze kremy o tej porze roku nie sprawdzają się u mnie między innymi dlatego, że znikają z twarzy w ciągu nocy, po czym budzę się ze ściągniętą cerą i uczuciem suchości, którego nie cierpię. W przypadku tego kremu nie ma o tym mowy. Rano krem ciągle jest na skórze, która jest nakarmiona, nawilżona i wygląda na wypoczętą. Nic mi po nim nie powyskakiwało, nawet w miejscach, gdzie mimo wszystko zaskórniki jeszcze mi sie od czasu do czasu pojawiają (zwłaszcza na brodzie). Polecam ten krem wyłącznie suchoskórym, osoby o cerze choć trochę skłonnej do przetłuszczania nie będą miały z niego pociechy. Tej zimy na pewno kupię go jeszcze (mimo, że jest przeraźliwie drogi jak na polski kosmetyk).

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc/ ilość zużytych opakowań: 1

tłusty

Być może kupię ten krem, gdy skończę Nutrix Lancome i będę potrzebowała czegos naprawde tłustego na basen. Może...bo cena, jak to u Dermiki - wysoka. To faktycznie raczej maska, a nie krem - gęsta, cięzko się rozsmarowuje. Natłuszcza, choc bez specjalnego połysku, mam tez poczucie odżywienia. Nie zapucha mi porów, choć mam cere normalną, więc to raczej mi sie nie zdarza. Zapach delikatny, całkiem przyjemny. Nie mam jeszcze wyrobionego do końca zdania o tym kosmetyku- nie zachwycił mnie, nie zirytował...Ale nie do stosowania na codzień.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Dobry

Ja stosowałam ten kosmetyk jako krem na noc i na mojej twarzy sprawdził się bardzo dobrze. Faktycznie ma trochę gęstą, tłustawą konsystencję, ale mnie to w nocy absolutnie nie przeszkadza :)), wręcz przeciwnie miałam wrażenie,że moja twarz jest dobrze nawilżana i odżywiana. Zapach lekko różany, ale zarazem trochę dziwny. Rano buzia była w dobrej kondycji- lekko wygładzona, wypoczęta o ładnym kolorycie.

margaryna

Fakt, napisane jest że do skóry suchej, a ja mam mieszaną ... ale przez 1,5 roku była odwodniona po zniszczeniu Easy Peelem, i do tego bardzo wrażliwa, o obniżonej jędrności ... to się zgadzało - więc wtedy pozwoliłam sobie ją wmówić sprzedawczyniom w perfumerii.
Niestety, był to niewypał - maska jest gęsta i tępa w konsystencji jak margaryna, ciężko się wchłania. Zapach na który bardzo liczyłam to jest bardzo mało "różany", dla mnie nie ma w sobie nic relaksującego, dobrze chociaż że słaby.
Próbowałam używać jej na różne sposoby - wmasowywać, wklepywać, nakładać grubą warstwą ... i zero efektu. Nie nawilża, nie ujędrnia, nawet wręcz przeciwnie - skóra robi się po niej jakoś tak dziwnie rozluźniona. Twarz wcale nie wygląda lepiej. Fakt, że przy dłuższym czasie trzymania na twarzy po starciu cera jest bardzo delikatna i aksamitna w dotyku. Maska jest też bardzo łagodna dla skóry - ale to koniec pozytywów.
Na noc nie zostawiałam, bo trzymanie jej na twarzy to dla mnie dyskomfort, cera za bardzo się dusi. Chyba zużyję ją do końca zimą jako krem ochronny na mrozy ...