Preferance, Wild Ombres (Farba do włosów)

Preferance, Wild Ombres

Cena już od 30,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Efekt Ombré Hair to włosy rozjaśnione na długości i końcach, dające wrażenie rozświetlonego, pełnego blasku, letniego looku.
To najmodniejszy look sezonu, który z łatwością możesz uzyskać sama w domu.
Zestaw Préférence Wild Ombrés to nowy, prosty sposób na uzyskanie stopniowanego koloru. Produkt łączy technologię lekkiego kremu rozjaśniającego i Aktywator Połysku, aby zapewnić efekt rozjaśnionych, błyszczących i aksamitnych włosów. W zestawie szczotka Expert do precyzyjnej aplikacji.
Farba występuje w trzech odcieniach: dla brunetek, szatynek i blondynek.

rozjaśniacze
rozjaśniające
Trwałość
długotrwałe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 19

Spełnia swoją rolę

Produktu użyłam dwa razy. Pierwszy raz pierwszy odcień NO2 w październiku 2014. Później sciełam końcówki tracąc rozjaśnienie. W lipcu 2016 postanowiłam wrócić do rozjaśniania o ponownie sięgnęłam po Loreal. Tym razem odcień NO1. Nie wiem czy przy moich zerowych umiejętnościach osiągnęłam ładny efekt przejścia (oceńcie sami), ale nie przykładałam się do tego. Moim zdaniem kolor nie odcina się aż tak (niczym od linijki) a na pewno zaoszczędziłam na fryzjerze. Chociaż tym razem postanowiłam że zacznę wyżej rozjaśnianiać(nietypowe ombre)

Plusy :
●opakowanie - wygodne z zakrętką
●wydajne - na długich włosach wystarczyło a nawet zostało
●dobrze się rozprowadza i zmywa
●szczoteczka ułatwia rozprowadzanie
●kolor jak obiecywany. Wygląda naturalnie
●szampon dodany do zestawu

Minusy:
- niszczy włosy (aczkolwiek można tego się spodziewać po każdej farbie i rozjasniaczu)
-cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229973].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

WIELKI ZAWÓD

Używałam produktu nr 2. Na wlosach w kolorze ciemnego blondu wyszedł rudy zamiast blondu :/ Trzymałam na włosach 40 minut, czyli tyle ile zaleca producent. Mam nadzieje ze się spłucze ten okropny kolor.. chociaż jak na razie- po trzech myciach, dalej jest marchewa:/

Jedna gwiazdka za łatwą aplikację i pomocną szczoteczkę, którą w przyszłości można wykorzystać z innym produktem.

Używam tego produktu od: Użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1117406].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Efekt od linijki i spalone końce

Postaram się napisać same konkrety, bo inaczej by tego było zbyt dużo. Włosy farbowałam od kiedy byłam nastolatką, głównie farbą z Palette (farba + prostownica mocno zniszczyły mi włosy). Jakieś 4 lata temu przerzuciłam się na henne Khadi z amlą i jatrophą, czyli zwyczajnie rudą. Po ponad 2 latach farbowania tylko henną, włosy trochę odżyły. Dlatego w wakacje nałożyłam na nie szampon koloryzujący z Palette ( jakiś brązowy), a niedawno farbę w piance. Piszę to wszystko, by obalić przekonanie, że rozjaśnione henną włosy będą zielone, a na włosach farbowanych ta farba nie łapie. Zrobiłam ombre dla brunetek. A oto co wyszło: ( przypominam, że włosy były wcześniej farbowane henną i Pallet):

Plusy:
+ no jednak udało się jej rozjaśnić te końcówki, chociaż wiele dziewczyn pisze, że jest w stanie złapać tylko na włosach niefarbowanych)

Minusy:
- grzebyk. Niby wszyscy mówią, że fajna sprawa, ale kiedy widziałam jak tapiruje mi włosy, to aż ciary szły po plecach
- mimo zaleceń z instrukcji i natapirowania włosów, wyszło przejście z brązowego w pomarańczowy dosłownie jak od linijki.
- na zapach można narzekać, ale każdy przecież wie, że to chemia, więc musi śmierdzieć
- bardzo zniszczyło mi końcówki. od wakacji cieszyłam się, ze po ostatnim podcinaniu w końcu nic się nie rozdwaja, a tu ***. włosy na końcach suche i spalone.

Na koniec dodam od siebie, że już lepiej odżałować na fryzjera i mieć zrobione ładnie, niż wydać 30 zł i napaćkać sobie na głowie tak, że jak najszybciej chce się to zatuszować farbą. Daje 2 gwiazdki tylko dlatego, że jak obiecali, tak rozjaśnili.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 farba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102056].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Napisanych recenzji: 4

Spełnił swoją rolę ;)

Ta farba na moich włosach zdała egzamin. Wzięłam odcień N02, mimo iż mam naturalny kolor ciemny brąz. Na początku końcówki zalatywały pod rudy, ale po paru myciach się ładnie rozjaśniły. Szczoteczka dała bardzo fajny efekt przejścia, aplikacja farby jest banalnie prosta i szybka, także nie opłaca się iść do fryzjera, bo taki sam efekt można uzyskać samemu. Minus tej farby to fakt, że trochę niszczy końcówki - ale jaka farba z rozjaśniaczem nie niszczy ? Aktualnie kupiłam drugie opakowanie, i niedługo będę znów robić ( po 10 mcach przerwy) ;)

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 57

Spełnił swoją rolę

Potrzebowałam odświeżyć swój look :)
Skusiałam się na domowe ombre z L\'oreal. Farba spisała się znakomicie.
Na moich czarnych włosach udało mi się (jednym opakowaniem :)) zrobić prześliczne kasztanowe ombre :)
Zalety:
- jedno opakowanie starczyło mi na zrobienie ombre :)
- nie wysusza włosów
- dobrze się rozprowadza i zmywa
- nie tworzy wielkiego kontrastu na ciemnych włosach

Wady:
- cena
- z szamponiku (był w zestawie) zrezygnowałam
- niezbyt potrzebny grzebyk (przynajmniej dla mnie)

Używam tego produktu od: użyłam w marcu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019402].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

efekt jak na opakowaniu

Mój kolor włosów to ciemny blond. Miałam 2 odcienie tej farby - rok temu najjaśniejszy nr 3 (do blondu), a teraz nr 2 (do ciemnego blondu-jasnego brązu). Nr 3 bardzo mocno rozjaśnił włosy, a nr 2 mniej, ale obecnie nie chciałam zbyt mocnego kontrastu. Kolory są bardzo ładne, oba wyszły tak, jak chciałam, identycznie jak u modelek na opakowaniu. Włosy na pewno są zniszczone, ale to nie zaskoczenie po rozjaśnianiu. Jednak ponownie nie zrobię już ombre - myślę, że niedługo wyjdzie z mody, a ponadto bardzo ciężko jest zrobić bez wyraźnej linii samej w domu. Nie wyrzucałam od razu butelki z farbą, bo po spłukaniu robiłam jeszcze poprawki. Użyjcie starych ubrań i ręcznika - będą do wyrzucenia. Nawet po drugim myciu poplamił się ręcznik i czułam zapach farby na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001957].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Nie polecam

Po obejrzeniu kilku filmików na YT byłam zachwycona, że samemu można wyczarować takie cudowne ombre w domu tak łatwo! Kupiłam farbę, nałożyłam i.. kolor który uzyskałam jest może o jeden odcień jaśniejszy za to włosy suche i sianowate :/ teraz muszę walczyć o ich życie żeby obyło się bez podcinania, nie polecam!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: Całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997379].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

zło w pudełku!!

Straszne to co się stało z moimi włosami było okropne nie przypominało w niczym włosów tych pięknych pań z pudełka, po aplikacji miałam jedno włosy do ścęcia przesuszone i bez koloru!!!Może gdyby producent zaznaczył że kolor wychodzi tylko na niefarbowanych włosach....

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedno i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991896].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 36

Napisanych recenzji: 753

okropne, rude!!!

Kupiłam odcień najjaśniejszy, w nadzieji, że wyjdzie popielaty blond. Juz wcześniej mialam ombre, także myslałam, że nie będzie żadnego problemu. Dawno temu kupowałam loreala blondy, szczególnie skandynawskie, zawsze ładnie wychodziły.
Obecną farbę trzymałam 45min, efekt koszmarny- rudy blond, dla mnie tragiczny!
Nigdy więcej nie kupie tej farby, juz lepszy efekt uzyskałabym normalną loreal, malując końcówki. Niestety wybrałam tą i bardzo tego żałuję. Jakoś sie będę musialm przemęczyc do wiosny, teraz zaplatam włosy w kłosa żeby nie było widac tragicznego efektu. Nie chcę teraz ponownie ich farbować, poniewaz mam słabe i cienkie włosy.
Ta farba to totalna porażka, jedynie szczotka do nakładania była fajna. Nie polecam, nie warto!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963874].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Paskudny rozjaśniacz

Jeden z najgorszych zakupów w moim życiu. Działanie jak najgorszego rozjaśniacza - żółte, okropnie spalone włosy! Jeszcze po żadnej farbie, ani i rozjaśniaczu, czy dekoloryzatorze nie miałam takiego siana na głowie. Włosy stały się absolutnie martwe i bardzo długi czas zajęło mi przywrócenie ich do normalnego stanu, oczywiście nie obyło się bez solidnego cięcia. Do tego po "zestawie do robienia ombre" spodziewałam się czegoś więcej, np. dobrej jakości rozjaśniacza plus małej porcji farby do wyrównani przejścia i koloru końcówek, a nie po prostu drogiego, beznadziejnego rozjaśniacza i niepraktycznej szczoteczki...

Używam tego produktu od: raz - o raz za dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961185].usefull || 0 }}% pomocna.