Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose Mineral Terracotta Powder zapewnia doskonałe krycie nadając jednocześnie naturalne i aksamitne wykończenie makijażu. Puder zawiera wysokiej jakości kompleks minerałów m.in tlenek cynku, mikę, krzemionkę, kaolin czy magnez. Składniki aktywne zawarte w pudrze tworzą barierę między skórą a szkodliwymi czynnikami środowiska chroniąc w ten sposób naszą cerę. Wyjątkowe połączenie minerałów nadaje skórze rozświetlony i młodzieńczy wygląd. Aplikacja: w celu uzyskania naturalnego efektu zaleca się użycie pędzla, zaś gąbeczki dla bardziej kryjącego i długotrwałego efektu.
Puder dostępny w czterech odcieniach naturalnych oraz dwóch odcieniach brązu.

OK.

Jestem posiadaczką legendarnego już wręcz (za sprawą Maxineczki, oczywiście) odcienia nr 04. Puder jest bardzo wydajny, używam go z przerwami już jakieś pół roku a wybrzuszenie nie zniknęło, a do denka nawet się nie zbliżyłam.
Nie jestem jednak przekonana do odcienia pudru. Jestem dość bladą osobą i, zwłaszcza w okresie wczesnowiosennym, miałam wrażenie ze wyglądam w nim nienaturalnie...
Puder nie jest też do końca trwały, w ciągu dnia potrafi się zetrzeć lub stworzyć delikatne plamy na policzkach... Z czoła mam wrażenie, że znika całkowicie.

Świetny jako bronzer!

Zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami blogerek i wcale się nie zawiodłam. Używam odcienia 04 terracotta i jest niesamowity. Przepiękny odcień, ani pomarańczowy ani chłodny, jak dla mnie jest to odcień idealny. Zaczęłam stosować kiedy miałam opaleniznę i delikatnie nadawał kolor, teraz jednak jak już opalenizna lekko zeszła spisuje się świetnie jako bronzer. Nie robi plam, nie można z nim przesadzić, idealnie się blenduje, mega wydajny. Był to strzał w dziesiątkę. Słyszałam, że na zdjęciach może wyglądać pomarańczowo, ale osobiście się z tym nie spotkałam jak do tej pory.

Ekstra

Bardzo fajny, delikatnie wygląda na buzi, rozświetla. To mój pierwszy puder mineralny i zdecydowanie jest warty swojej ceny. Mój odcień 02 używam jako puder, ale w zależności od odcienia można go również używać jak bronzera.

Odcień 01

Bardzo dobry puder ;) Posiada lekkie krycie oraz nadaje skórze piękne świetliste wykończenie ;) Skóra wygląda zdrowo i promiennie. Nigdy wcześniej nie miałam produktu nadającego skórze taki efekt, ale jestem pozytywnie zaskoczona i zachwycona ;) Polecam ;)

Mój ulubieniec!

Posiadam odcień 02. Kupiłam go zupełnie przez przypadek i absolutnie nie żałuje. Doskonale dopasowuje się do skory. Tak jak wcześniej już zostało to nadmienione, najdalej delikatny odcień opalenizny. Matuje i długo utrzymuje się na skórze twarzy. I ta cena, rewelacyjna.

Kolor 04.

Posiadam (jak większość :)) kolor 04. Idealny kolor do opalania twarzy. Bardzo ładnie wygląda, bezproblemowo się rozprowadza, daje subtelny blask, cera wygląda na zdrową. Wydajność na plus, używam ponad rok a w opakowaniu nadal nie widać końca. Opakowanie mimo, że plastikowe nadal w nienaruszonym stanie. Polecam.

twarz delikatnie muśnięta słońcem...

twarz delikatnie muśnięta słońcem? Z Golden Rose, Mineral Terracotta Powder to możliwe! Kupiłam, za poleceniem kobitek z forum odcień 04 i to prawdziwy strzał w 10-tkę! Puder nadaje cerze delikatnej "opalenizny" w bardzo ładnym miodowo- złotym kolorze, myślę,że pasującym do każdej karnacji...Nakładam go pędzlem...bo jakoś nie mogę się przekonać do gąbeczki.Niesamowicie wydajny, nie widać ubytku w pudełeczku:), no i ta cena....dla mnie rewelacja!

skóra muśnięta słońcem

W większości recenzji przewija się informacja, że odcień 04 idealnie nadaje się do opalania twarzy. Czytając to pierwszy raz żachnęłam się - udawać opaleniznę? Kojarzyło mi się to ze stereotypową Karyną, kupującą trzy tony za ciemny podkład.

W końcu dorwałam go w promocji, zamierzałam używać jako jasnego, rozświetlającego bronzera, liczyłam na to, że efekt będzie naturalny. Testy na dłoni, jeszcze w sklepie - łał, żadnych drobinek, tylko lekki, satynowy połysk. Pierwsza aplikacja na kości policzkowe - i jeszcze większe łał. Puder naprawdę daje efekt skóry naturalnie muśniętej słońcem - tej uroczej, pierwszej opalenizny, złapanej na wycieczce rowerowej czy ławce w parku.

Mam dość jasną cerę o ciepłym odcieniu (CS buff, Healthy Mix 51), z tendencją do wyglądu zombiaka (cienie pod oczami + zarywanie nocy). Odcień 04 idealnie imituje miodową opaleniznę, bez "brudnego" efektu czy "pomarańczki". Użyty w rozsądnych ilościach na te części twarzy, które najszybciej się opalają - kości policzkowe, czoło i grzbiet nosa, błyskawicznie daje efekt zdrowej cery, wyglądając przy tym naprawdę naturalnie. Piszę to jako osoba, która na co dzień używa co najwyżej podkładu mineralnego i odrobiny różu :p Serio, gdybym zobaczyła go na kimś, dałabym się nabrać, że to sama natura <3 Teraz, gdy jestem opalona, świetnie sprawdza się jako dyskretny rozświetlacz, podkreślający piegi.

W promocji zapłaciłam jakieś 22 zł. Kosmetyk jest piekielnie wydajny. Moja wnuczka przekaże go w sparku swojej :p

Uwielbiam!

Po wielu przeczytanych opiniach i recenzjach na yt stwierdziłam że muszę go mieć, mimo że większość osób uważa że to produkt bardziej do ocieplania twarzy niż konturowania to używam do właśnie w tym celu, daje bardzo delikatny świeży i nienachalny efekt, twarz nie wygląda tak ciężko jak przy normalnym konturowaniu, wyglada lekko i widać kontur, zdecydowanie produkt zostanie ze mna na długo! Opakowanie jest bardzo ładne i eleganckie ale...po otwarciu pudełka coś mi nie grało, puder odklejony był od spodu i musiałam go przykleić na kropelkę, jednak poza tym nie ma żadnych wad więc wybaczam tę wtopę i lecimy razem dalej ♥️

Godny uwagi bronzer

Duża pojemność, świetna jakość. Puder wygląda na twarzy jak naprawdę luksusowy kosmetyk, nadaje ładny brązowy nieco świetlisty efekt. Wystarcza na długo. Ma przyjemny jakby kokosowy zapach. Mam wrażenie, że nigdy nie osiągnę w nim denka.

Genialny!

Posiadam kultowy odcień 04 i jest to mój ulubiony ocieplający bronzer na co dzień! :) Szybko się nim pracuje, ciężko zrobić krzywdę. Jest bardzo wydajny, ma estetyczne opakowanie, chociaż napisy już się trochę starły. Kupiłam go na promocji za jakieś 20 zł, ale regularnie jest tylko ciut droższy. Pomimo, że jestem bladziochem to śmiało go używam, można budować efekt. Polecam :)

Uwielbiam

Jak dla mnie produkt całkowicie inny i unikatowy. Pozwala osiągnąć efekt który można nazwać jednym słowem "glow" ! Skóra wygląda pięknie Zdrowo i naturalnie. Nie nadaje się do konturowania zdecydowanie do opalania. Nie będzie dla każdego ja mimo oliwkowej cery nie używam go zima bo jest za ciemny. Łatwa aplikacja przy pomocy pedzla