Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose Mineral Terracotta Powder zapewnia doskonałe krycie nadając jednocześnie naturalne i aksamitne wykończenie makijażu. Puder zawiera wysokiej jakości kompleks minerałów m.in tlenek cynku, mikę, krzemionkę, kaolin czy magnez. Składniki aktywne zawarte w pudrze tworzą barierę między skórą a szkodliwymi czynnikami środowiska chroniąc w ten sposób naszą cerę. Wyjątkowe połączenie minerałów nadaje skórze rozświetlony i młodzieńczy wygląd. Aplikacja: w celu uzyskania naturalnego efektu zaleca się użycie pędzla, zaś gąbeczki dla bardziej kryjącego i długotrwałego efektu.
Puder dostępny w czterech odcieniach naturalnych oraz dwóch odcieniach brązu.

Genialny!

Posiadam kultowy odcień 04 i jest to mój ulubiony ocieplający bronzer na co dzień! :) Szybko się nim pracuje, ciężko zrobić krzywdę. Jest bardzo wydajny, ma estetyczne opakowanie, chociaż napisy już się trochę starły. Kupiłam go na promocji za jakieś 20 zł, ale regularnie jest tylko ciut droższy. Pomimo, że jestem bladziochem to śmiało go używam, można budować efekt. Polecam :)

Uwielbiam

Jak dla mnie produkt całkowicie inny i unikatowy. Pozwala osiągnąć efekt który można nazwać jednym słowem "glow" ! Skóra wygląda pięknie Zdrowo i naturalnie. Nie nadaje się do konturowania zdecydowanie do opalania. Nie będzie dla każdego ja mimo oliwkowej cery nie używam go zima bo jest za ciemny. Łatwa aplikacja przy pomocy pedzla

Lekki rozświetlający brązer

Używam go do delikatnego konturowania/cieniowania twarzy. Nie rzuca się w oczy ale daje bardzo ładny naturalny efekt z niewielkim rozświetleniem. Fajny i na lato i na zimę. Tani, bardzo wydajny, ładnie wyglądający - ma wszystko czego potrzeba :)

Kolor nr 4 rzeczywiście sprawdza się jako brązer

Jak w tytule. Kupiłam za polecenie. Maxineczki. Podchodziłam jak pies do jeża, ale w końcu kupiłam.

Nakładam dużym, puchatym pędzlem. Na mojej bladej skórze daje naturalny, lekko opalony efekt zdrowej skóry.

Jest lekko satynowy, nie ma w sobie żadnych drobinek.

Jak większość opakowań Golden Rose, bardzo ciężko się otwiera, można połamać paznokcie.

Polecam, warto sprawdzić.

cudowny!

Świetnej jakości bronzer, trwały, w niskiej cenie, polski!
Nakłada się jednolicie, można stopniować efekt, jednak nigdy nie będzie on przerysowany. Pasuje do większości typów cer, daje lekko satynowe wykończenie, jednak bez drobinek - coś pięknego, polecam - szczególnie na lato. :)

Pudry upiększające

Mam odcienie 01, 02, 03, 04. Używam ich na różne sposoby w zależności od pory roku.
04 to mój bronzer na lato
03 latem na całą twarz, zimą jako bronzer
02 na całą twarz, ale lekko już opaloną
01 zimą na całą twarz, ale jego kolor najmniej mi odpowiada bo nie jest zdecydowanie chłodniejszy
Są to pudry nie tylko na codzień ale też na wielkie wyjścia. Odbijają światło i pięknie wyglądają na zdjęciach. Skóra jest świetlista, gładka i aksamitna, poprostu piękna. Jest to satynowe wykończenie, pudry nie mają właściwości matujących. Dobrze utrwalają makijaż, bez poprawek utrzymuje się cały dzień. Na codzień omiatam całą twarz, a jeśli chcę zwiększyć krycie podkładu to stempluję pędzlem typu Hakuro H50.

Dobry rozświetlacz ze średniej półki

Posiadam ten puder, a właściwie jest to rozświetlacz, bo kolor nr 8 ma rewelacyjny błysk- proszę nie mylić ze złośliwymi drobinkami ;). Produktu jest dość sporo, jest on wydajny, ma super lusterko!

Lepszy jest Bahama Mama

Puder mocno sie osypuje. Trzeba sie trochę napracować zeby stworzyć kontur. Dziwne opakowanie. Strasznie cieżko go otworzyc. Polecam Bahame o wiele łatwiej sie z nim pracuje.

Kapitalny

Używam odcienia nr 04 jako bronzera i jest to mój ulubiony kosmetyk z kolorówki. W wygodnym i estetycznym opakowaniu; bardzo wydajny. Kolor zachwyca jest lekko rozświetlający o przyjemnym idealnym kolorze do przybrązowiania skóry, używam go cały rok i niezależnie od stopnia opalenizny sprawdza się świetnie- nadaje skórze zdrowego blasku opalonej skóry. Uwielbiam go!

Kupiłam bo słyszałam, że jest zamiennikiem pudru mac'a- mam kolor 02.
Puder daje niesamowite, satynowe wykończenie makijażu, a jednocześnie go utrwala, dodaje delikatne krycie podkładowi. Ładnie się aplikują na niego inne kosmetyki. Dobrze utrzymuje makijaż, nie sprawia, że twarz się bardziej i szybciej wyświeca. Jest wypiekany i przy tym wydajny!

Genialne

To moje odkrycie tego roku! Używam 04 jako bronzer i sprawdza się świetnie, nie robi plam, wygląda bardzo naturalnie. Ma piękne wykończenie. Mam też numer 01, którego używam na całą twarz, ma satynowe wykończenie. Bardzo dobrze się trzyma.

WOW <3

Używam tego pudru w kolorze 04 do ocieplania, przybroązowienia buzi, sprawdza się do tego idealnie. Jest to mój must have. Skóra nabiera po nim takiego pięknego złocisto-brązowego koloru. Jest świetlista. Wszystko co to oczekuję od produktów takiego typu, a w dodatku jest bardzo wydajny.