Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose, Mineral Terracotta Powder (Puder prasowany)

Golden Rose Mineral Terracotta Powder zapewnia doskonałe krycie nadając jednocześnie naturalne i aksamitne wykończenie makijażu. Puder zawiera wysokiej jakości kompleks minerałów m.in tlenek cynku, mikę, krzemionkę, kaolin czy magnez. Składniki aktywne zawarte w pudrze tworzą barierę między skórą a szkodliwymi czynnikami środowiska chroniąc w ten sposób naszą cerę. Wyjątkowe połączenie minerałów nadaje skórze rozświetlony i młodzieńczy wygląd. Aplikacja: w celu uzyskania naturalnego efektu zaleca się użycie pędzla, zaś gąbeczki dla bardziej kryjącego i długotrwałego efektu.
Puder dostępny w czterech odcieniach naturalnych oraz dwóch odcieniach brązu.

Świetny bronzer

Puder poleciła mi na stoisku ekspedientka do stosowania jako bronzer.
I trafiła w dziesiątkę. W tej roli spełnia się rewelacyjnie.
Kolor jest dość uniwersalny, oliwkowy, nie za ciepły, o satynowym wykończeniu.
Nie posiada żadnych odcinających się drobinek. Dzięki minerałom w składzie pięknie optycznie wygładza skórę, nadaje jej delikatną, satynową poświatę.
Żadnego chamskiego błysku. Na plus również aplikacja - trudno zrobić plamę, ładnie się blenduje. Jest po prostu piękny :)

Ulubieniec

Ten puder jest fantastyczny. Kupiłam go bardziej jako bronzer (odcień 04). Ma piękny kolor, bardzo naturalnie wyglądający na skórze. Nadaje jej satynowy, lekko świetlisty odcień, pięknie podkreślając opaleniznę, a jasnej skórze dodaje lekko brązowego odcienia. Wygląda bardzo naturalnie, pięknie się rozciera, nie robi plam i raczej nie da się nim zrobić krzywdy. Produkt jest bardzo tani (ok. 25 zł) a spokojnie może konkurować z wysoko półkowymi produktami. Opakowanie jest plastikowe, raczej słabej jakości, nic się z nim nie dzieje (poza ścierającymi się napisami) ale wygląda tanio. Jest to produkt wypiekany i jego wydajność jest bardzo duża. Jego dużą zaletą jest to, że się nie pyli.

Rewelacyjny

Puder w 100% spełnia moje oczekiwania, ładnie utrwala makijaż, jest satynowy, nie tworzy efektu maski, a przy tym wszystkim jest mega wydajny. Mam ciemną karnację i używam koloru 03 do wykończenia całego makijażu.

Lip Marker - Golden Rose

Kolor 04 świetny jako bronzer!

Trafiłam na ten puder zupełnie przypadkiem szukając bronzera, który nie zrujnuje mnie finansowo a będzie miał piękny kolor. No i udało się:):):)!!! Puder jest bardzo aksamitny, świetna pigmentacja, a kolor 04 jest boski. Odcień na skórze wygląda jakby był trochę oliwkowy, co daje efekt pięknej opalenizny. Lekko rozświetla, skóra wygląda promiennie i ten puder naprawdę dodaje urody, jakiegoś błysku w oku. Nigdy nie słyszę tylu komplementów jak po użyciu tego pudru. Do tego zdaje się nie mieć końca, używam go codziennie a prawie nie ma śladu. Bardzo dobrze sie nakłada pędzlem, nie robi plam, można stopniować ilość nakładanego kosmetyku Cena jest bardzo dobra, zachęca do eksperymentów z innymi kolorami.

Moje kosmetyczne odkrycie!

Puder to stały produkt w mojej kosmetyczce. Jego zadaniem zawsze było utrwalenie podkładu oraz pochłanianie nadmiaru sebum. W związku z tym zawsze kupowałam transparente pudry sypkie. Nigdy jednak nie znalazłam tego jedynego, nigdy żadnego pudru nie kupiłam dwa razy, każdy miał jakieś wady.

Swoje myślenie o pudrze zmieniłam w to lato. Afrykańskie upały sprawiły, że każdy podkład jaki miałam na twarzy po prostu spływał. Nie była to wina podkładów, ale temperatury, nie pomagały żadne bazy, utrwalacze, zmiana podkładów na kremy BB. Wszystko ścierało się razem z potem i zostawało na chusteczce, którą wycierałam twarz a próba ratowania się pudrem sypkim i poprawa makijażu w ciągu dnia skutkowała efektem ciastka (bleh!). Dotychczas w lato rezygnowałam z jakiegokolwiek makijażu twarzy, jednak 30. na karku robi swoje ;) w tym roku nie uśmiechało mi się wychodzić na ulicę bez grama krycia na buzi.

Aż nagle w oczy wpadła mi recenzja pudru GR, w której ktoś zachwalał m.in. jego pigmentację. Pomyślałam, że to może być to, czego szukam, choć nie wierzyłam, że puder może cokolwiek przykryć. O! Jak bardzo się myliłam! Cena produktu zachęcała do eksperymentu, więc zaryzykowałam, wybrałam odcień 01, kupiłam i... przepadłam!
- ten puder kryje! Nakładany na twarz załączonym aplikatorem ma mocniejsze działanie, nakładany pędzlem jest delikatniejszy, ale nadal kryjący;
- ma bardzo przyjemną konsystencję, jest bardzo miałki, dobrze nabiera się na pędzel, nie pyli;
- świetnie aplikuje się na twarz, nie robi plam, smug, ładnie się rozciera, można dokładać warstwy;
- efekt... fiu fiu... bajeczny! Ani mat, ani rozświetlenie, taka delikatna, subtelna satyna, z bardzo subtelną ilością maleńkich drobinek. Dla mnie cudowny i idealny, o taki efekt zawsze chodzi mi w makijażu - efekt zdrowej, młodej, wypoczętej buzi, bez efektu pudernicy i bez pyłku osadzającego się na meszku;
- trwałość - jako posiadaczka cery mieszanej zaczynam się świecić standardowo, czyli po ok. 6h. Puder całego dnia raczej nie przetrwa, ale! po pierwsze ładnie znika z twarzy nie robiąc plam, a po drugie można spokojnie robić nim poprawki, bez ryzyka powstania ciastka;
- opakowanie - proste i solidne, dla mnie jeden mały minusik za brak miejsca na gąbeczkę i dość trudne otwieranie (fajnie, bo nie otworzy się w torebce, ale paznokcie można uszkodzić);
- cena - śmiesznie niska, nieco ponad 20 zł.

Podsumowując: dla mnie hit! Świetny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie, z pięknym wykończeniem. Od kiedy go kupiłam Meteoryty poszły w całkowitą odstawkę.

Edit: małe sprostowanie odnośnie do koloru. Mam odcień 01, najjaśniejszy. Mam jasną karnację, ale nie bladą ani porcelanową (Loreal True Match N2, Revlon Color Stay 180, Bourjouis Healthy Mix 52). Dla mnie ten odcień jest idealny, jednak dla bardzo jasnych karnacji może być ciut za ciemny.

Idealny !!!

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami - zakochałam się w nim od pierwszego użycia.
Puder kupiłam w odcieniu 04 - chyba najbardziej pożądanym, bo trochę się go naszukałam ;)

Pigmentacja "w sam raz" ;) - nie zrobicie sobie nim krzywdy w postaci niechcianych plam czy smug, efekt spokojnie można stopniować :)
Świetnie sprawdza się jako bronzer, pięknie wygląda na skórze, delikatnie ją ociepla i dodaje naturalnego, zdrowego blasku - bardzo ładnie wygląda na zdjęciach.
Jest też bardzo trwały - u mnie utrzymuje się cały dzień.
Na plus opakowanie - puder sprawia wrażenie kosmetyku ekskluzywnego, z wyższej półki; wydajność - używam go codziennie od kilku miesięcy a zużycie jest minimalne; dostępność i cena.

Polecam - w szczególności jako bronzer rozświetlający na lato :)

Nie sprawdzil sie !!!

Używałam 3 krotnie i za kazdym razem wygladał źle,faktycznie kryje jednak źle wspolgra z podkladami,niemilosiernie wychodzi satynowo swieceniowy blask czego nie znosze,bardzo uwydatnia pory,jestem niemilo zaskoczona bo wielokrotnie polecany,wole sie trzymac tanszego i sprawdzone pudru ktory nigdy mnie nie zawodzi ( eveline celebrities beauty ) dodam,ze jest strasznie twardy i nie wart ani jednej zlotowki niestety

Świetny

Piękny bronzer który wygląda bardzo luksusowo po nałożeniu na policzki.
Można odnieść wrażenie że jest to produkt z górnej półki cenowej. Jakościom może konkurować z Chanel czy Dior.
Świetnie utrzymuje się na twarzy, delikatnie rozświetla ale bez drobinek.
Używam go do ocieplania twarzy i po nałożeniu twarz od razu wygląda na dużo zdrowszą i wyraźniejszą.
Puder jest bardzo wydajny bo używam go już od roku i jest jednym z produktów które często stosuję a nie zużyłam nawet polowy produktu.
Gorąco polecam, tym bardziej że cena jest bardzo atrakcyjna.

Cudo!

Oceniam numer 04.

Jestem zachwycona tym produktem. Używam go niemal codziennie, jako bronzer. Nadaje się na każdą okazję i dla każdego :)

+ baaardzo naturalny efekt
+ ciężko zrobić sobie nim krzywdę
+ piękne, satynowe wykończenie
+ aksamitny w dotyku
+ idealny odcień do opalania twarzy
+ daje efekt zdrowej, wypoczętej, muśniętej słońcem skóry
+ bardzo wydajny - mam go już ponad pół roku i zapowiada się, że starczy mi na kolejne pół
+ bardzo fajna cena, bo 25 zł
+ naprawdę trwały

Używam go również na czystą buzię, bez podkładu i pudru. Jestem zakochana w tym efekcie. Potrafi ożywić twarz, nadaje jej subtelną, satynową opaleniznę.

POLECAM! :)

subtelny efekt :)

Mam numer 4 :) brąz z delikatnym rozświetleniem :-)

PLUSY:

+ bardzo gładka, aksamitna konsystencja
+ dobrze zmielony
+ świetny do ocieplania twarzy
+ naturalny efekt
+ nie robi plam
+ super się rozciera
+ dodaje subtelnego blasku

Bronzer

Mam kolor nr 4 i używam jako bronzera

Kocham go za to, że
♥nie można z nim przesadzić
♥nadaje skórze zdrowy blask
♥ma piękny złoty kolor
♥ślicznie ociepla buźkę
♥nie widać go w ogóle na twarzy, ale daje efekt
♥jest super naturalny
♥tani
♥łatwo dostępny
♥idealny dla jasnych cer

Niestety nie jest to puder matujący

Tak, ten puder nie matuje, ponieważ jest lekko perłowy, ma drobinki i nadaje twarzy efekt świetlistości, czyli czegoś, czego od pudru się raczej nie oczekuje.
Kolor 01 jest bardzo ciemny i dla bladolicych się nie nadaje.
Nakładany gąbeczką daje może ciekawy efekt, ale niestety jest tak ciemny, że nic mi po nim...
Na twarzy utrzymuje się w miarę długo, ale tak się ona po nim świeci i przetłuszcza, że i tak go zmywam po godzinie czy dwóch.
Na pewno jest to produkt, którego nigdy nie zużyję, wydajny jak diabli. Tylko czy to jest plusem przy innych jego nieciekawych cechach?
Opakowanie trudno się otwiera, można połamać paznokcie.
Polecam dobrze go sprawdzić przed zakupem.