Schwarzkopf Professional, Osis+, Sparkler Brilliant Shine Spray

Schwarzkopf Professional, Osis+, Sparkler Brilliant Shine Spray

Spray nadający olśniewający, zniewalający połysk-jak obiecuje producent. Idealny dla każdego typu włosów, nie obciąża, nie skleja, łatwo spłukuje się. Ekstrakt z bambusa pielęgnuje i pozwala na bezproblemowe rozczesanie włosów. Preparat można stosować zarówno na mokre, jak i na suche włosy.

Skład: Butane, Dimethicone, Isoamyl p-Methoxycinnamate, Isopropyl Alcohol, Bambusa Vulgaris Extract, Parfum (fragrance)

Cena: ok. 20 zł / 100 ml

przyzwoity

Bardzo wygodny w użyciu, rozpyla się na delikatną mgiełkę, zostawia na włosach bardzo ładny, delikatny "błysk". Podobny do blasku po dobrym lakierze do włosów, ale bez sklejania, obciążania, lepkich strąków itp. Tylko sama gładkość i blask.
Efekt jest tylko na suchych włosach, na mokrych NIC się nie dzieje. Nie utrzymuje się za długo niestety. Ale nie znam nabłyszczacza - a stosowałam już kilka profesjonalnych, - który trzymałby się na włosach chociaż pół dnia.

Jako efektowne wykończenie fryzury, szczególnie na prostych włosach - bardzo dobry, ale absolutnie nie jest to must have, znam inne, nie gorsze.
Cena jest już inna niż w zgłoszeniu: u fryzjera ok. 75-85 zł, w internecie niecałe 40 zł. (DUŻE opakowanie 300 ml).

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Spoko

Jak dla mnie ten spray jest ok. Mam blond rozjasniane wlosy i jak mozna sie domyslec sa troche suche no i oczywiscie matowe. Zawsze po umyciu i wysuszeniu psikam je osisem i jestem zadowolona z efektu, ktory dosc dlugo sie utrzymuje na wlosach. Dodatkowy plus jest to, ze nie przetluszcza wlosow. Minus-cena :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

nie dla mnie

Tyle dobrego o tym preparacie słyszałam tymczasem zupełnie nie sprawdził się na moich włosach. Stosowałam go na różne sposoby; na mokre włosy, które rzeczywiście rozplątuje(mówiąc szczerze nie miałam nigdy z tym większych problemów nawet bez wspomagania), oraz na suche w celu nadania olśniewającego połysku(nota bene obiecywanego przez producenta). W każdym przypadku efekt był taki sam czyli sianowata, matowa czupryna zamiast olśniewającego połysku, co w przypadku włosów farbowanych wygląda naprawdę koszmarnie i mało estetycznie. Być może gdybym je wyciągała na suszarce efekt byłby właściwy, jednakże myjąc głowę co dwa dni nie torturuję jej gorącym powietrzem. Pozwalam czuprynie żyć własnym życiem:) co wychodzi nam obu na zdrowie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest preparat z jedwabiem Farouka lub odżywka w sprayu Ekinosa.

ilość zużytych opakowań: jedno.