Aromaflos, Relaksujący krem ujędrniający do biustu (stara wersja)

Aromaflos, Relaksujący krem ujędrniający do biustu (stara wersja)

Zawiera proteiny jedwabiu, Phytotal FM i olejki eteryczne.

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji biustu. Polecany do każdego rodzaju skóry mało elastycznej, szczególnie osobom z nadwagą oraz tendencją do tycia. Profilaktycznie przeznaczony dla osób narażonych na wahanie masy ciała na skutek stosowania diet oraz odchudzania. Krem szybko się wchłania, daje uczucie przyjemnego chłodzenia, relaksu i odprężenia oraz nadaje skórze przyjemny zapach. Odżywia, pielęgnuje i regeneruje skórę, czyniąc ją gładką, nawilżoną i elastyczną. Poprawia stan skóry - wyraźnie ją ujędrnia i sprawia, że jest lepiej dotleniona i odżywiona. Zawiera kompleks ujędrniający i uelastyczniający skórę, na który składją się wyciągi z orzecha włoskiego i nieszpułki oraz centelli asiatica. Dodatkowo preparat zawiera mieszankę olejków eterycznych dobraną wg zasad aromaterapii, tak aby zrelaksować, poprawić ogólny nastrój, dodać energii i chęci do życia.

b. mily w uzyciu

Mialam ten produkt rok temu i dopiero teraz przypomnialam sobie , ze nie wystawilam mu oceny.
Jak poprzedniczki i ja daje 4* , bo kosmetyk mi sie spodobal. Ladnie pachnie, delikatnie, zapach szybko sie ulatnia i to mi odpowiada. Preparat ma lekka konsystencje, ktora szybko sie wchlania, przez co nie musialam wykonywac masazu. Podobno to zle, bo biust ujedrnia sie lepiej i szybciej gdy sie go masuje, ale ja nie lubie sie tak dlugo bawic. Mimo to zauwazylam, ze moj obwisly biust po karmienu piersia sie z lekka ujedrnil(odstawilam dziecko pol roku wczesniej). Produkt jest wydajny, 2-3 nacisniecia pompki wystarczyly mi na posmarowanie obu piersi. Nie wiem czy kupie ponownie, bo realizuje minimalizm kosmetyczny i smaruje sie tym samym co stosuje na odwok, ale odrebny produkt do biustu jest milym urozmaiceniem.

Używam tego produktu od:sierpnia 2006r i na dlugo i starczyl

intensywny ciekawy zapach

Stosowałam krem bardziej dla zapachu niż z konieczności ujędrniania czegokolwiek - intensywny aromat pobudzał do aktywności (dopiero potem wyczytałam, że z takim właśnie założeniem zostal skomponowany), a w tamtym okresie miałam sporo pracy. Generalnie pozostawiał skórę wygładzoną, jędrną, przyjemnie napiętą, u mnie (ze względu na "normalny" stan początkowy) było to wyjątkowo wyraźne :D. Być może jeszcze kiedyś się skuszę, jeśli będę potrzebowała podobnej stymulacji ;).

Używam tego produktu od: kilkadziesiąt razy
Ilość zużytych opakowań: próbki i 2

bardzo fajny

Bardzo dobry kosmetyk. Chetnie bym do niego wrocila, ale ostatnio nie moge go dostac w zadnym sklepie kosmetycznym.
Wydajny, bardzo dobrze sie wchlanial, nie pozostawial tlustego filmu, mial ladny zapach.
Skora robila sie delikatna, lekko napieta, a po jakims czasie biust stawal sie pelniejszy i bardziej podniesiony.
Opakowanie z porecznym dozownikiem starczylo mi na ponad 2 miesiace stosowania 2 razy dziennie.

depilacja ciąża

****

Bardzo zaskoczyła mnie skuteczność tego preparatu. Kupując nie spodziewałam się, szczerze powiedziawszy, niczego nadzwyczajnego.
Opakowanie poręczne, ułatwia nakładanie kremu. Sam krem ma wodnistą, biała konsystencję. Jest lekki, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając po sobie lepkiej warstewki.
Rewelacyjnie nawilża i odżywia. Skóra po dłuższym stosowaniu utrzymuje sprężystość i jędrność. Jest elastyczna i prezentuje się bardzo atrakcyjnie.
Ponieważ nie mam nadwagi, nie wiem jak ten krem spisuje się w ekstremalnych sytuacjach, kiedy skóra wymaga potężnej dawki witamin. Jednak do codziennej pielęgnacji nadaje się świetnie.
Ponadto co warto zauważyć jego cena w stosunku do znakomitej jakości jest niska.
Dlaczego nie 5 gwiazdek? Ponieważ zapach kremu jak dla mnie nie jest bynajmniej odprężający i relaksujący. Jest zbyt intensywny i na dłuższą metę męczący.