Puma, Puma Man (Woda toaletowa)

Puma, Puma Man (Woda toaletowa)

Nuty: mięta, cytrusy, brzoza, białe piżmo, gałka muszkatołowa, drzewo cedrowe

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

Klasyka męskiego zapachu w wydaniu

Super odświeżający, intrygujący i zapamiętający w pamięć zapach. Mój faworyt od lat, do którego zawsze jednak wracam po eksperymentach z innymi wodami toaletowymi,

Ilość zużytych opakowań: 7 x 50 ml

Jedna z moich pierwszych perfumeryjnych milosci...

Ach... Przypomnialy mi sie czasy LO, w sumie nie tak znowu jeszcze odlegle :D teraz jednak zupelnie inaczej patrze na ten zapach... Czuc w nim przede wszystkim przyprawy korzenne, no i cytrusy :) Ewentualnie elementy drzewne. Miety ja tam nie czulem, chociaz... to moze wlasnie m. in. ona przyczynia sie do tego, ze zapach nie jest typowo korzenny. Z sentymentu chyba niedlugo odnowie znajomosc z tym zapachem :D

Aha, ja uzywalem go glownie pora letnia(a zdarzalo sie, ze i caly rok), ale na zime chyba tez bylby niezly

doskonały!

Zapach przepiękny, ja się w nim zakochałam od razu, szkoda ze jestem kobietą i nie bardzo wypada mi tak pachnieć.. bo na pewno bym go używała.
Zapach dojrzewa na ciele zmienia nuty i barwę, przy każdej okazji pachnie inaczej, wiele razy pytałam mojego mężczyznę czym pachnie tak pięknie i za każdym razem gdy pytam wskazuje na puma man mimo iż używa kilku zapachów na zmianę, odpowiedni na spotkanie z kumplami, do pracy i do łóżka. Bardzo seksowny, męski a zarazem delikatny.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

TOP 10 męskich perfum

Moje ulubione

Słaba ocena tego zapachu jest dla mnie największym zaskoczeniem na wizaz.pl. Określenia jakie tu padają: "nijakość", "zabić nie zabije" wprawiają mnie w osłupienie. Jest to mój ulubiony zapach i zawsze będę do niego wracał. Nie jest to jakiś drogi perfum, ale jak dla mnie jest po prostu naj i wiele zapachów z wyższych i wysokich półek może się schować. Jest świeży, przyjemny, uzależniający, a do tego bardzo charakterystyczny. Wiele osób pytało mnie co to za fajny zapach i wiele z tychże osób też pobiegło po Pumę do perfumerii

Ocenię w punktach :
+ świeży i elegancki, ale nie jest, jak cała reszta nijakich "świeżaków" (!!!)
+ oryginalny,
+ intensywny,
- średnio trwały,
- totalnie beznadziejna butelka moim zdaniem, ale nie o to tu chodzi,
+ uzależniający - czasem po prostu muszę go "niuchnąć",
+ dla młodych aktywnych facetów

Co jakiś czas zmieniam zapach, żeby nie popaść w nudę i rutynę, ale zawsze jakoś brakuje mi TEJ mojej Pumy.

Ilość zużytych opakowań: 4 x 100ml

Zabić nie zabije, ale...

Jak na perfum ze średnie półki - jest całkiem ok. Ale jak na zapach tak w ogóle...

Zabić nie zabije. Jak ktoś chce 100 ml, a nie chce przekroczyć kwoty 100 zł - może spróbować. Nie jest jednak ani szczególnie interesujący, ani intensywny, ani nawet męski - choć do kobiety raczej nie pasuje.

W zasadzie moze być dobry dla nastolatka - albo na prezent dla kogoś, kto dopiero wchodzi w świat zapachów i wód perfumowanych.

Używam tego produktu od: dostałem w paczce wielkanocnej, ale...
Ilość zużytych opakowań: ...raczej sprzedam

nijakość nijakowata

jak w podsumowaniu,jeden z wielu zapachów sportowych "adidasopumopodobnych",nie mających absolutnie nic w sobie,żadnego pazura,werwy,żadnego zdecydowania,mdłowatość,nijakość,dziwnie źle zbilansowany,taki nie wiem w sumie dla kogo,może dla wielkich wielbicieli marki puma?,ale nawet do sportowych ubrań są lepsze zapachy,nieeee...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:próbki

Warto

Ładny, trwały, na początku trochę chemicznie-ogórkowy, potem lekko morsko-mydlany. Cena/jakość wypada super. Butelka prosta i porządna. Cena jak juz pisałem-świetna.

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1x 50ml

Mocny ale subtelny zapach

Kompletnie nie zgadzam się z poprzednimi recenzjami!
Zapach wcale nie jest paskudny, jest wiele obrzydlistw wiec nie rozumiem dlaczego ten padł ofiarą ...

Zapach jest dośc mocny ale subtelny zarazem, według mnie zapach jest bardzo ładny, mi się bardzo podoba.
Na moim mężczyźnie bardzo mi się podoba, i długo się trzyma - ja z miłą chęcią wącham ten zapach i polecam dla młodych , aktywnych facetów.
A to ,że komuś się nie podoba to kwestia gustu, jak w przypadku każdych perfum.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

fajny

Stworzony nie dla mnie ale dla mojego faceta.Jest bardzo mocny a przez to męski i zmysłowy.Plusem jest także trwałość.Buteleczka prosta,tak jak reszty Pum,co niekoniecznie musi być minusem.Polecam,fajny prezent dla chłopaka,ojca,czy kolegi.

Używam tego produktu od:pół roku

Idealny zapach dla mężczyzny

Nie zgadzam się całkowicie z poprzednimi recenzjami! Kupiłam te perfumy mojemu chłopakowi - są boskie, już w Douglasie, gdzie je wybierałam, usłyszałam na ich temat parę pochlebnych opinii od zachwyconych dziewczyn, ale to, co dzieje się z tym zapachem na skórze, to coś niesamowitego! Zapach jest namiętny, seksowny, zmysłowy i dynamiczny - pachnie intensywnie i długo. Uwielbiam go - obdarowany także był baaardzo zadowolony, a na dodatek niejednokrotnie zasypywany pytaniami czym tak pięknie pachnie :)
Jedyny mankament - flakon - zbyt prosty i mało dopracowany jak na tak wyjątkowy zapach.
Używam tego produktu od:chłopak używał ich w tamtym roku, wystarczyły na jakieś 6 miesięcy (50ml)

nie nie nie

jak wyzej!
Moze nie jest AZ TAK zle, bo jeszcze nie jest to 'smrodek', ale do przyjemnych zapachow nie nalezy.
Opakowanie nie az tak brzydkie, ale nie zachwyca.

Używalemm tego z musu przez 2 miesiace wakacji, teraz lezakuja i najlepiej by bylo jakby sie wylezakowaly i sobie znikly / Ilość zużytych opakowań: polowa 50 ml