Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z orchidei

Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z orchidei

Delikatna pianka do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała. Zapewnia wysoki komfort użycia i długotrwałe uczucie świeżości.
Zawiera szczególnie delikatne substancje myjące pozyskiwane z roślin oraz naturalne składniki łagodzące, wzmacniające, antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Poza tym ma wspaniały zapach i jest wydajna w użyciu

Wspaniały !!!

Pianka jest Cudowna :))

+ praktycznie opakowanie :D
+ Delikatna
+ Wydajna
+ Śliczny zapach którym pachnie jeshczeprzez cały wieczór w łazience :)
* Lekka pianka którą pokochałam od pierwszego użycia
(od tamtej pory nienawidze tych o konsystencji "ciągnącego sie ala szamponowego glutka :/")

Jedynymminusem jest to , że nigdzie nie mogę jej teraz dostać :( wszędzie widze tylko ten z zieloną herbatą a szkoda , bo brakuje mi go w mojej łazience !!

Używam tego produktu od:jakoś rok tewmu

świetna

Ta pianka ma dla mnie same zalety.
Nie jest droga, jest za to bardzo wydajna i przyjemna w użyciu:
dozownik jest bardzo wygodny, konsystencja pianki delikatna, o subtelnym, przyjemnym kwiatowym zapachu.
Preparat dobrze myje, nawilża i widocznie łagodzi podrażnienia i nie wysusza wrażliwej skóry. pozostawia bardzo miłe uczucie świeżości i czystości.
Piankę tą mam już 3 miesiące i jeszcze całej nie zużyłam przy codziennym stosowaniu, jest więc bardzo wydajna.
Mogę ze spokojem polecić jako doskonały produkt.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Świetna!

Na prawdę świetna pianka, BARDZO wydajna bo przy częstym stosowaniu mam ją od 5 miesięcy. Ma ładny zapach, który urzymuje się dość długo po spłukaniu, na prawdę łagodzi podrażnienia i jest delikatna ;)

Używam tego produktu od: 5 miesiący

WŁOSY lokówka

bardzo fajna

Swietna pianka.Juz chyba nigdy nie zmienie jej na inna:)Wydajna,nie podraznia ,nie ma po niej zadnych stanow zapalnych czy grzybiczych co ponoc zdarza sie przy plynach do higieny intymnej.Aplikator jest rewelacyjny i jest to wg mnie najlepsze rozwiazanie do takich plynow zamiast zwyklych butelek.nie testowany na zwierzetach.Zdecydowanie polecam:D

Używam tego produktu od:paru mies

bardzo udana

Ogólnie bardzo lubie pianki Bielendy,ta chyba jet najbardziej lubiana przeze mnie.Przyjemny zapach,nie podrażnia,łagodzi i odświeża,jest bardzo wygodna w użyciu i dosyć wydajna.Najczęściej używam tej na zmiane z różaną i już rzadziej z herbacianą.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...już nie pamiętam ile ich było,ale bardzo dużo
Recenzja: ...

milusia pianka

Świetna pianka. Sprawdza sę znakomicie. Pompka dozuje tyle pianki ile chcę, można "wycisnąć" nawet bardzo małą ilość. Pianka ma taką fajniusią konsystencję - jest taka mięciutka, jedwabista jakby bawłniana..Nie rozpływa się w rękach, nie jest zbyt wodnista. A zapach - śliczny. Bardzo delikatny i subtelny.
Polecam, bo to cudeńko za małą cenę

Używam tego kosmetyku od miesiaca
ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Może być ale...

W tej piance denerwuje mnie zapach. Jest bardzo delikatny ale mnie drażni. Sam kosmetyk jest bardzo przyjemny w użyciu, myślałam, że pianka zastąpi żele ale chyba nie w moim przypadku. Dobrze myje, jest łagodna ale raczej wrócę do płynu z zieloną herbatą.

super!

Bardzo fajna pianeczka.Ma delikatny,bardzo mily zapach.Wydajna i z higienicznym opakowaniem. Nie wywoluje podraznien,wrecz lagodzi ew.zaistniale.Dla mnie boska! Polecam

fenomenalny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .5
swietny, polski produkt, jednoczesnie wydajny i spelniajacy obietnice producenta, w dodatku przyjemnie pachnacy.Osobiscie polecam!!!:))

marna

Uwielbiam wersje z zieloną herbatą i korą dębu,ale ta mnie mocno rozczarowała.Najpierw zapachem kojarzącym mi się z jakąś tanią solą do kąpieli z dzieciństwa.Nie to że jest nieprzyjemny, ale mając w pamięci świetne zapachy poprzednio używanych przeze mnie wersji, musiałam się skrzywić czując ten.Co gorsza- prawie wcale nie odświeża, w zasadzie ja nie czuję żeby ona cokolwiek robiła.Jest, a jakby jej nie było- i zdecydowanie nie jest to jej zaleta. :D Delikatnie się ze mną obchodzi, ale jednak wymagam trochę więcej.Na pewno do niej nie wrócę.Nawet konsystencja pianki, do której mam słabość, mnie nie skusi.

przyjemny

Bardzo wygodny ze względu na pompkę, ładnie pachnie, ale dosyć mało wydajny. Kolejnym jego plusem jest cena, dlatego mam zamiar wypróbować wszystkie wersje zapachowe.

Super!

Dam 5 gwiazdek, mimo iż zapach mi się tak średnio podoba. No, ale przecież taki produkt nie powinien być jakoś bardzo zapachowy. Jest za to bardzo delikatna i wydajna. Do tego w bardzo dobrej cenie! Naprawdę warto wypróbować.