Pollena-Ewa, Eva Medica, Mleczko z tonikiem 3 w 1

Pollena-Ewa, Eva Medica, Mleczko z tonikiem 3 w 1

Mleczko z tonikiem 3 w 1 z serii Eva Medica to nowoczesny preparat do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii. W czasie jednego zabiegu skóra jest oczyszczona, nawilżona i odświeżona, przygotowana do nałożenia odpowiedniego kremu i/lub makijażu.
Zawiera biokompleks substancji aktywnych:
- ekstrakt z koniczyny czerwonej, olej z pestek winogron, alantoinę o działaniu łagodzącym i nawilżającym.
- Preregen - multienzymatyczno peptydowy preparat roślinny neutralizujący wolne rodniki i zapobiegający podrażnieniom.
Produkt przebadany na grupie alergików i osób wykazujących nadwrażliwość skóry. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową.

Cena: ok. 11 zł / 150 ml

Bardzo dobre!

Sięgnęłam po to mleczko za zachętą kochanej Śniegotki :) Zaciekawiłam sie okrutnie i jak robiłam ostatnio zakupy spożywcze bystre oczko wypatrzyło ten preparat :) Fakt, chyba zrobię sobie zapasik bo to raczej ciężko dostępny produkt - a szkoda... Świetne mleczko - jest bardzo płynne, świetnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia z twarzy, nie obciąża przetłuszczającej się skóry, nie zostawia filmu, można je zetrzeć z buzi bez większych problemów. Jedne z nielicznych które pozostawia na buzi takie uczucie świeżości. Jest bardzo delikatne i naprawdę pomaga złagodzić podrażnienia. Można nim spokojnie usuwać makijaż oczu. Mleczko jest niedrogie, szkoda że nie występuje w większej pojemności bo nie jest zbyt wydajne i zużywa się szybko. To zakup który z całą pewnością powtórzę - jesli oczywiście uda mi się zdobyć ten preparat...