Polecamy: 3 DNI DO BIELI

BB Cream Lightening 7 in 1 Eye Concealer (Korektor pod oczy)

BB Cream Lightening 7 in 1 Eye Concealer (Korektor pod oczy)

Cena już od 12,37 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kosmetyk łączy ze sobą właściwości korektora z pielęgnującym działaniem kremu pod oczy:
- rozświetla,
- tuszuje cienie pod oczami,
- ukrywa oznaki zmęczenia,
- nawilża,
- wygładza naskórek,
- dopasowuje się do koloru skóry,
- zawiera filtr SPF 15.

rozświetlające
pod oczy

średni

Nie zauważyłam pielęgnacyjnego działania. Dobrze rozświetla obszar pod oczami i przez to ukrywa zmęczenie. Lekko tuszuje cienie pod oczami.
Bardzo mało wydajny i trochę za słabo kryje jak dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552366].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły korektor

Posiadam mocne cienie pod oczami a ten korektor całkiem nieźle je maskuje. Zrobilam porównanie przed lustrem, pod jednym okiem korektor, pod drugim nic i różnica jest kolosalna. Jestem dość blada, używam cienia Light i dobrze dopasowuje mi się do cery, nie jest ani zbyt jasny ani za ciemny. Szybko zastyga. Bardzo długo utrzymuje się na twarzy i nie powoduje efektu maski. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość aby zakryć niedoskonałości. Nie wiem czy jest wodoodporny. Teraz trochę o minusach. Pędzelek jest giętki, śliski i w zasadzie bezużyteczny, ciężko rozprowadza się nim korektor, ja robię to głównie palcami. Niestety korektor podkreśla suche skórki i kurze łapki. Ma też dość intensywny zapach który na szczęście po jakimś czasie znika. Mimo wszystko polecam, jest tani i spełnia swoją rolę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254198].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo słaby

Plusy:
+korektor dobrze stapiał się z makijażem,

Minusy
-nie zakrywał zasinień pod oczami,
-ciemniał tuż po aplikacji,
-słabo dostępny,
-mało wydajny,
-opakowanie przez które nie widać ile zostało produktu,
-cena nieadekwantna do jakości.

Na pewno nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099381].usefull || 0 }}% pomocna.

Masterclass By Mario Dedivanovic - Londyn

Dobry przy niewielkich oznakach zmęczenia

Produkt jest dobry, u mnie się sprawdził ale nie mam mocnych cieni pod oczami także nie wiem jak u innych by się sprawdził. Łatwe aplikowanie produktu, dobre krycie, zdecydowanie daje efekt rozświetlenia pod oczami. Najbardziej właśnie sprawdził się on u mnie pod oczami i na zaczerwienione policzki za co duży plus :) Na maskowanie dużego trądziku nie polecam bo wygląda to nie estetycznie co innego gdy mamy go mało to jest ok.

Plusy
+ sprawdza się pod oczy na cienie
+ nie zapycha
+ efekt wypoczętej skóry wokół oczu
+ cena (mogła by być oczywiście niższa ale za tą jakość jest w porządku)

Minusy
- dostępność (u mnie nie umiem nigdzie go dostać)
- pojemność (niestety mała)
- wybór kolorów (tylko 2 możliwości )

Polecam wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043235].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Jeżeli ktoś ma małe cienie pod oczami to ten korektor może sie sprawdzić.
Jest bardzo lekki i nie robi efektu maski, dobrze sie rozciera i wnika w skóre. Lekko rozjaśnia okolice pod oczami. Nie zauważyłam żeby ciemniał co jest dla mnie bardzo ważne.
Nie zauważyłam również zeby był niewydajny, miałam go kilka ładnych miesięcy, ale ja korektora daje odrobine.
Podoba mi sie też to, że opakowanie jest tak zrobione ze można zużyć wszystko do statniej kropli kosmetyku.
Jest też bardzo tani, bo kosztuje ok 13zł.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014936].usefull || 0 }}% pomocna.

Zużyłam, ale następnym razem poszukam czegoś innego

Mam dość spore cienie pod oczami - taka uroda. Dlatego dobry korektor to podstawa. Niestety Bell nie do końca podołał zadaniu, jakie przed nim postawiłam. Chociaż u osób, które nie mają zbyt wiele do zakrycia, może się sprawdzić.

Producent obiecuje nam efekt 7w1. Zazwyczaj z pewną rezerwą podchodzę do takich obietnic, wiedząc że jest to doskonały chwyt marketingowy :D A jak było tym razem?

1. rozświetla - faktycznie, spojrzenie jest ładnie rozświetlone, chociaż na szczęście korektor nie zawiera żadnych chamskich drobinek.
2. tuszuje cienie pod oczami - no właśnie nie do końca. Znam bardziej kryjące korektory, a nie ukrywam, że na tym właśnie zależało mi najbardziej
3. ukrywa oznaki zmęczenia - jak wyżej, nie całkiem. Wory pod oczami dalej się spod niego przebijają
4. nawilża - trudno powiedzieć. Podobno produkt ma nam zapewnić połączenie właściwości korektora i kremu pod oczy. W każdym razie na pewno nie wysusza, używając go nie odnotowałam żadnych przykrych skutków ubocznych dla skóry pod oczami. Jednak na pewno nie zastąpi nam on kremu
5. wygładza naskórek - na pewno, jak każdy zresztą podkład czy korektor położony na skórę. Wtedy zawsze wydaje się gładsza :)
6. dopasowuje się do koloru skóry - bez przesady, ale w każdym razie przy dobrze dobranym kolorze nie odcina się od reszty twarzy. Z tego co kojarzę, wybór odcieni nie jest jakiś szałowy, ale mimo wszystko u mnie najjaśniejszy kolor sprawdzał się dobrze
7. zawiera filtr SPF 15 - to fajnie, zawartość filtrów słonecznych zawsze na plus

Od siebie dodam jeszcze, że korektor ma całkiem przyzwoitą trwałość. Niestety po paru godzinach lubi włazić w zmarszczki pod oczami i mocno je uwidaczniać.
Co do opakowania, to takie wykręcanie i późniejsze aplikowanie przez pędzelek nie należy do moich ulubionych - zawsze wycisnęłam za dużo i nadmiar musiałam wycierać chusteczką, przez co produkt się marnował. Korektor nie jest specjalnie wydajny - zapewne także przez to, że ma dość rzadką konsystencję.
Jeśli chodzi o cenę, na pewno nie było to 11 złotych, raczej coś koło 20. Nadal całkiem przystępnie, jednak wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym można już znaleźć korektor, który bardziej spełniłby moje oczekiwania. Dostępny - szafy Bell znajdziemy bez problemu choćby w Naturze.

Używam tego produktu od: kilku mies.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012476].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię!

Kolor najjaśniejszy 010 wpada w żółte tony co pomaga lekko neutralizować cienie pod oczami.

Plusy
-kolory
-lekka konsystencja
-nie wysusza (może nawet nawilża)
-kryje delikatne sińce
-nie ciemnieje
-wygodne opakowanie

Minusy
-nieprzeźroczyste opakowanie (ostatnio miałam niemiłe zaskoczenie jak nagle się skończył)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007361].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny i pomocny!

Kupiłam go podczas przypadkowej promocji na ten produkt i nie żąłuję! Korektor jest świetny!

Zalety:
- cena
- opakowanie
- wydajny - wbrew pozorom służy na długo
- najjaśniejszy kolor jest naprawdę jasny
- łatwo się go rozprowadza
- dobrze zakrywa cienie, niedoskonałości i inne niedociągnięcia, które chcemy zakryć
- nie zostawia plam ani nie wchodzi w załamania skóry
- nie ciemnieje na skórze
- bardzo długo utrzymuje się na skórze w stanie nienaruszonym

Wady:
- jak dla mnie nie posiada

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005862].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do coedziennego makijażu

Tak, tak, wypatrzyłam go u jednaj z youtuberek ;) I bardzo się z tego cieszę, ponieważ znalazłam bardzo dobry korektor do codziennego stosowania do mojej mega przesuszonej okolicy oczu :)

Na plus:
- dobre krycie, nie super mocne, natomiast u mnie radzi sobie z zamaskowaniem sińców (do mocniejszych makijaży sięgam po bardziej kryjący korektor)
- lekko rozświetla
- nie wysusza skóry, oczywiście nakładam go na krem, natomiast w ciągu dnia nie powoduje dyskomfortu i przesuszeń
- zawiera filtr SPF
- dobrze się rozprowadza
- używam najjaśniejszego koloru i jest dla mnie idealny, jasny, ale nie zbyt żółty
-wygodne opakowanie z pędzelkiem

Mamy oczywiście kilka minusów:
- opakowanie jest wygodne, ale mieści mało produktu
- wchodzi w zmarszczki po kilku godzinach (z resztą jak każdy korektor, którego do tej pory używałam)

Cena jest ok, bo to 15 zł, ale z drugiej strony dostajemy za to sporo mniej produktu, niż w korektorach z opakowaniem à la błyszczyk.

Martwi mnie fakt, że w moich drogeriach znikają szafy Bell, w Rossmannie wprowadzili tą hypoalergiczną serię, ale ani w Astorze, ani w Naturze już nie widziałam zwykłej szafy :(

Polecam, to dobry korektor do codziennego stosowania :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003528].usefull || 0 }}% pomocna.

Póki co - nie szukam dalej

To nie jest idealny produkt, ale jest bardzo dobry.

+ krycie: średnie, przy grubszej warstwie trochę większe
+ trwałość: cały dzień
+ lekko, naturalnie rozświetla, nie ma drobinek, nie tworzy też świecącej tafli
+ nie robi efektu maski (chociaż bardzo rzadko nakładam grubą warstwę, więc może nie mnie to oceniać)
+ opakowanie: jest bardzo dobrze zrobione, obrót końcówki o jeden "klik" = jedna porcja produktu, nie jak większość takich opakowań, którymi się kręci i kręci i nie wiadomo, kiedy coś poleci; to jest naprawdę niezawodne!
+ wydajność: przy prawie codziennym używaniu (nakładane warstwy raczej cienkie, mimo cieni nie lubię mieć "tapety") starcza mi na pół roku. Nie żartuję.
+ na niedoskonałości też się nadaje (pod podkład)

- może być zbyt żółty
- może zbierać się w załamaniach
- nie zawsze wszystko zakryje, nawet przy grubej warstwie
- (lekko) podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001800].usefull || 0 }}% pomocna.