Helena Rubinstein, Color Clone, Foundation (Podkład od twarzy)

Helena Rubinstein, Color Clone, Foundation (Podkład od twarzy)

Generacja pigmentów "Skin Affinity" odtwarza strukturę kolorystyczną skóry, nie zmieniając jej naturalnej tonacji, tworząc na powierzchni niedostrzegalną, kryjącą powłokę. Delikatna, nawilżająca i miękka konsystencja podkładu zapewnia łatwe wykonanie perfekcyjnego makijażu.
Rezultat: cera nabiera nowego wyglądu, staje się gładka w dotyku, jednorodna i aksamitna. Makijaż jest nadzwyczaj trwały, skóra - delikatnie nawilżona, sprężysta. Podkład stapia się idealnie ze skórą.
Nie powoduje zaskórników, bezzapachowy.

matujące
z pompką, w słoiczku
fluidy
Cera
normalna
Krycie
średnie

naprawde go polubilam, tylko jest nietrwaly (buuu)

Powod, dla ktorego kupilam ten podklad moze sie wydac naprawde glupi, ale strasznie chcialam przetestowac chocby jeden podklad tej marki, a jakos nigdy nie mialam okazji.

Jego KONSYSTENCJA pozytywnie mnie zaskoczyla, poniewaz nakladajac go mam wrazenie, ze wcieram w buzie krem (a wiec efekt nader przyjemny).

NAKLADALAM go roznie, albo pedzlem do podkladu albo beauty blenderem (bylo to jednak spowodowane takze testowaniem beauty blendera samego w sobie). Rozprowadzal sie bez zarzutow, nigdy nie robil smug, nie rolowal sie, nie osadzal w drobnych zmarszczkach, a do tego calkiem porzadnie przykrywal moje rozszerzone pory.

EFEKT byl wyjatkowo naturalny i, co mi sie najbardziej podobalo, lekko wygladzajacy.
Krycie bylo dla mnie wystarczajace, ale dla osob z wiekszymi problemami korektor bedzie niezbedny.
Moja cera wygladala dzieki niemu niezwykle swiezo i o wiele mlodziej (to dzieki efektowi wygladzajacemu!).

DZIALANIE tez mnie pozytywnie zaskoczylo. Cera nie przetluszcza sie po nim szybko. Pierwsze poprawki robilam dopiero po okolo 8 godzinach.

TRWALOSC
Tutaj mam do niego zastrzezenia (i dlatego zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie). Podklad wprawdzie nie znika calkowicie z buzi, ale wieczorem juz prawie go nie ma, a moje dnie sa wyjatkowo dlugie. Maluje sie zazwyczaj tuz przed 7 rano, a czesto wracam do domu kolo godziny 23 (oczywiscie nie codziennie, ale kilka razy w tygodniu) i dopiero wtedy zmywam makijaz. Wymagam wiec od podkladu, aby byl na twarzy naprawde dlugo, nawet jesli jego wyglad nie jest juz taki swiezy jak rano (zawsze drobne poprawki potrafia "podrasowac" jego wyglad).

INNE
Podklad nie zapycha, latwo sie zmywa, dobrze wspolpracuje z kremami. Gdyby dluzej byl na twarzy z pewnoscia kupilabym go ponownie.

Jego WYDAJNOSC tez jest dosyc dobra, ale ja czesto uzywalam go z beauty blenderem, ktory jest gabka i wsiaka ogromne ilosci podkladu, stad skonczyl mi sie o wiele szybciej, niz gdybym za kazdym razem nakladala go pedzlem.

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Świetny, choć drogi

Używałam dobrych kilka lat temu, koło trzydziestki
Byłam zadowolona. Po prostu delikatnie wyrównywał koloryt a był absolutnie niewidoczny.
Konsystencja wodnista, kolory \'ludzkie\'
Minusem : znikanie w ciągu dnia, ale wtedy miałam ekstremalnie tłustą skórę, wysoka cena i \'strzelająca \'podkładem pompka
Podkładu używałam dość rzadko, teraz jeszcze rzadziej-od dzwonu. Nie wiem czy warto płacić za okresowo używany podklad taką kwotę, może się jednak skuszę..

Używam tego produktu od: dawno temu- 6-7 lat wstecz
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

i tak do niego wracam

Idealnie stapia się z cerą. Mam piegi ibardzo suchą skórę.
Nie wysusza skóry, mam komfort przez cały dzień.

Średnio kryje i nie tworzy maski. Zostawia satynowe wykończenie - taka świeżutka cera.

Kończę opakowanie, szukam nowości, Meczę coś innego i wracam z podkulonym ogonem do color clone.

color 23 dla mnie idealny i na lato i na zile bo idealnie dostosowuje się do koloru skóry.

Ilość zużytych opakowań: 6 x 30 ml

Henna Dellia

swietny, naturalny efekt!

Używałam odcienie 23 biscuit przez caaałe lato. Był idealny.

Plusy:
+ lekko kryje
+ wyrównuje koloryt buzi, ale cera wygląda bardzo naturalnie, świeżo i zdrowo
+ jest wydajny

Minus:
-jeden, jedyny: CENA

Ale warto się skusić na takie cudo ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry

jest to dobry podkład, mam cerę mieszana ale bez większych problemów, wiec nie potrzebuje dużego krycia bardziej matu - ale za mat odpowiada u mnie puder
ten podkład spełnia swoje zadanie:
pięknie wyrównuje koloryt- idealnie stapia się ze skora (chyba to największy plus praktycznie nie zauważyłam różnicy miedzy szyja a twarzą)
jak dla mnie kryje wystarczająco
łatwo się rozprowadza i wydobywa z opakowania ( bardzo ładnego swoja droga)
gdyby matował mógłby być moim hitem
ale i tak nie narzekam, w razie czego zawsze wiem ze mogę na nim polegać

bardzo dobry i trwały

Podkład kupiłam kiedyś w zestawie. Nie znałam wcześniej opinii o nim z Wizażu, ale zaryzykowałam i cieszę się, bo to trafiony kosmetyk.

+ piękne opakowanie
+ łatwy w aplikacji
+ genialnie się wchłania i stapia z cerą - wprost fenomenalnie
+ BARDZO trwały. Stosowałam go podczas bardzo intensywnego uprawiania sportu i wytrzymywał w nieskazitelnym stanie - a makijaż był promienny i matowy
+ bardzo wydajny

Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 klasycznej wielkości

generalnie ok

Dostałam kiedyś próbkę tego podkładu numer 23 - biscuit, którą testowałam w poprzednim tygodniu. Odcień jest ciemny, na moją skórę twarzy za ciemny, ale podobał mi się intesywny odcień jaki miał. Stosowałam go na dekolt, aby wyrównać kolor z opalonymi plecami. Krycie było średnie i krótkotrwałe. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Podkład daje naturalne wykończenie, nie ma co się spodziewać matu. Ja mam cere tłustą ale kupiłam go z pełną świadomością, że nie bd matował.

Krycie jest średnie, w sam raz. To w nim bardzo lubiłam. Mam odcień 23, świetnie wpasował się do mojej karnacji. Podkład ładnie leży na twarzy przez cały dzień, oczywiście poprawki w przypadku mojej cery to konieczność. Wygląda bardzo naturalnie, na pewno nie robi maski! Niestety musiałam się z nim pożegnać bo potrzebuje matującego podkładu tak by cera była świeża przez cały dzień. Ten nie może się równać z moimi kochanymi estee lauder double wear i e.l dw light. Nie jest tak trwały i nie wygląda aż tak naturalnie jak dw light.

Ten polecam kobietom, które chcą dosyć naturalnego podkładu ale za razem średnio kryjącego. Jest dobry ale nie doskonały. Myślę, że posiadaczki cery suchej, normalnej a może i nawet mieszanej bd zadowolone. Oceniłam go na 4- również za sprawą ceny. Można kupić b. dobre podkłady chociażby z estee lauder czy clinique za mniejsze pieniądze. Ten natomiast ma piękne opakowanie :)
Wykończe go w chłodne miesiące bo fajnie nawilża, na pewno nie teraz podczas gorących temperatur.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze używane tylko troszkę

nie polecam

puder nie trzyma się zbyt długo na twarzy, nie dokładnie matuje pryszcze i wypryski. Nie trzyma się zbyt długo, schodzi po 5 godzinach, szybko opada.
Za nie jeszcze przemawia wysoka cena, 190 złotych w sephorze. Jako jeden plus mogę doda, ze wyrównuje koloryt skóry, tak gdzieś na około 4 godziny .
Podsumowując:
- źle matuje,
- nie nawilża,
- szybko schodzi z twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1/4

krem tonujący

Niestety podkład duch

Nałożony na twarz zachowuje się jak krem z lekkim barwnikiem, w ogóle go nie widać, ale też nic ciekawego nie robi, nie kryje, nie wyrównuje kolorytu, świeci się

genaralnie rzecz ujmując gorszego podkłądu nie używałam

ten produkt nie powinien się nazywać podkładem

poł gwiazdki za zapach :)

Używam tego produktu od: użyłam 3x
Ilość zużytych opakowań: próbka

super, najlepszy jaki miałam

Używałam już wielu podkładów, zarówno tych ze średniej półki, jak i tych droższych. Color clone poleciła mi wizażystka, i biorąc pod uwagę jego cenę trochę sie wahałam, ale po przeczytaniu pochlebnych opinii na jego temat wreszcie zakupiłam ;) nie mogę się teraz bez niego obyć w codziennym makijażu. Jest idealny! super stapia się ze skórą, rozprowadza idealnie, długo trzyma się na twarzy, nie pozostawia żadnych placków, nie tworzy efektu maski. POLECAM!!:)

świetny dla suchej skóry

Bardzo dobry podkład. Mam cerę tłustą, która potrafi zrobić mi niespodziankę i nagle się miejscami przesusza. Wtedy sięgam po CC. Jest bardzo lekki. Delikatny.
- za wydajność
-pompka strzela podkładem, trzeba uważać

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1/5