FM Group, B - Glucan Active, Krem nawilżający do twarzy

FM Group, B - Glucan Active, Krem nawilżający do twarzy

Krem nawilżający o lekkiej formule. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku. Zawarty w nim beta-glukan z owsa wspomaga syntezę kolagenu, regeneruje skórę i wpływa na spłycenie zmarszczek. Dodatek mleczanu sodu, gliceryny oraz kwasu hialuronowego zapewnia nawilżenie i zapobiega przesuszeniu skóry. Nie zawiera alergenów.
Krem zawiera:
- beta-glukan z owsa – wspomaga syntezę kolagenu, regenerując skórę i wpływając na spłycenie zmarszczek,
- mleczan sodu i gliceryna – wygładzają skórę i zapobiegają jej przesuszeniu,
- kwas hialuronowy – przywraca skórze jędrność i gładkość oraz wpływa na spłycenie zmarszczek,
- estry wyższych kwasów tłuszczowych - uelastyczniają skórę i odbudowują płaszcz lipidowy naskórka.

lekkie
regenerujące, liftingujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
mieszana, normalna, sucha
z pompką
na dzień

Bardzo dobry krem nawilżający!

Ostatnio miałam okazję przetestować krem nawilżający z firmy FM i jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem tego co potrafi ten kosmetyk. Mam cerę normalną, ale czasami miejscami potrafi sie przesuszyć i błyszczeć. (normalna w kierunku mieszanej). Ostatnio borykałam się z suchymi policzkami na których pojawiły się również wypryski. Zrobiłam sobie delikatny peeling i na twarz nałożyłam ten cudowny krem. Wchłonął się idealnie. Nie pozostawił tłustej warstwy na mojej skórze. Cera stała się nawilżona i gładka. Zmniejszyły się również wypryski. Kosmetyk oceniam jako bardzo dobry. Cena może troszkę zbyt wysoka jak na moją kieszeń. Z dostępnością też może być problem ponieważ kupić można go tylko u Partnera FM Group.

Używam tego produktu od: kilku tygodni (próbki)
Ilość zużytych opakowań: próbki saszetki 1,5 ml

Rewelacja

Używam go na noc.

Plusy:
- świetnie nawilza skórę,
- skóra staje się gladka,
- zmniejsza się częstotliwość powstawania wypryskow,
-konsystencja,
-zapach,
-piękne opakowanie i łatwa aplikacja,
-rano po umyciu twarzy zauważam że wygląda ona na zdrowa, odzywiona, ma znacznie lepszy koloryt.

Minusy:
-cena ALE jak do jakości jest znosna.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie