Straubal Henna Farbglanz Shampoo (szampon nabłyszczający)

Straubal Henna Farbglanz Shampoo (szampon nabłyszczający)

Szampon nabłyszczający do włosów brązowych, pielęgnuje ekstraktem z henny i wyciągiem z orzechów laskowych, nadaje połysk, poprawia sprężystość, objętość i witalność. Ożywia naturalny kolor włosów.

słaby

mam wersję brązową.
najwiekszy zarzut: nie wpływa na kolor włosów.
włosy po myciu są szorstkie, bardzo trudno się rozczesują- odżywka jest niezbędna.
z zalet- ciekawy zapach, kształt opakowania

ilość zużytych opakowań: 1

godny polecenia

Będąc nastoletnią panną serwowałam mojej czuprynie(bardzo długiej wówczas), rozmaite zabiegi pielęgnacyjne z chną w roli głównej, której to dobroczynne działanie potwierdzały częste komplementy. Zaprzestałam owych praktyk od kiedy w moje włosy burzliwie wkroczyła chemia- wiadomo, co może powstać przy połączeniu farby z chną:)Straubal z powodzeniem może być stosowany na włosy traktowane chemicznie, nie wpływa na jakość farbowania. Moja wersja brązowa wspaniale odświeża barwę i rzeczywiście nadaje połysk. Więcej, odnajduję swoje "tamte" włosy sprzed lat paru, zdrowe, mocne i pełne wigoru, jakby czas cofnął się na chwilę:)Szkoda, że efekt utrzymuje się tylko do następnego mycia- na szczęście można go szybko przywołać...tylko co będzie jeśli produkt zostanie wycofany(w drogerii powiedziano mi, iż słabo się sprzedaje i nie powtórzą zamówienia:(
Opakowanie ładne; produkt przyjemny w użyciu-nie barwi dłoni/skórek/paznokci, co nagminnie czyni Gloss Kolor.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.