Garnier, Fructis, Fruity Passion, Szampon wzmacniający do włosów suchych i normalnych

Szampon Fructis Fruity Passion zawiera wyciąg z marakui i kokosa, które są znane ze swoich właściwości zmiękczających i odżywczych. Ekstrakt owocowy pobudza i wyzwala dobrą energię podczas mycia włosów. Szampon Fructis Fruity Passion wzmocni i nada witalności na całej długości włosów. Kosmyki staną się lekkie, błyszczące i zachowają na długo słodki zapach owoców. Szampon Fructis Fruity Passion jest dedykowany dla włosów normalnych i suchych. Nie zawiera silikonów.

Kolejny dobry fructis

Kolejny fructis, na który warto zwrócić uwagę.
+ Ślicznie pachnie
+domywa skórę głowy i włosy
+nie plącze ich
+ nie kosztuje majątku
+ wydajny
Niestety odjęłam pół gwiazdki ze względu na jego dostępność. Nie wiem czy został wycofany, ale zawsze miałam z nim problem.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

JEDWABIŚCIE GŁADKIE WŁOSY

Kocham szampony z Garniera, ten również mnie nie zawiódł. Już po pierwszym użyciu moje włosy przepięknie pachniały były gładkie i lśniące. Nawet gdy nie użyję odżywki nie są splątane, a zapach utrzymuje się do następnego dnia. Jest świetny!

Zapach!

Super szampon. Największym atutem jest egzotyczny zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Nie obciąża włosów, fajnie się rozczesują, są miękkie, a nie wysuszone. Jak na razie mój ulubiony szampon.

Używam tego produktu od: mniesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

zawiodłam się

Ogólnie byłam fanką fructisów garniera i jak tylko zobaczyłam, że wychodzą trzy nowe, niemalże od razu pobiegłam do sklepu. Mimo, że niby tylko trzy, to i tak miałam problem, na który się zdecydować i ostatecznie padło na ten. Zapach wspaniały, włosy trochę stały się miększe, ale niestety to na tyle dobrego: po umyciu nim włosów wcale nie czułam, że są świeże, a po ok. 12 h już zaczynały być tłuste. Przykro mi było się z tym pogodzić, ale szampon mnie zawiódł.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

mój ulubiony szampon.

według mnie ten szampon ma same plusy :)
+ nie zawiera silikonów, więc nie obciąża moich cienkich włosów.
+po umyciu włosy są miękkie (nie wysusza ich).
+ skóra głowy oczyszczona, w żadnym wypadku niepodrażniona.
+ włosy dłużej są świeże.
+ ten cudowny zapach utrzymujący się na włosach ;)
+ po myciu tym szamponem włosy wysychają bardzo szybko (nawet i w godzine przy normalnym wysychaniu 1,5h-2h). Jest to dla mnie ogromnym plusem, bo nigdy nie używam suszarki.
+ szampon nie ociepla mojego blondu, co niestety niektórym szamponom się zdarza...
+ nadaje się do codziennego mycia
+przyjemnie się pieni
+ przy olejowaniu nie muszę myć głowy dwa razy, bo już za pierwszym łądnie zmywa olej :)
+ nie mam problemów z rozczesywaniem włosów, nawet bez odżywki ;)

minusy... ja nie znalazłam :)

Ilość zużytych opakowań: duuużo (praktycznie codziennie myję nim głowę, więc nie sposób zliczyć ;))

Egzotyka w lazience

Plusy:
-obledny zapach egzotycznych owocow, czyzby to marakuja? Kokosu w nim nie czuje
-duza pojemnosc 400 ml
-swietnie sie pieni
-wystarczy go malutko, jest wydajny
-przezroczysta butelka
-nie zawiera sylikonow

Minusy:
wlosy bez balsamu sa ciezkie do rozczesania no ale ja zawsze stosuje balsam
podraznia skore i powoduje swiedzenie

Na pewno jeszcze kupie

Średni szampon o świetnym zapachu

Szampon jest bardzo wydajny, świetnie się pieni, ma idealną konsystencję i przyjemnie pachnie wakacjami. Dobrze myje włosy i ich nie oblepia, ale u mnie nie sprawdził się "solo" - włosy były po nim trudne do rozczesania, a po wysuszeniu suche i napuszone. Muszę po nim nakładać odżywkę, inaczej moje włosy wyglądają niezbyt atrakcyjnie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Jest mi obojętny.

Skusiłam się na ten szampon ze względu na zapach, który wydawał mi się ładny, bardzo niską cenę- kupiłam go za kilka złotych w Biedronce. Mimo wszystko nie szaleję na jego punkcie.

Szampon ma przezroczystą, dosyć gęstą konsystencę, więc jest to na plus. Dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Włosy szybko się suszą pod wpływem suszarki. Nie są obciążone, nie dostałam żadnego uczulenia. Zapach podoba mi się gdy wącham kosmetyk z opakowania, przy myciu staje się duszący, bardzo sztuczny. Pomimo tego, że włosy są oczyszczone nie widzę jego rewelacji, nie zachwycam się. Ot, zwyczajny szampon, który spełnia podstawowe funkcje. Nie wiem czy kupię ponownie, bo szamponów tego typu jest cała armia.
Opakowanie z typowym dla Garniera zamknięciem. Ładne, wygodne, nie zajmuje dużo miejsca.
Kosmetyk jest wydajny- opakowanie 300 ml. wystarczyło mi na 1,5 miesiąca.
Dostępność- swój szampon kupiłam w Biedronce.

Plusy:
- cena
- wydajność
- konsystencja
- nie podrażnił skóry głowy, nie obciążył włosów.

Minusy:
- taki sam jak wiele innych
- zapach przy myciu staje się duszący, ciężki, sztuczny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie 300 ml.

Średni

Zużyłam całe opakowanie i mam mieszane uczucia, fajnie oczyszcza włosy, dobrze się pieni, ładnie pachnie jednak nie nadaje się do systematycznego stosowania na moje suche włosy,zbyt je wysusza, wyglądają jak siano nawet z użyciem odżywki, sprawdzał się dobrze przy użyciu raz na tydzień kiedy moje włosy potrzebowały oczyszczenia, znam lepsze szampony więc do niego napewno nie powróce.

Używam tego produktu od: października

podrażnia skórę

Niestety u mnie szampon się nie sprawdził :( o ile na włosy faktycznie działa bardzo dobrze, to skórę głowy mi podrażnia, wywołuje swędzenie i łupież.

+ fajna żelowa konsystencja i owocowy zapach
+ bardzo dobrze się pieni
+ zmiękcza włosy, nadaje ładny połysk
+ nie obciąża nadmiernie

- swędzi po nim głowa :(
- przetłuszczające się włosy może lekko obciążyć

straciłam już całkiem zaufanie do szamponów fructis... niestety u mnie po każdym szamponie tej marki pojawia się łupież i skóra swędzi, są zbyt chemiczne

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 400 ml

Taki sobie

Nie jestem za bardzo zadowolona z tego szamponu, według mnie na plus jest:

+ cena
+ dostępność
+ zapach
+ dobrze się pieni

Niestety podrażnił moją nie zbyt wrażliwą skórę głowy, już od pierwszego użycia powodował świąd a na drugi dzień włosy były lekko tłustawe i nie świeże. Generalnie nie dla mnie.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: połowa

godny polecenia

Szampon pachnie rewelacyjnie-soczyście owocowo, zapach pozostaje przez długi czas na włosach.Po umyciu włosy są gładkie i miękkie. Jedną wadą jest to że już na drugie dzień po umyciu włosy tracą świeżość.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie