L'Oreal Paris, Cashmere Perfect

L'Oreal Paris, Cashmere Perfect

Podkład idealnie dopasowujący się do skóry. Efekt idealnie gładkiej, jedwabistej cery z pudrowym wykończeniem przez 12 godzin. Dostępny w sześciu odcieniach.

Skład: isodecane, isononyl isononanoate, isohexadecane, dextrin palmitate, HDI, polymethyl methacrylate, polymethylsilesquioxane, lauroyl lysine, cera microcristallina, silica, c9-15 fluoroalcohol phosphates, parfum, [+/-: CI 77499, CI77492, CI77491, CI77492]. (25.03.2008)

Cena: ok. 50zł / 30ml

Satynowe wykończenie:)

Gdy go używałam byłam z niego bardzo zadowlolona:) Pięknie krył, buzia była niczym porcelana a mam co za kryć. Minusem jest to że jest tłusty i szybko zaczyna się swiecić. Tak ogolnie polecam dla wielbicielek dobrego matu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Rewelacyjny

Kpowałam ten podkład kilka lat temu, skuszona reklamą z Natalie Imbruglia o delikatnym podkładzie zamieniającym się na twarzy w puder.
Pamietam że była delikatny i zaraz zamieniał się w pudrową mgiełkę na twarzy, dobrze krył i utrzymywała matową cerę przez ok 6-8h...
Byłam bardzo zadowolona, teraz nie mogę go nigdzie dostać :(

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Tłusty mus

Plusy:
- dość dobrze kryje
- przyjemy zapach

Minusy:
- konsystencja musu jest oleista, przez co podkład ślizga się przy nakładaniu
- oleista formuła przyspiesza błyszczenie skóry

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bez rewelacji.

Mam cerę mieszaną. Nie zadowolił mnie ten podkład zupełnie. Zbiera się pod oczami, twarz wygląda nienaturalnie, ujawnia suche skórki, nie stapia się ze skórą, tworzy dziwna warstwę.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Długo był nr1

Strasznie go lubię. Świetnie się nakłada na buzię, luźno rozprowadza aczkolwiek szybciutko trzeba go wcierać bo migiem schnie ale można to robić etapami :). Doskonale kryje moje drobne starcze ;) przebarwienia , matuje i jest prawie niezauważalny. Długo był moim nr1 teraz jest nim MATT MORPHOSE

Używam tego produktu od: wieeeelu lat
Ilość zużytych opakowań: ze pięć było :)

Prawie KWC :)

Bardzo lubiłam ten podkład zanim trafiłam na Skin Clearing Neutrogeny.
Ma dużo zalet:
- jest wydajny, już niewielka ilość wystarcza na wykonanie makijażu
- naprawdę matuje na bardzo długo, wykonując makijaż o 6-6:30 rano jeszcze późnym wieczorem mogłam pochwalić się matową cerą, a mam naprawdę problematyczną skórę
- nie zapycha
Jednak Neutrogena ma jeden przeważający plus - leczy wypryski, więc Cashmere Perfect pozostaje moim "Prawie-KWC".
Na pewno jeszcze do niego wrócę.
Polecam.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Bardzo dobry podkład, ale...

Ma dobrą, ale niezachwycjącą trwałość i matowienie. Świetnie ogranicza powstawanie sebum, ale tylko przez jakiś czas, później skóra bardzo się błyszczy, sam podkład zaczyna się ważyć.

dobrze matuje, super podklad

Swietny podklad, mam skore dosyc jasna mieszana czasem z nespodziankami, posiadam kolor 406 i jestem bardzo zadowolona, ladnie zlewa sie ze skora, buzka jest wygladzona i bardzo matowa nic a nic sie nie swieci. Na pewno go jeszcze kupie.Używam tego produktu od: tydzien

;)

podklad ogolnie jest dobry aczkolwiek nie nadaje sie do cery suchej ja niestety mam cere bardzo sucha używałam ten podklad 2 lata kolory(23,20,406,402)ladnie kryjee az żałuję ze nie nadaje sie do mojej cery:( co do odcienie to powiem ze duzy wybór jest chociaz mi ciagle robil sie "rozowy" a mam bardzo jasna karnacje wiec wygladalo to nie naturalnie ;( no nic niestety musze nadal poszukiwac idealnego podkladu dla mnie :(

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

podobny do MF Adapt

Mnie ten podklad kojarzy sie tylko z jednym, color adapt z MF. Kiedys bylam nim zachwycona, dostalam go z usa, potem zakupilam w polsce, niestety kolory byly juz inne, i jakby formula rowniez.

Dosyc kryl, ale na krotko, dosc matowal, ale rowniez na chwilke. A dla mnie to dyskwalifikacja produktu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

i tak i nie

Kupiłam go dawno temu, chodziłam za nim pare miesięcy i zastanawiałam się czy wydac tyle kasy, ale w końcu po tylu testach w drogerii skusiło mnie to pudrowe wykończenie. Testowałam go na dłoni i to był błąd, kolor był idealny, stapiał się z cera ale STAAARZNIE uwidaczniał i zatykał pory,wygladało to jak małe jasne piegi TRAGEDIA!
Ogółem nie był zły, matował, nie trzeba było przy nim stosowac pudru, lekko krył i z tego co pamietam też długo się utrzymywał a przy tym ta delikatna, pudrowa powłoka, moja skóra była mega gładziutka,aż chciało się ją cały czas gładzić.

Polcecam dziewczynom młodym, bez widocznych porów bedziecie zadowolone.

Używam tego produktu od: 4 lata temu

Zdecydowanie TAK!

Bardzo dobry podklad!
Uzywalam go pare lat temu, kilkakrotnie kupilam odcien Warm Beige.
Bardzo dobrze kryje,daje wspaniale pudrowe wykonczenie.
Mam cere mieszana,nie uzywalam dodatkowo pudru,a i tak trzymal sie caly dzien.
Rozprowadzalam bez zadnych problemow za pomoca gabeczki.
Wspominam go naprawde bardzo dobrze.
Paleta kolorow - super.
POLECAM!

Używam tego produktu od:4-5 lat temu
Ilość zużytych opakowań:5-6,(1 opakowanie starczalo na ok.3 miesiace)