Planeta Organica, Czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów

Planeta Organica, Czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów

Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie oleju arganowego. Olej odżywia i pielęgnuje osłabione włosy. Olej neroli przywraca włosom elastyczność. Olej wawrzynu szlachetnego (laurowy) jest naturalną ochroną przed zanieczyszczonym środowiskiem i źródłem witamin dla skóry głowy i włosów. Wzmacnia korzenie i zapobiega wypadaniu włosów. Oliwa z oliwek odżywia włosy, natychmiast nawilża i dodaje włosom miękkości.

Bardzo dobra maska

Maski używam 2-3 razy w tygodniu. Ma bardzo dobry, naturalny skład. Maskę nakładam po myciu na ok 10-15 min. Włosy po niej są miękkie i bardziej błyszczące, ale nie do końca dociążone dlatego muszę użyć po niej dodatkowo olejku. Maska sprawdza się u mnie także do emulgowania olejów. Nie nakładam jej na skalp, więc nie wiem jaki ma wpływ na wypadanie włosów.

Super z półki ekonomicznej

Maska jest niezmiernie wydajna i działa. Mam sporo wyrośniętych baby hair ( a moja dieta przez ostatnie pół roku wołała o pomstę do nieba, więc to nie kwestia picia lnu z wiesiołkiem zamiast każdego posiłku), ostatnio u fryzjera byłam 1,5 roku temu i dopiero teraz mam pierwsze rozdwojone końcówki ( no ale zaczął się sezon swetrów i płaszczy, więc to normalne). Jestem super zadowolona z efektów, które dała długoterminowo. Efekty krótkoterminowe wymagają poprawy.
Myślę jednak, że dla osób z typowymi słowiańskimi cieniutkimi wrażliwymi włosami, ta maska może dać spektakularne efekty. Ja jeszcze tak długich włosów w tak dobrym stanie nie miałam. Opakowanie kupiłam na początku roku i dzisiaj skończyłam. Mogłam jej średnio używać co dwa tygodnie.

zbawienne działane olei.

Maska jest jedną z moich ulubionych masek. Dobrze odżywia i nawilża włosy, jest bardzo wydajna. Ma idealny skład. Trochę mnie denerwował zapach i konsystencja, ale wszystko równoważył efekt, jaki był po użyciu. Po prostu cudo. Sama jestem w szoku, że taka maska możę tyle zdziałać. Jestem ogromnie zadowolona. Polecam gorąco.

Amika

wzmacnia

Maska do zadań specjalnych. Stosuję raz do roku, gdy moje włosy potrzebują wzmocnienia. Gęsta maska o specyficznym zapachu, która nadaje się do grubych i farbowanych włosów. Nakładam na pół godziny i obficie spłukuje. Stosowana przez pół roku przynosi efekty.

liczyłam na więcej

+zapobiega plątaniu się włosów

+/- intensywny, charakterystyczny zapach, długo utrzymuje się na włosach

-ciężką ją zmyć
-włosy są sztywne i nieprzyjmne w dotyku
- słaba dostępność

Jedna z ulubionych

Maska spełnia chyba wszystkie moje oczekiwania. Ma przepiękny zapach i nawet gdyby była średnia, to być może kupiłabym ponownie dla samego zapachu. Jest zamknięta w wygodnym opakowaniu, które pomaga zużyć maskę do końca. Włosy są po niej idealnie dociążone (jednak nie przyklapnięte), miękkie, a przy regularnym stosowaniu również błyszczące. Efekt na swoich włosach udaje mi się uzyskać nawet po 3 minutach trzymania. Sprawdza się rewelacyjnie na moich niskoporowatych i wiem też, że z wysokoporowatymi również daje radę. Serdecznie polecam!

Puch i sztywne matowe siano

Mam cienkie, ale gęste włosy ze skłonnością do puszenia się i falowania.

Maska tak bardzo polecana przez posiadaczki fal i suchych, puszących się włosów kompletnie się u mnie nie spisała.

Nieważne, czy nakładam ją na 5, 10, 30 czy 60 minut, włosy wyglądają fatalnie.
Stają się szorstkie, jeszcze bardziej suche, spuszone i sianowate. Nie wygładzają się do kolejnego mycia.

Próbowałam nakładać wcześniej oleje lub nawilżające maski/odżywki, niestety to również nie poprawiło działania tego produktu.

Rosyjskie odżywki i maski kompletnie nie służą moim włosom. Szkoda.

Bardzo lubię.............

.....i wolę od ajurwedyjskiej z tej samej linii. Ajurwedyjska gorzej pachnie - tak tanio i dusząco -, tzn. zapach tej też nie jest jakiś porywający, bo ta z kolei pachnie tanimi męskimi perfumami, ale i tak lepiej od tamtej; oraz po tej włosy mi się nie "elektryzezują", a po tamtej tak.
W ogóle z całej linii najlepiej pachnie tajska.

Po obu włosy są miękkie w dotyku i wygładzone. Obie też maja świetny skład i nadają się do mycia odżywką już od samej nasady (nie zauważyłam, żeby na przykład wzmagało to przetłuszczanie włosów). Ogólnie na plus ;)

Godna polecenia w 100%

Maska jest jak dla mnie super :)
Używam jej od miesiąca, raz na tydzień, trzymam około 30 minut po myciu.
Moje włosy ogólnie są dość trudne , wiele przeszły, m.in. rozjaśnianie przez kilka lat. Obecnie są "pół na pół" - czekam aż zetne wszystko co farbowane ;)
Maska dociąża je, są po niej blyszczące, wyraźnie zdrowsze i nawilżone.
Rozczesują się z łatwością.
Za cenę 20 zł mamy bardzo dużo bardzo dobrej maski. ;)

P.S. Zapomniałam dodać,że moje włosy również bardzo sie przetłuszczają ( np. myje wieczorem a rano już są nie do końca świeże ) a po tej masce wytrzymują od mycia wieczorem przez cały następny dzień. Maska działa równie dobrze na skórę głowy i pomaga w walce z przetłuszczaniem :)

dobra, ale nie najlepsza

Ogólnie rzecz biorąc nie jest to zła maska. Ślicznie pachnie ( i zostawi aten zapach na włosach), nawilża je i nie są (aż tak) trudne w rozczesaniu. Co do wygładzania i dociążenia - są, ale mogłoby być lepiej. Muszę jeszcze coś dodatkowo zaaplikować na końce włosów, bo po tej masce nie otrzymuję efektu końcówego z którego byłabym na 100% zadowolona, Czy kupię ponownie? Nie wiem, pewnie nie, bo lubię testować różne kosmetyki

Świetna

Maska ma gęstą konsystencję o ciemnozielonej barwie. Pachnie jak liście laurowe z domieszką jakiś ziół, zapach utrzymuje się także po spłukaniu. Maskę nakłada się łatwo na włosy, ale lepiej uważać na ubranie, bo może plamić bluzki. Na szczęście te plamy łatwo się spierają.
Maskę nakładałam różnie, na umyte włosy i trzymałam od kilku minut do godziny oraz przed myciem na długość włosów i skórę głowy. Maska za każdym razem spisywała się świetnie. Włosy były wygładzone i odpowiednio dociążone. Ładnie się układały, były sypkie i mięciutkie w dotyku. Skóra głowy po maseczce była ukojona. Maska nie obiążała włosów u nasady, ani nie przyśpieszała przetłuszczania. Nie zauważyłam, aby maska wpłynęła na wypadanie czy porost włosów, ale nie stosowałam jej tak często na skórę głowy.
Jedynie po skróceniu włosów maska niezbyt dociążała moje włosy i wtedy musiałam wspomagać się dodatkowo odżywką b/s, ale to pewnie wina moich włosów. Są gęste i dość trudne w pielęgnacji. Poza tym maska spisywała się doskonale i chętnie ją stosowałam. Tym bardziej, że okazała się bardzo wydajna. Myślę, że chętnie wrócę do niej w przyszłości, choć kuszą mnie również pozostałe maski z tej serii.

Świetna

Mam włosy cienkie, rozjaśniane wysokoporowate na końcach i średnioporowate na reszcie, po tej masce włosy mam zawsze wygladzone, odzywione i miękkie. Używam jej przed myciem na ok 20minut, bo użyta po myciu obciąża mi włosy. Efekt po jej użyciu zawsze mnie zadowala. Jedyny minus to zapach ale da się do niego przyzwyczaić.