Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Planeta Organica, Czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów

Planeta Organica, Czarna marokańska maska przeciw wypadaniu włosów

Czarna marokańska maska dla włosów stworzona na bazie oleju arganowego. Olej odżywia i pielęgnuje osłabione włosy. Olej neroli przywraca włosom elastyczność. Olej wawrzynu szlachetnego (laurowy) jest naturalną ochroną przed zanieczyszczonym środowiskiem i źródłem witamin dla skóry głowy i włosów. Wzmacnia korzenie i zapobiega wypadaniu włosów. Oliwa z oliwek odżywia włosy, natychmiast nawilża i dodaje włosom miękkości.

liczyłam na więcej

+zapobiega plątaniu się włosów

+/- intensywny, charakterystyczny zapach, długo utrzymuje się na włosach

-ciężką ją zmyć
-włosy są sztywne i nieprzyjmne w dotyku
- słaba dostępność

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568851].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z ulubionych

Maska spełnia chyba wszystkie moje oczekiwania. Ma przepiękny zapach i nawet gdyby była średnia, to być może kupiłabym ponownie dla samego zapachu. Jest zamknięta w wygodnym opakowaniu, które pomaga zużyć maskę do końca. Włosy są po niej idealnie dociążone (jednak nie przyklapnięte), miękkie, a przy regularnym stosowaniu również błyszczące. Efekt na swoich włosach udaje mi się uzyskać nawet po 3 minutach trzymania. Sprawdza się rewelacyjnie na moich niskoporowatych i wiem też, że z wysokoporowatymi również daje radę. Serdecznie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549831].usefull || 0 }}% pomocna.

Puch i sztywne matowe siano

Mam cienkie, ale gęste włosy ze skłonnością do puszenia się i falowania.

Maska tak bardzo polecana przez posiadaczki fal i suchych, puszących się włosów kompletnie się u mnie nie spisała.

Nieważne, czy nakładam ją na 5, 10, 30 czy 60 minut, włosy wyglądają fatalnie.
Stają się szorstkie, jeszcze bardziej suche, spuszone i sianowate. Nie wygładzają się do kolejnego mycia.

Próbowałam nakładać wcześniej oleje lub nawilżające maski/odżywki, niestety to również nie poprawiło działania tego produktu.

Rosyjskie odżywki i maski kompletnie nie służą moim włosom. Szkoda.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468942].usefull || 0 }}% pomocna.
Grzywka na jeden wieczór

Bardzo lubię.............

.....i wolę od ajurwedyjskiej z tej samej linii. Ajurwedyjska gorzej pachnie - tak tanio i dusząco -, tzn. zapach tej też nie jest jakiś porywający, bo ta z kolei pachnie tanimi męskimi perfumami, ale i tak lepiej od tamtej; oraz po tej włosy mi się nie "elektryzezują", a po tamtej tak.
W ogóle z całej linii najlepiej pachnie tajska.

Po obu włosy są miękkie w dotyku i wygładzone. Obie też maja świetny skład i nadają się do mycia odżywką już od samej nasady (nie zauważyłam, żeby na przykład wzmagało to przetłuszczanie włosów). Ogólnie na plus ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443541].usefull || 0 }}% pomocna.

Godna polecenia w 100%

Maska jest jak dla mnie super :)
Używam jej od miesiąca, raz na tydzień, trzymam około 30 minut po myciu.
Moje włosy ogólnie są dość trudne , wiele przeszły, m.in. rozjaśnianie przez kilka lat. Obecnie są "pół na pół" - czekam aż zetne wszystko co farbowane ;)
Maska dociąża je, są po niej blyszczące, wyraźnie zdrowsze i nawilżone.
Rozczesują się z łatwością.
Za cenę 20 zł mamy bardzo dużo bardzo dobrej maski. ;)

P.S. Zapomniałam dodać,że moje włosy również bardzo sie przetłuszczają ( np. myje wieczorem a rano już są nie do końca świeże ) a po tej masce wytrzymują od mycia wieczorem przez cały następny dzień. Maska działa równie dobrze na skórę głowy i pomaga w walce z przetłuszczaniem :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400746].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra, ale nie najlepsza

Ogólnie rzecz biorąc nie jest to zła maska. Ślicznie pachnie ( i zostawi aten zapach na włosach), nawilża je i nie są (aż tak) trudne w rozczesaniu. Co do wygładzania i dociążenia - są, ale mogłoby być lepiej. Muszę jeszcze coś dodatkowo zaaplikować na końce włosów, bo po tej masce nie otrzymuję efektu końcówego z którego byłabym na 100% zadowolona, Czy kupię ponownie? Nie wiem, pewnie nie, bo lubię testować różne kosmetyki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319146].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Maska ma gęstą konsystencję o ciemnozielonej barwie. Pachnie jak liście laurowe z domieszką jakiś ziół, zapach utrzymuje się także po spłukaniu. Maskę nakłada się łatwo na włosy, ale lepiej uważać na ubranie, bo może plamić bluzki. Na szczęście te plamy łatwo się spierają.
Maskę nakładałam różnie, na umyte włosy i trzymałam od kilku minut do godziny oraz przed myciem na długość włosów i skórę głowy. Maska za każdym razem spisywała się świetnie. Włosy były wygładzone i odpowiednio dociążone. Ładnie się układały, były sypkie i mięciutkie w dotyku. Skóra głowy po maseczce była ukojona. Maska nie obiążała włosów u nasady, ani nie przyśpieszała przetłuszczania. Nie zauważyłam, aby maska wpłynęła na wypadanie czy porost włosów, ale nie stosowałam jej tak często na skórę głowy.
Jedynie po skróceniu włosów maska niezbyt dociążała moje włosy i wtedy musiałam wspomagać się dodatkowo odżywką b/s, ale to pewnie wina moich włosów. Są gęste i dość trudne w pielęgnacji. Poza tym maska spisywała się doskonale i chętnie ją stosowałam. Tym bardziej, że okazała się bardzo wydajna. Myślę, że chętnie wrócę do niej w przyszłości, choć kuszą mnie również pozostałe maski z tej serii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261718].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Mam włosy cienkie, rozjaśniane wysokoporowate na końcach i średnioporowate na reszcie, po tej masce włosy mam zawsze wygladzone, odzywione i miękkie. Używam jej przed myciem na ok 20minut, bo użyta po myciu obciąża mi włosy. Efekt po jej użyciu zawsze mnie zadowala. Jedyny minus to zapach ale da się do niego przyzwyczaić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254043].usefull || 0 }}% pomocna.

Maska o dobrym działaniu

+ wspaniale nawilża i odżywia włosy, są po niej przyjemnie miękkie i sypiące się (nie strączkują się jak po niektórych maskach),
+ nie obciąża włosów (co dla mnie mnie jest dużym plusem bo choć lubię efekt lśniących, zdrowo wyglądających włosów to nie jestem w stanie zaakceptować osiągnięcia tego kosztem przyklapnięcia),
+ opakowanie: słoik z twardego plastiku,
+ cena (normalnie koło 30zł, choć ja kupiłam ją za mniej niż 20zł w promocji w krakowskim Pigmencie),

+/- u mnie najlepiej sprawdza się kiedy włosy są średnioporowate, natomiast nie daje sobie rady w gorsze dni kiedy mam puch na głowie,
+/- specyficzny zapach, który na początku może przeszkadzać, ja się do niego przyzwyczaiłam i aktualnie nawet go lubię,
+/- kolor maski również może na początku się nie podobać i budzić pewne obawy,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041289].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna ale z małym "ale"

Produkt naturalny, o wyrazistym zapachu. Ciemny kolor maski trochę mnie martwił ze względu na jasne odcienie blondu w mojej fryzurze. Maskę przeważnie trzymam 20 min po czym uzyskuje efekt gładkich i odżywionych włosów - moje naturalne włosy na 15 cm odroście wyglądają po niej na zdrowe i są o wiele mniej puszące. Jaśniejszy odrost niestety nie jest spektakularnie odmieniony. Zdecydowanie nie obciąża choć przypadkowo nałożona na czubek głowy, szybciej przetłuściła mi włosy a nie miewam z tym problemu.

Małą wadą jest dostępność i niezła przebitka cenowa w złotówkach w stosunku do cen na wschodzie.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041252].usefull || 0 }}% pomocna.