Blend - a - med, Cavity Protection - Mineral Action

Blend - a - med, Cavity Protection - Mineral Action

Miętowa przeciwpróchnicza pasta do zębów z minerałami.

Zapewnia klinicznie potwierdzoną ochronę przed próchnicą zarówno zębom, jak i odsłoniętym korzeniom zębów; odwraca wczesne stadia próchnicy, wzmacnia zęby minerałami.

Występuje w trzech wariantach: Extra Fresh (żel o silnym miętowym smaku), Mild Fresh (łagodna miętowa) oraz Mineral Action.

Uniwersalna

Pasta jak pasta dobrze myje zęby.

Pozostawia wrażenie dobrze umytych zębów.

Wydajna.

Odświeża.

Czy działa na próchnicę teoretycznie tak a praktycznie - ciężko określić :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zaskakująco dobra

Moje pierwsze opakowanie pasty, kupione w Rossmannie za 5,99 zł w promocji.
Lubie pasty rej firmy, jeszcze na żadnej się nie zawiodłam. Najczęściej używałam COMPLETE 7 + WHITE. Dzięki niej miałam idealnie białe ząbki. Jednak coś mnie wzięło na eksperymentowanie i teraz chyba próbuje każdej.
Przy stosowaniu tej pasty nie zauważyłam żadnego efektu wybielającego, no ale to chyba już kwestia indywidualna jak zadziała i czy zadziała. Mimo to pasta mi się podoba. Jest tania (w promocji nawet bardzo :D), dostępna wszędzie i przyjemna w stosowaniu. Dobrze, ba!, bardzo dobrze się pieni i jest smaczna ;D Chyba nie spotkałam równie mocno pieniącej się pasty. Dba o nasze ząbki i chroni je aby nic im się nie stało. Bardzo przyjemnie odświeża oddech i całą naszą jamę ustną. Nawet długo się to utrzymuje. Wydajna jest tak jak każda pasta, może nawet ciut bardziej bo nie stosowałam jej sama, a zużycie takie jak przy jednoosobowym użytkowaniu.
Czy kupię ją ponownie?
Nie wiem.
Mimo tego, że naprawdę nie mam jej nic do zarzucenia to chyba wrócę do blend-a-med complete 7 + white i spróbuję znów wybielić ząbki. Kiedyś się udało, więc może teraz też mi się poszczęści.
P.S. W sumie po każdej nowej paście to sobie obiecuje, ale w końcu musi się udać ;)

Używam tego produktu od: prawie 3 tygodnie

Super

Bardzo fajna pasta. Zastanawiam czy dać jej KWC czy nie, ale skoro nie ma wad to niby czemu mam nie dać. Mam wariant Mild Fresh. Bardzo dobra w smaku, delikatnie miętowa. Co najważniejsze nie podrażnia dziąseł. Mam w troszkę innym opakowaniu, ale to ta sama pasta tylko w nowym opakowaniu. Świetnie się pieni. Jest wydajna, ma dobrą konsystencję. Standardowa cena. Naprawdę jest super. Polecam.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Salon fryzjerski

Tak

pasta świetna.

jak dla mnie to dobrze się pieni.

pozostawia uczucie czystych, wypolerowanych zębów

"miętowość" pasty jest w sam raz

przystępna cena :-)

polecam

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: duzo :P

Po prostu dobra pasta :)

W sumie nie miałam jeszcze takiej pasty do której mogłabym się przyczepić :P prawie wszystkie były blend-a-med, tylko kilka colgate :) Jest naprawdę dobra ehem. :DUżywam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie liczę

Extra Fresh :)

Lubię te pasty i bardzo często są w mojej łazience (moje ulubione). Uwielbiam żel miętowy, bo dobrze odświeża oddech.
Uważam, że te pasty są bardzo dobre. Dobrze usuwają osad i na długo odświeżają.
Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: ciężko określić, ale długo
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Niezawodna!!!

Jestem wierna pastom Blend-a-Med, a tej używam najczęściej.
Jest niezawodna - dobrze czyści zęby i odświeza oddech. Ma przyjemny zapach i posmak. Myslę, że dobrze chroni przed próchnicą, ponieważ do dentysty chodzę głównie na kontrole i rzadko mam jakiekolwiek problemy z zębami:)
Jest wydajna. Plus za dużą tubę i brak tekturowego pudełka.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

od lat

te paste stosujemy od lat, i wcale nam sie nie nudzi, czasem zdradzamy ja dla innych ,ale zawsze do niej wracamy ;) dobrze czysci, odswieza oddech, ma przyjemny smak ,dobrze sie pieni ,nie wiem, jak odwraca stadia prochnicy :jezor: . najlepsza w smaku jest zielona.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

standard

Właściwie zawsze jest u mnie w domu. Czasem zastapi ją jakaś nowość, ale zawsze do niej wracamy. Ja osobiście najbardziej lubię "smak" zielony, czyli łagodny.
Pasta ma super konsystencję, tworzy gęsta pianę, która nie wypływa (żeby nie powiedzieć- wycieka) z ust (jak to się dzieje np. przy Dual Action). Smak super.
Oddech odświeża na krótko, ale to normalne w pastach do zębów :)
Co do czyszczenia, zapobiegania próchnicy, itp. nie będę się wypowiadać, bo szczerze mówiąc ciężko coś w tym kierunku zauważyć samemu.
Cena bardzo ok, stojąca tubka, duża pojemność... No to jest właśnie taka pasta, jaka być powinna :)

ok

fajnie sie pieni i jest duza a poza tym moje ulubione opakowanie z duza nakretka na ktorej moze stac tym goruje nad colgatami a tak poza tym dzilanie pasty ok

dobra

Ja, zwolenniczka past blend-a-med spiesze ocenic pastę która obecnie kroluje w mojej lazience :).
Bardzo ją lubię.. Obecnie mam zieloną.
Bardzo dobrze sie pieni, jest "smaczna" jesli mozna tak to określić ;).
Czuję, że dobrze oczyszcza.
Nie pozstawia długiego uczucia swieżości, ale to dlatego, że to ta łagodniejsza wersja.

Pasta nad pastami :)

Lubię pasty, które porządnie się pienią, dlatego kupiłam właśnie tę. W dodatku zawiera drobne kuleczki, które niby mają rewelacyjnie wzmocnić działanie pasty, a ja zawsze daję się naciągnąć na takie bajery ;)
Generalnie pasta dobrze myje, odświeża, jest łagodna. Dla mnie jak dotąd najlepsza :)