Oilatum, Baby, Emulsja do kąpieli

Oilatum, Baby, Emulsja do kąpieli

Sprawdź ceny produktu

Emulsja do codziennej kąpieli w wannie oraz pod prysznicem, skutecznie zapobiega utracie wody przez naskórek. Jest to kosmetyk aktywnie pielęgnujący - redukuje uczucie suchości skóry powodując, że staje się ona gładka, delikatna, nawilżona. Myje skórę, dzięki czemu nie trzeba używać do kąpieli produktów zawierających detergenty. Emulsja jest hipoalergiczna nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Jest bezpieczna, może być stosowana bez ograniczenia wieku.

płyn
100 – 250ml
hipoalergiczna
pielęgnujące, nawilżające
w butelce

Wspaniały produkt

Oilatum poleciła mi pielęgniarka na pierwszej wizycie u pediatry z noworodkiem. Borykaliśmy się z bardzo suchą skórą, używaliśmy kremów nawilżających, ale nie było efektu. Po pierwszej kąpieli z emolientami skóra nie była już sucha, efekt natychmiastowy! Produkt stworzony dla dzieci, nie pachnie intensywnie, do wanienki wystarczy wlać jedną, małą nakrętkę produktu.

wspaniały

moja corka od urodzenia zmaga się z mega suchą skórą, oilatum choć kosztuję dość sporo i może nie jest zbt wydajny to naprawdę nam pomógł!! Skora jest zdecydowanie w lepszej kondycji, jest wyraźnie bardziej nawilzona i nie pęka. Zacerwienienia i suche miejsca zdecydowanie się zmniejszyły. Poelcam

idealna pielęgnacja

Długo się zastanawiałam, jakiego płynu będę używać do kąpieli dziecka. Postawiłam na Oilatum i się nie zawiodłam! :) Jest bardzo wydajny, a skóra synka po kąpieli (i jeszcze długo po) jest gładziutka i natłuszczona.. Wyczuwalne jest działanie tego kosmetyku, więc naprawdę nie ma potrzeby używać dodatkowych kosmetyków typu balsam czy oliwka. Zapachowo jest w porządku, a w pierwszych miesiącach dziecka wystarczy wlać tylko pół nakrętki i już działa. Używamy od pierwszych dni i nic się nie działo, nie uczulał i bardzo ładnie pielęgnował skórę.

Moje dziecko miało bardzo suchą skórę. Używałam różnych oliwek ale nic nie pomagało do czasu aż zaczęłam stosować oilatum. Skóra po kąpieli jest nawilzona i milutka w dotyku.

Dobry ale nie dla każdego dziecka

Kupiłam Olliatum dla mojego synka jeszcze zanim się urodzil. Wiele dobrego wcześniej słyszalam o tej emulsji więc nie zastanawialam się długo nad zakupem. Produkt jest wydajny i łatwy w użyciu jednakże dla skory mojego dziecka nie był odpowiedni, może było to związane z tym mój synek jest alergikiem i musiał mieć bardziej specjalistyczne produkty.

Całkiem ok

Emulsję Oilarum używam na zmianę z Emolium w pielęgnacji córki, która od urodzenia zmaga się z atopową skórą.
Emulsja jest dobra, dokładnie oczyszcza skórę i pozostawia ją gładką i nawilżoną. Jednak w sezonie grzewczym, kiedy problemy skórne się nasiliły nie dawała rady. Dlatego odbieram gwiazdkę.

Nr 1

Oilatum Baby to najlepszy emolient jaki używałam dla dziecka. Można go stosować już od pierwszego dnia. Jest bardzo wydajny, już jedna nakrętka wystarcza na dziecięcą wanienkę. Zabarwia wodę na biało, chociaż sam jest przeźroczysty. Nie wymaga stosowania innych kosmetyków do mycia bo sam posiada właściwości oczyszczające. Skóra po nim jest gładziutka i miękka. Po kąpieli nie trzeba nakładać dodatkowo balsamu. Będąc w ciąży sama stosowałam i muszę przyznać, że na brzuchu rozstępów nie mam.

Nasz faworyt

Ta emulsja towarzyszyła nam zawsze podczas kąpieli naszych córek. Moje córki mają wrażliwą skórę, i wszelkie zapachowe płyny powodowały wysypkę a dodatkowo przesuszały i podrażniały ich skórę. Dopiero Oilatum spisał się świetnie. Ma dość tłustą konsystencję. Jest wydajny a po umyciu skóra dziecka jest taka miękka, że nie stosowaliśmy żadnych innych balsamów i oliwek. Polecam Wam ten produkt a najkorzystniejsze ceny znajdziecie zwykle w aptece a na pewno w internecie, bo w Rossmannie jest dużo droższy.

Bardzo dobry od 1 dnia życia

Używamy od dawna. Jest to emolient, wodę barwi na biało niczym "mleko".
Nie ma konkretnego zapachu. Doskonale nawilża skórę małego człowieczka, myślę, że idealnie sprawdzi się przy skórze atopowej, wysuszonej, skłonnej do alergii i przy ciemieniuszce.
Zdecydowanie polecam !

niezbędna dla noworodka

Tą emulsje poleciła mi położna środowiskowa jak i pielęgniarki z oddziału w szpitalu. Emulsja po wlaniu do wody tak jakby ją zmiękczała i delikatnie barwiła na biało. Woda po niej była pachnącą i przyjemniejsza w dotyku. Emulsja ta doskonale sprawdziła się przy problemach z atopową skórą u mojej córki. Jej skóra po kąpieli nie była podrażniona jak po kontakcie z samą wodą ale odpowiednio nawilżona i jakby minimalnie nawilżona. Przetestowałam kilka produktów dla dzieci z wrażliwą skórą ale oilatum sprawdziło się najlepiej, mimo wysokiej ceny warto je kupić dla swojego dzidziusia.

Dobry produkt

Niezbędny od pierwszych dni dziecka do pielęgnacji i ochrony skóry, bardzo łagodny, wydajny, delikatnie pachnie. Zaczęłam używać u dziecka, kiedy zaczęły się problemy ze skórą i bardzo nam pomógł. Idealnie się sprawdza do wrażliwej, suchej i atopowej skóry. Skóra jest świetnie nawilżona i nie potrzeba już dodatkowo stosować balsamu.

Najlepszy dla dziecka

W mojej opinii to jeden z najlepszych emolientów dla dzieci. Jest delikatny dla skóry, nie wysusza, jest bezzapachowy , nie podrażnia skóry i pozostawia ja w dobrej kondycji. Po złych doświadczeniach z emolientem Emolium zaczęliśmy stosować Oilatum i wyleczył podrażniona skórę córeczki. Dodam że był moment że skóra łuszczyła jej sie i była cała zaczerwieniona. Oilatum nas z tego wyprowadził , skóra sie zregenerowała i jest w dobrej kondycji. Jak dla mnie Oilatum jest lepszym środkiem niż niejeden apteczny emolient. Szczerze polecam.