Celine Dion, Celine Dion EDT

Celine Dion, Celine Dion EDT

Perfumy firmowane przez piosenkarkę Celine Dion: "Ten zapach naprawdę wyraża to, kim jestem". Zapach zamknięto w ładnej, oryginalnej buteleczce. Jest świeży o wyszukanej, bogatej kompozycji kwiatowej, wspartej ciepłymi nutami drzewnymi. Rekomendacja: na swobodne okazje.

Nuty zapachowe: kropla rosy, włoska bergamotka, konwalia, fiołek, fiołek alpejski, żółta róża, osmanthus, kwiat pomarańczy, jaśmin, drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo.

?????

Moge go uzyc, nie zaszkodzi, lecz tez nie da efektu "szczęścia" :D. Zapach ładny, kobiecy, dobry na imieniny u cioci albo wyjscie na miasto. Niezbyt trwały. Raczej dla starszych pan, chociaz niektorym "młodszym" tez moze byc w nim dobrze. Cena ok. Mam opakowanie 15 ml. Flakonik skromny, klasyczny, ale ładny.

na codzień ok

Dostałam go pod choinkę, bardzo przyjemny. Słodki, kwiatowy, ale nie duszny. Bardzo kobiecy, powiedziałabym nawet że dla kobiet dojrzałych ;) Zapach szybko się ulatnia, kilkakrotnie w ciągu dnia muszę się "psiknać" tu i tam. Idealny na dzień na uczelnie, do pracy...Mam 75 ml, opakowanie estetyczne ale bez zachwytu.

Zapach kobiety

Probke tego zapachu dostalam przy zakupie
plyty Celine "One heart". Wiec wszystko jasne - jestem jej fanka;) Niespodzianka bylo dla mnie, ze Dion wziela sie za kreowanie perfum. Na poczatku zapach niespecjalnie powalil mnie na kolana. Byl cieply, kwiatowy, ale troszke przypominal mi... chyba "Tresor" oraz "Sun moon stars". Kilka razy wracalam do probki, ale dopiero test w perfumerii przekonal mnie bardziej do tych perfum. Zadziwiajaco dobrze czulam sie w "Celine Dion":) Zapach jest intensywny, bardzo kobiecy. Pasuje do damy. Chyba sobie kupie...:)

Bukiet letnich kwiatów!!!

Kupiłam ten zapach przez przypadek - poszłam do perfumerii, przetestowałam i odłożyłam z powrotem na półkę. Jednak przez cały dzień czułam na sobie ten zapach i następnego dnia wróciłam po niego. Używam go na co dzień bo jest lekki,kobiecy, świeży i nie drażni moich znajomych. Jest trwały, wytrzymuje przez cały dzień.
W sumie to dość pospolity zapach, ale jest coś w nim takiego subtelnego, kobiecego... sama nie wiem co....
Buteleczka... cóż, nie jest najpiękniejsza ale jest estetyczna.
Czy kupię następne??? Myślę, że tak!

Ale to juz bylo....

Dlugo nie moglam przetestowac tego pachnidla i w koncu to uczynilam.Moje wrazenia-malo oryginalny,taki zapach juz kiedys mialam.Slodki,z kategorii,ktore lubie.Nienatarczywy dla otoczenia,subtelny.Moze sie podobac osobom z niewybrednym nosem jest to bowiem kompozycja,ktora zapewne zdobedzie liczne grono zwolenniczek.Pierwszy zapach sygnowany przez Celine Dion nie powalil mnie na kolana i dlatego nie nabede go.Flakonik klasyczny bez zbednych ozdob-ladny,ale nie nowatorski.

ładniutki

ja tez dostalam je na Gwiazdke:D.sa bardzo ładne,nie za cieżkie a eleganckie.doskonale nadaja sie na dzien jak i na wieczor.osobiscie gustuje w zapachach bardziej "morskich" ale ten przypadł mi do gustu:)

Prześliczne:)

Dostałam je właśnie na gwiazdkę od mojego chłopaka. Wiedziałam że kupi perfumy ale nie wiedziałam że trafi w 10. Zapach jest subtelny, delikatny, a zarazem kobiecy i zmysłowy, wyjątkowy. Zalatuje pieprzem, ale bardzo delikatnie i co najważniejsze działa na facetów ;-)Kiedy się skończą napewno kupie następne. Na wieczór są idealne, na dzień zresztą też, bo sa delikatniuchne. Opakowanie proste, ale elganckie, ja mam akurat mała buteleczkę, którą można schować do torebki. Wielkości są różne od 15 ml do 100 ml. Naprawdę nie potrafię określic słowami jak bardzo mi się podobają, wiem że o zapachach nie powinno się dyskutować, ale myślę że ten powinien spodobać się każdemu, bowiem nie ma w nim nic co mogłoby zniechęcić nos.