Celine Dion EDT

Celine Dion EDT

Perfumy firmowane przez piosenkarkę Celine Dion: "Ten zapach naprawdę wyraża to, kim jestem". Zapach zamknięto w ładnej, oryginalnej buteleczce. Jest świeży o wyszukanej, bogatej kompozycji kwiatowej, wspartej ciepłymi nutami drzewnymi. Rekomendacja: na swobodne okazje.

Nuty zapachowe: kropla rosy, włoska bergamotka, konwalia, fiołek, fiołek alpejski, żółta róża, osmanthus, kwiat pomarańczy, jaśmin, drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo.

Cena: 139,90zł / 50ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

Lubię go

Zapach otrzymałam rok temu w prezencie od mojego chłopaka, obecnie Narzeczonego.

Muszę przyznać, że z początku nie podobał mi się, bo wydawał mi się taki zwyczajny, podobny do tysiąca innych zapachów.

Zmieniłam jednak zdanie dość i zakochałam się w nim. :) Ostatnio jak wypsikałam ostatnie kropelki bardzo żałowałam, że już się skończył.

Produkt umieszczony jest w szklanym flakoniku, bardzo estetycznym, ale bez żadnych udziwnień. Wygląda klasycznie, elegancko.

Zapach jest subtelny, ale ma w sobie coś intrygującego, kobiecego, ciepłego. Lubię takie nuty zapachowe.

Według mnie zapach pasuje na każdą okazję, jest uniwersalny.

Zapach pięknie się rozwija i dość długo utrzymuje się na skórze. Trwałość nie jest spektakularna, ale naprawdę nie można narzekać. :)

Używam tego produktu od: około rok

Najlepsze jakie mam

Ponad 11 lat temu dotarłam tę wodę od mojego chłopaka. Faceci się zmieniali a zapach pozostał. Używam gdy chcę czuć sie pewnie, na większe wyjścia. Zapach jest słodki, kwiatowy, ale ma pazur. Zwraca uwagę.
Ja używam wersji ze US !Istnieją wersje z różnych państw (Francja/Hiszpania/US/UK ) wypróbowałam wszystkie i jest olbrzymia różnica w zapachu.
Zapach na ubraniach utrzymuje sie bardzo długo. Na ciele - nie wiem - bo go nie czuję.

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: dwadzieścia

Oj nie

Perfumy dostałam w prezencie, na szczęście tylko 15 ml. Zdecydowanie nie jest to mój zapach. Kojarzą mi się z perfumami starszych pań, mimo że lubię słodkie perfumy to te są mdłe (pomimo że czuć nutę owocową) i duszące, po prostu nie dla mnie.
Co do trwałości nie jest źle ale użyłam je może 3 razy w przeciągu 2 lat (i to tylko dlatego, że akurat nie miałam innych) więc modliłam się tylko żeby przestały pachnąć i zebym przestała je czuć bo nie mogłam znieść tego zapachu.

Plus za buteleczkę bo jest całkiem ładna i chociaż ładnie wygląda u mnie na półce.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego- 15 ml

TOP 10 męskich perfum

Delikaty zapach na każdą okazję

Plusy:
- zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze,
- ma śliczny elegancki zapach, na który na pewno każdy mężczyzna zwróci uwagę,
-bardzo ładny flakonik

Minusy:
-dość wysoka cena.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

wspomnienie...

Mam cudowne wspomnienia związane z tą wodą - zakupiłam ją na swój ślub 7 lat temu. Kojarzy mi się bardzo romantycznie. Lubię wracać do tego zapachu. Używałam większości perfum celine dion a tą uważam za najbardziej udaną. Jest kwiatowa, prześliczna, nienachalna a trwałość jest bardzo zadowalająca. Pasuje na każdą okazję. Spryskując się celine dion wspominam najpiękniejszy dzień mojego życia.

Ilość zużytych opakowań: 1 50ml, 1 30ml i kilka dezodorantów

Jedyne dla mnie

Mały flakonik dostała moja mama od cioci i tak się nim "popsikiwałam" od czasu do czasu, jednocześnie poszukując czegoś dla siebie. Na jakiś czas niemal zamieszkałam w perfumerii, nauczywszy się już na pamięć 90% zapachów, z których żaden mi nie odpowiadał wróciłam na stałe do Celine, która do mnie idealnie pasuje, choć jej muzyki nie słucham. Zapach jak na wodę toaletową jest dość trwały i z przyjemnością się nim psikam, pasuje mi zawsze i do wszystkiego, a jestem osobą młodą. Są to naprawdę jedyne perfumy, które na mnie dobrze pachną i dobrze się w nich czuję.

Ilość zużytych opakowań: 30ml, zaczęłam właśnie 100ml

Nawet ładne

Jak na Celine i na zapach "kwiatuszkowy", są OK, pasują mi jednak najbardziej do osoby ok. lat 40-tu. Eleganckie, dosyć mocne, nie czuję w nich wcale nuty bazy i obiecanego w niej drewna, po prostu sobie gasną. Zapach praktycznie się nie rozwija - to na minus. Flakon kiepski.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Lubię,chociaż...

Cóż,wg mnie jest trochę gorszy od Notes,ale i tak bardzo go polubiłam.
Jest delikatny,elegancki,szalenie kobiecy i po prostu...śliczny.
Kwiatowy,z nutką słodyczy - ale zaznaczam,że nie pcha się ona na pierwszy plan,tylko jest obecna w tle całej kompozycji,co nadaje zapachowi cały urok.
Zapach raczej na dzień,do pracy,szkoły czy na zakupy.

Brakuje mi w nim jednak tego pudrowego mydełka,obecnego w Notes.
Wiem,że niektórym nie przypadło ono do gustu,jednak ja jestem w Notes wprost zakochana.

Następnu plus: trwałość-zaskakująca jak na EDT,bo ok.6-7 h.
Myślę,że jeszcze kiedyś go kupię,tym bardziej,że cena zachęca do zakupu.
Polecam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Świetny!

Zapach pełen klasy, elegancki. Perfumując się nim rano, czuję go jeszcze wieczorem. Jest niewiarygodnie trwały !
Nie jest duszący, czy też za słodki. Pachnie bardzo przyjemnie. Nie zamienię go na żaden inny. Pachnie bardzo kobieco :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

No ładne są...

Perfumy te dobrze oddają image Celine - są eleganckie, kobiece, delikatne, niekontrowersyjne i... trochę nudne. :-p Mam wrażenie, że w początkowych akordach czuję jakby zioła, nie wiem, może to ta "kropla rosy". Potem czuć rozmaite, słodkie (ale nie duszące) kwiatki. Jest to taki zapach, jaki zużyłabym bez bólu, ale też bez zachwytu. Jest bardzo nietrwały, czuję go tylko przez jakieś 2-3 godziny.

Używam tego produktu od: użyłam 1 raz
Ilość zużytych opakowań: test globalny

4,5

Jestem jedna z tych kobiet, którym ten subtelny zapach przypadł do gusty. Jest "na mnie" od momentu kiedy pojawil sie na rynku. Uzywam go na codzien, do pracy, wcześniej na uczelnie..
Nie ciagnie sie za mna brutalnie, wykrzywiajac innym nosy. Rozbudza wyobraznie osoby tulajacej sie do mnie długaśnie, lub tylko ściskając przez chwile:))
Mnie pasuje bardzo.. jak kilka innych jeszcze:PUżywam tego produktu od: poczatku..jego;)
Ilość zużytych opakowań:wieele

niezły

Dostałam te 30ml EDT jako prezent pod choinkę wraz mała również 30ml Cindy Crawford.
W porównaniu do Cindy podobał mi się o wiele bardziej...jednak po latach doświadczeń z perfumami widzę, że jestwiele lepszych perfum.
Celinka jest ładna, suptelna i myśle, że to rodzaj perfum, które moga przypaść do gustu wielu kobietom.

Używam tego produktu od: rok