Celine Dion, Celine Dion EDT

Celine Dion, Celine Dion EDT

Perfumy firmowane przez piosenkarkę Celine Dion: "Ten zapach naprawdę wyraża to, kim jestem". Zapach zamknięto w ładnej, oryginalnej buteleczce. Jest świeży o wyszukanej, bogatej kompozycji kwiatowej, wspartej ciepłymi nutami drzewnymi. Rekomendacja: na swobodne okazje.

Nuty zapachowe: kropla rosy, włoska bergamotka, konwalia, fiołek, fiołek alpejski, żółta róża, osmanthus, kwiat pomarańczy, jaśmin, drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Uwielbiam

Prostota w każdym calu ,opakowanie które niczym nie przyciąga daje tylko ciekawość co jest w środku ,a tam kryje się piękny kwiatowo -owocowy zapach nie przesadnie słodki i pomimo swego składu lekki .Tego zapachu nie da się nie lubić kto raz spróbował będzie do niego powracać .Cena zapachu jest różna w zależności od miejsca zakupu a zapach jest dość trwały 6-7 godzin bardzo ładnie się trzyma więc można powiedzieć że perfumy są średnio wydajne .

Nadal go uwielbiam !

Tak wiem, lata świetności tych perfum minęły chyba 15 lat temu.
Dla mnie są jednak najpiękniejsze jeśli chodzi o te z serii Celine Dion.
Swego czasu używałam ich namiętnie przez kilka lat.
Połączenie nut kwiatowych z cytrusowymi daje niesamowity zapach.
Flakonik najprostszy z mozliwych.
Trwałość, no cóż EDT kilka godzin wytrzymuj. Kiedys miałam EDP i wytrzymywały cały dzień a nawet dłużej.
Sprawdzają się głównie na dzień, ale wieczorem również ich używam.
Dość trudno dostępne , ale w dobie internetu nie ma rzeczy niemożliwych.

Ładne

Dostałam te perfumy w prezencie i muszę przyznać,że posiadają ładny i delikatny zapach.Nie uczulają skóry.Niestety nie są zbyt trwałe i po kilku godzinach nie czuć już ich zapachu.Posiadają eleganckie opakowanie.

Lubię go

Zapach otrzymałam rok temu w prezencie od mojego chłopaka, obecnie Narzeczonego.

Muszę przyznać, że z początku nie podobał mi się, bo wydawał mi się taki zwyczajny, podobny do tysiąca innych zapachów.

Zmieniłam jednak zdanie dość i zakochałam się w nim. :) Ostatnio jak wypsikałam ostatnie kropelki bardzo żałowałam, że już się skończył.

Produkt umieszczony jest w szklanym flakoniku, bardzo estetycznym, ale bez żadnych udziwnień. Wygląda klasycznie, elegancko.

Zapach jest subtelny, ale ma w sobie coś intrygującego, kobiecego, ciepłego. Lubię takie nuty zapachowe.

Według mnie zapach pasuje na każdą okazję, jest uniwersalny.

Zapach pięknie się rozwija i dość długo utrzymuje się na skórze. Trwałość nie jest spektakularna, ale naprawdę nie można narzekać. :)

Używam tego produktu od: około rok

Najlepsze jakie mam

Ponad 11 lat temu dotarłam tę wodę od mojego chłopaka. Faceci się zmieniali a zapach pozostał. Używam gdy chcę czuć sie pewnie, na większe wyjścia. Zapach jest słodki, kwiatowy, ale ma pazur. Zwraca uwagę.
Ja używam wersji ze US !Istnieją wersje z różnych państw (Francja/Hiszpania/US/UK ) wypróbowałam wszystkie i jest olbrzymia różnica w zapachu.
Zapach na ubraniach utrzymuje sie bardzo długo. Na ciele - nie wiem - bo go nie czuję.

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: dwadzieścia

Oj nie

Perfumy dostałam w prezencie, na szczęście tylko 15 ml. Zdecydowanie nie jest to mój zapach. Kojarzą mi się z perfumami starszych pań, mimo że lubię słodkie perfumy to te są mdłe (pomimo że czuć nutę owocową) i duszące, po prostu nie dla mnie.
Co do trwałości nie jest źle ale użyłam je może 3 razy w przeciągu 2 lat (i to tylko dlatego, że akurat nie miałam innych) więc modliłam się tylko żeby przestały pachnąć i zebym przestała je czuć bo nie mogłam znieść tego zapachu.

Plus za buteleczkę bo jest całkiem ładna i chociaż ładnie wygląda u mnie na półce.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego- 15 ml

Delikaty zapach na każdą okazję

Plusy:
- zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze,
- ma śliczny elegancki zapach, na który na pewno każdy mężczyzna zwróci uwagę,
-bardzo ładny flakonik

Minusy:
-dość wysoka cena.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

wspomnienie...

Mam cudowne wspomnienia związane z tą wodą - zakupiłam ją na swój ślub 7 lat temu. Kojarzy mi się bardzo romantycznie. Lubię wracać do tego zapachu. Używałam większości perfum celine dion a tą uważam za najbardziej udaną. Jest kwiatowa, prześliczna, nienachalna a trwałość jest bardzo zadowalająca. Pasuje na każdą okazję. Spryskując się celine dion wspominam najpiękniejszy dzień mojego życia.

Ilość zużytych opakowań: 1 50ml, 1 30ml i kilka dezodorantów

Jedyne dla mnie

Mały flakonik dostała moja mama od cioci i tak się nim "popsikiwałam" od czasu do czasu, jednocześnie poszukując czegoś dla siebie. Na jakiś czas niemal zamieszkałam w perfumerii, nauczywszy się już na pamięć 90% zapachów, z których żaden mi nie odpowiadał wróciłam na stałe do Celine, która do mnie idealnie pasuje, choć jej muzyki nie słucham. Zapach jak na wodę toaletową jest dość trwały i z przyjemnością się nim psikam, pasuje mi zawsze i do wszystkiego, a jestem osobą młodą. Są to naprawdę jedyne perfumy, które na mnie dobrze pachną i dobrze się w nich czuję.

Ilość zużytych opakowań: 30ml, zaczęłam właśnie 100ml

Nawet ładne

Jak na Celine i na zapach "kwiatuszkowy", są OK, pasują mi jednak najbardziej do osoby ok. lat 40-tu. Eleganckie, dosyć mocne, nie czuję w nich wcale nuty bazy i obiecanego w niej drewna, po prostu sobie gasną. Zapach praktycznie się nie rozwija - to na minus. Flakon kiepski.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Lubię,chociaż...

Cóż,wg mnie jest trochę gorszy od Notes,ale i tak bardzo go polubiłam.
Jest delikatny,elegancki,szalenie kobiecy i po prostu...śliczny.
Kwiatowy,z nutką słodyczy - ale zaznaczam,że nie pcha się ona na pierwszy plan,tylko jest obecna w tle całej kompozycji,co nadaje zapachowi cały urok.
Zapach raczej na dzień,do pracy,szkoły czy na zakupy.

Brakuje mi w nim jednak tego pudrowego mydełka,obecnego w Notes.
Wiem,że niektórym nie przypadło ono do gustu,jednak ja jestem w Notes wprost zakochana.

Następnu plus: trwałość-zaskakująca jak na EDT,bo ok.6-7 h.
Myślę,że jeszcze kiedyś go kupię,tym bardziej,że cena zachęca do zakupu.
Polecam.

Używam tego produktu od:roku

Świetny!

Zapach pełen klasy, elegancki. Perfumując się nim rano, czuję go jeszcze wieczorem. Jest niewiarygodnie trwały !
Nie jest duszący, czy też za słodki. Pachnie bardzo przyjemnie. Nie zamienię go na żaden inny. Pachnie bardzo kobieco :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3