Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Sypki puder bambusowy z jedwabiem

Cena już od 25,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum.
Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego.
Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów.
Puder wzbogacony został luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Bez talku i parabenów.

MASAKRA! Mega rozczarowanie

Skusiłam się na ten produkt tylko dlatego, że przeczytalam dobre opinie na wizażu. Zapłaciłam ponad 30zl za coś, czego nie uzyłam porządnie nawet raz. Po kilku próbach poległam zniechęcona na maxa. Oddałam go za darmo dziewczynie z OLX. Mam również 4 potrójnie cienie do powiek z tej firmy i też szalu nie ma :(

Nie można nabrać odpowiedniej ilości specyfiku bo gąbeczka jest baznadziejna. Pedzelkiem również bierze się zbyt dużo. Efekt? biały nos :P

Mam cerę mieszaną, po uzyciu pudru robiła się sucha i wyglądała jak maska, mialam wręcz wrażenie że swędzi mnie twarz. Może to uczulenie na jakiś składnik? nie wiem.

Efekt matowienia jest, to trzeba przyznać. Dla mnie aż za bardzo, ale byc może posiadaczki tłustej cery są zadowolone.

Cena jest zbyt wysoka moim zdaniem, ja zapłaciłam ponad 30zł na allegro

Czy jest wydajny? biorąc pod uwagę, że bardzo się obsypuje podczas nakładania i cieżko nabrać odpowiednią ilość może się dużo marnować.

Mam bladą cerę, naprawdę, bardzo bladą. Ale nawet dla mnie ten biały proszek jest za biały...

Ogólnie ten puder u mnie się nie sprawdził totalnie i tylko szkoda mi wydanych złotowek. 3 dyszki to wcale nie mało, a za tą kasę mogę mieć lepszy kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1102696].usefull || 0 }}% pomocna.

Suche dziadostwo

Nie wiem gdzie on niby jest jedwabisty. Dla mnie jest strasznie tępy i suchy. Wysusza skórę. No matowi, ale jednak aż za bardzo. Brrr... Nigdy więcej. Dla tłustych cer pewnie byłby dobry i im jak najbardziej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042044].usefull || 0 }}% pomocna.

Kwc

Jedno wielkie WOW
Puder jest aksamitny i nie daje tępego matu a jednocześnie właśnie matuje. Jest rewelacyjny jeśli chodzi o skład i działanie, pozwala zapomnieć o świeceniu się na wiele godzin. Po nałożeniu może się wydawać ze bieli twarz ale po prostu trzeba strzepac nadmiar i tyle. Pudełeczko jest strasznie nie praktyczne tak jak i ta bezsensownie dołączona poduszeczka (ja odrazu ją wyrzucam ) i to jedyny minus. Jednak po opanowaniu tego cudu wszystko jest ok. Cena jest świetna a w dodatku mi opakowanie starcza na grubo ponad dwa miesiące (używam codziennie ) Ogólnie to najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037380].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Spodziewałam się czegoś lepszego

Długo szukałam pudru transparentnego, który zmatowił by mnie na kilka godzin nie pogarszając przy tym stanu cery. Po przeczytaniu recenzji na wizażu szybko poleciałam do najbliżej galerii handlowej gdzie znajdowało się stoisko z kosmetykami paese.
Na twarzy spodziewałam się efektu "wow", niestety to nie nastąpiło :( Po nałożeniu owszem, zmatowił, ale był to taki sztuczny mat, jakbym nałożyła na twarz za dużo mąki, jednym słowem - lekka tapetka :) (chociaż nakładałam pudru bardzo mało, pędzlem, tylko na strefę T), nos zaczął mi się świecić po ok. 1,5 godziny, a że tego dnia akurat nie miałam możliwości poprawić makijażu, to po 10 godzinach moja skóra świeciła się jak żarówka, dodatkowo sprawiała wrażenie tłustej i brudnej.
Nie wiem, może tylko u mnie tak zadziałał.

+ krótki skład, bez parabenów i talku
+ nie zapycha
+ nie powoduje niespodzianek na mojej twarzy
+ cena

- ciężko wydobyć puder z tych otworów
- tworzy efekt mąki na twarzy
- matuje na krótki czas
- po kilku godzinach skóra nie wygląda zbyt dobrze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033737].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo dla cer tłustych.

Naprawdę nie miałam jeszcze lepszego pudru, a trochę tego przetestowałam. To jest pierwszy produkt, który zapewnia mat na wiele godzin, trzyma makijaż w ryzach, a przy tym jest delikatny, niewidoczny. Cera wygląda po prostu zdrowo, nie ma mowy o "cake effect". Myślę, że jest to produkt jedynie dla posiadaczy cery tłustej, nawet przy mieszanej poleciłabym jednak ten ryżowy, gdyż bambusowy może przesuszyć. Współpracuje ze wszystkimi podkładami i korektorami, które mam tak samo. Jest bardzo wydajny i właśnie temu określiłabym go jako tani. Jedynym minusem jest opakowanie (stara wersja), ale na szczęście Paese już je zmieniło, nie wiem jak sprawują się te nowe, ale wyglądają dużo solidniej. Dla mnie absolutny numer jeden wśród pudrów dla cer tłustych, koniecznie spróbujcie jeśli borykacie się z problemem nadmiaru sebum. Jeśli chodzi o aplikację polecam wklepywanie puszkiem w najbardziej problematyczne miejsca a później wyrównanie wszystkiego pędzlem, żeby uniknąć efektu "mąki" na twarzy. Przy tak mocnym produkcie nie zapominajcie o porządnym nawilżeniu!

+ długotrwały efekt matowienia
+ nie da się z nim przesadzić
+ cera wygląda zdrowo
+ wydajność
+ jest transparentny
+ cena
+ wyraźnie utrawala makijaż
+ pięknie pachnie
+ jest bardzo drobno zmielony

- może przesuszyć skórę
- opakowanie (stara wersja)
- mocno pyli przy aplikacji
- dostępność: tylko stoiska Paese lub internet

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022073].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, idealny na lato

Świetny puder dzięki swojej delikatnej, lekkiej formule i strukturze. Nadaje się idealnie na lato ze względu właśnie na tę lekkość. Mam cerę z tendencją do błyszczenia, a ten puder zdecydowanie zaspokaja moje wymagania :)
Nie spotkałam go póki co w stacjonarnym sklepie/drogerii, ale z dostępnością na allegro nie ma problemów.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019277].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny puder

Uzzwam od wielu miesiecy, juz sama nie wiem jak dlugo... na prawde jest to bardzo wydajny produkt jak wszystkie pudry sypkie.
Ladnie wykancza makijaz, gruntuje podklad, korektor i jest niewidoczny. Lubie pudry transparentne bo nie musze sie martwic jaka jest pora roku i jaki moja skora ma odcien. Uzywam tez malujac siostre, ktora ma zdecydowanie ciemniejszy odcien karnacji niz ja.
Puder matuje na pare godzin, w zaleznosci od pogody. Ja akurat nie oczekuje efektu plaskiego matu i mocnej tapety bo wole bardziej naturalny efekt.
Podsumowujac- bardzo lubie tez produkt, w tej chwili uzywam go chetniej niz obslawionego Ben nye.
Aplikuje go duzym pedzlem wysypujac najpierw odrobine pudru na wieczko.

Używam tego produktu od: okolo roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018478].usefull || 0 }}% pomocna.

W końcu polubiłam puder

Skuszona opinią przyjaciółki odkryłam markę Paese i puder bambusowy. Bardzo się od tamtego momentu polubiliśmy.

Plusy
*idealnie gra z podkładami nawet przy ekstremalnych temperaturach
* pięknie się wtapia
* efekt wygładzenia bez zbędnego wysiłku finansowego
* brak zapachu

Minusy
*opakowanie
*brak dostępności przynajmniej w moim mieście stacjonarnie.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015854].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry puder

Plusy produktu:
+/daje naturalny efekt
+/świetnie wtapia się w skórę
+/fajnie współpracuje z podkładem
+/matuje twarz
+/przedłuża trwałość podkładu

Minusy produktu:
-/trzeba go poprawiać w ciągu dnia, ponieważ nie utrzymuje się jakoś super długo
-/jest średnio wydajny
-/opakowanie często się brudzi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015533].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny efekt

Nie będę się rozpisywać :)

- przedłuża trwałość makijażu

- PIĘKNIE WYGŁADZA BUZIE - makijaż wygląda naturalniej

- matuje, aczkolwiek nietrwałe, sądzę, że jest opcją lepszą na chłodne, a nawet zimowe dni

- średnio wydajny (pod tym względem jak i pod względem matowienia zdecydowanie wygrywa puder ryżowy)

Nie jest ideałem, aczkolwiek uwielbiam efekt jaki pozostawia na buzi :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012760].usefull || 0 }}% pomocna.