Avon, Love Blush EDT (Woda toaletowa Eliksir Miłości)

Avon, Love Blush EDT (Woda toaletowa Eliksir Miłości)

Zmysłowa woda toaletowa, której głównymi nutami zapachowymi są: cytrusy, płatki róży, mak oraz pikatne przyprawy wanilii.

moje supersłodkie urodziny

Przeuroczy, wspaniale mi się kojarzy.

Prosty, kilkuskładnikowy, niesamowicie nietrwały.

Słodki, nienachalny, dziewczęcy. Świetna nazwa - rzeczywiście jest i romantyczny, i nieśmiały.

Nie jest banalny, choć niesłychanie demokratyczny: są tu i nuty cytrusowe dla wielbicieli świeżości, i płatki róży dla słodkich kobietek, i przyprawiona makiem korzenna wanilia - hmmm, dla mnie. :)

Bardzo fajny w roli pierwszego zapachu "do szkoły". Może nie jest to szkoła stylu ("imienia Oliviera Janiaka" :D ), ale mam na temat tego zapachu bardzo ciepłe myśli.

Tak pachnie pierwsza miłość, tak pachną wakacje i życie bez zmartwień.

Używam tego produktu od: 2003
Ilość zużytych opakowań: dwa (czasem chciałabym mieć trzecie)

wracaj

Śliczny troche słodki , bardzo dziewczęcy zapach . Uwodzi i kusi , nieziemsko zmysłowy . Szkoda że go już niema . Niska cena za tak piękny zapach , oby powrucił , gorąco na niego czekam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1

pierwsza miłość :)

Tak kojarzy mi się z pierwszą miłością trwającą po dziś dzień:)zapach spodobał mi się w katalogu i dostałam jako niespodziankę od TŻta na walentynki razem z kremem do ciała.

Odnośnie zapachu- słodki, ale nie przesłodzony, przełamany dziką przyprawową nutą, czuć było go w powietrzu, wyróżniał się z tłumu. Uwielbiałam go! Seksowny a zarazem romantyczny. Miał w sobie coś z drapieżnej lollity, dodawał mi seksapilu i pewności siebie.

Buteleczka zwykła, nic specjalnego.

Niestety został wycofany, czasem czuje w mieście na mijanych kobietach podobny zapach...więc coś dostępnego pachnie podobnie :) jak się dowiem co to na pewno kupię

Używam tego produktu od:parę lat temu

Avon Mark - relacja

Dla nastolatek... :)

Te wodę toaletową używałam już bardzo dawno temu... kiedy byłam nastolatką :) Według mnie to zapach odpowiedni raczej dla młodych dziewczyn. Psikałam się nim na dzień i bardzo go sobie chwaliłam. Pamiętam, że był słodki, ale równocześnie lekki i świeży. Jedynym minusem była jego potworna wręcz nietrwałość. Buteleczka zwykła, prosta, praktyczna - nic mi się z niej nie wylewało.
Obecnie używam nieco innego typu perfum, dlatego nie kupilabym ponownie tych, chyba że jedynie z sentymentu... :)
Perfumy kiedyś dla mnie przepiękne, teraz takie sobie - dlatego oceniam na 3+ :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

wspomnienia

Kupiłam je całkiem przez przypadek, bo były na jakieś kosmicznej promocji, a bardzo podobała mi się buteleczka. Nie zawiodłam się. Zapach bardzo słodki, kwiatowy. Co prawda nie przepadam za takimi słodkościami, ale ta woda miała w sobie "coś". Zapach nie trzymał się zbyt długo, jak to Avon, ale i tak ponad Avonowski standard. Szkoda tylko, że wycofali ją z produkcji i już nie będę mieć możliwości kupić ponownie.

Używam tego produktu od: 6 lat temu

Witam!zapach ten baaaardzo mi się spodobał!!!widzę jednak że niektórym on nie przypasował,jeśli posiadacie te perfumy a nie używacie ja chętnie odkupię!!!!prosze pisać na adres e-mail kasia19872112@wp.pl serdecznie pozdrawiam i czekam na e-maile:)Używam tego produktu od:nie pamiętam

Słodki

Zapach ten kupiłam podczas jakieś avonoskiej promocji, w jakieś walentynki. Zapach podobał mi się dużo bardziej na papierku niż na mnie. Z trudem wymęczyłam to jedno opakowanie. Pachniało mi różą (nie przepadam za tym zapachem w takim natężeniu) i wanilią (w małych ilościach jest całkiem w porządku, ale w połączeniu z różą powoduje u mnie odruch wymiotny). Zapach taki trochę dla starszych pań :)

Używam tego produktu od: jakoś czas temu używałam

ładny :)

Zapach nawet mi się spodobał. Trochę słodki, ale bez przesady, a trochę odświeżający. Jest trwały, wytrzymuje do kilku godzin. Nie jest taki "poważny" , jak wiele innych, na które trafiłam. Dla mnie ok, taki dziewczęcy ;) Chociaż..., jest w nim coś takiego, co potrafi oczarować i pozytywnie działa na zmysły :)

Używam tego produktu od dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań 1

Dla miłośniczek romansów

Pachnie jak miłość. Ta tandetna, rodem z romansów.
Byłam zachwycona zapachem do momentu aż go nie kupiłam. Zużyłam nawet nie pół flakonu i od tej pory stoi.

Czuć w nim glównie różę i wanilię. Jaki jest na początku, taki pozostaje.
Słodki, cukierkowy zapach, wymarzony wprost dla słodkiej małej dziewczynki ;)

Na pewno nie jest sexowny,. Nie jest namiętny, ani w żadnym stopniu kobiecy.
Tandetny zapach. Miłośniczką polecam Yrię, moim zdaniem mają podobne nuty zapachowe, ale LB jest zapachem bardzo płytkim.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 flakonu

To nie mój zapach

Kiedyś, kiedyś go używałam ale szybko przestałam. Do tej pory zostało mi 3/4 opakowania.
Zapach w katalogu pachniał cudnie, a w rzeczywistości.... już gorzej. Słodki, mdły, różany (nie lubię róż i ich zapachu). Rozgrzewający. Nie wiem, jak pachnie miłość ale na pewno nie tak! Dodałabym jakąś cytrynkę albo orzeźwiającą nutkę mięty i wtedy byłby fajny zapach. A tak? Bfle!
Nie polecam chyba że dla super romantyczek.

Używam tego produktu od:dawna dawna
Ilość zużytych opakowań:1/3 jednego

nie do zniesienia

Uch...paskudztwo. Może nie migrenogenne, ale zwyczajnie tanio, tandetnie pachnące. Cytrusy...płatki maku...akurat. Ot taki sobie stylizowany na "owocowy" zapach. Nagroda specjalna w kategorii "najbardziej tandetna butelka perfum z odklejającą się naklejką". Gdyby tak miały wyglądać miłosne rumieńce, nie byłabym dzisiaj Panią Misiową a tylko Panią Samotnym Żaglem.

Używam tego produktu od:dawno temu i krótko
Ilość zużytych opakowań:część 1

uwielbiałam go

Jeden z nielicznych zapachów Avonu którym byłam urzeczona. Zapach charakterystyczny, słodki, miłosny i trwały (jak na EDT). Słodka buteleczka o słodkim kształcie i kolorku. Niestety perfumki są juz wycofane bo inaczej skusiłabym sie na jeszcze jeden flakonik

Używam tego produktu od: jakis czas temu