Rouge Personnel (Multi-Finish Lipstick)

Rouge Personnel (Multi-Finish Lipstick)

Według YSL istnieje niezwykła więź między kobietą a jej szminką - oto powstała szminka, która ma stać się doskonałym partnerem, odpowiadającym na wszystkie nasze wymagania - upiększa i nawilża usta, długotrwały kolor który dopasowujemy zgodnie z potrzebą. Pokrywając nią usta raz - otrzymujemy efekt transparentny, idealny na dzień. Dwukrotna aplikacja to efekt satynowy, trzykrotna - kryjący, doskonały na wieczór. Z każdą dodatkową warstwą szminki, kolor staje się intensywniejszy, a rezultat jest unikalny za każdym razem. Konsystencja szminki sprawia iż idealnie stapia się ona ze skórą warg, przez cały czas pozostawiając uczucie niezwykłej lekkości. Ekskluzywne cząsteczki Serilisses zapewniają blask i trwałość, łącząc optyczny efekt wygładzenia, nawilżając i chroniąc usta. Serilisse H zapewnia nawilżenie i uczucie komfortu, Serilisse P zabezpiecza usta przez szkodliwym wpływem wolnych rodników. Miękka, o delikatnym zapachu, z wytłoczonym logo YSL na koniuszku sztyftu szminka jest dostępna w 24 kolorach.

Bez cudów.

Posiadam odcień spokojnego różu, numer 12.

Zalety:
*wyjątkowo przyjemna konsystencja - usta są miękkie, kremowe
*wytrzymała i dość trwała
*ładne, poręczne opakowanie

Wady:
*mało nasycony kolor, po nałożeniu na usta wygląda dość blado
*porażająco wysoka cena jak za 1g szminki

Podsumowując - cena jest nieprawdopodobnie wysoka i niekoniecznie idzie to w parze z jakością tego produktu, bo kilku rzeczy mu brakuje.
Generalnie szminka jest w porządku na co dzień.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Świetna szminka :)

Obawiam się, że poprzedniczka miała albo podrobkę, albo kosmetyk przeterminowany - jako posiadaczka ust wyjątkowo szybko przesuszających się i wymagających kosmetyków dostarczających solidnego nawilżenia jestem z tej szminki bardzo, bardzo zadowolona. Miły zapach, możliwość stopniowania natężenia koloru i bardzo wysoka wydajność to dodatkowe zalety. Szminka rzeczywiście ma "konkretną" konsystencję, nie jest tłustym mazidełkiem, dzięki temu jest rzeczywiście bardzo trwała, a przy tym niewyczuwalna. Polecam, wyjątkowa szminka, piękne kolory i naprawdę solidne nawilżenie, dla mnie to strzał w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: ze 2 lata
Ilość zużytych opakowań:4-5

Rozczarowanie

I to wielkie rozczarowanie. Mam kolor nr 1 jaśniutki blady róż.W sam raz na zimę do bladej cery. Kupiłam w 2004r. i do dzisiaj nie mogę zużyć. Absolutnie nie nadaje sie do ust majacych skłonność do pierzchnięcia i wysuszenia. Nie spełnia 50 % obietnic producenta. Owszem kolor szlachetny, intensywność koloru można stopniować. Ale szminka jest matowa, sucha , bez uprzedniego natłuszczenia ust kredką ochronną lub błyszczykiem nie ma mowy aby rozsmarować. Konieczna warstwa natłuszczającego podkładu znacząco zmniejsza trwałość szminki. Użyta bez uprzedniego natłuszczenia wysusza i w nieprzyjemny sposób ściąga usta, uwidaczniając zadziorki.

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

pierwsza depilacja bikini

Bardzo mi się podoba

Używam jej raptem od dwóch tygodni - i muszę powiedzieć, że z rozkoszą smaruję się nią codziennie :) zwłaszcza że ma taki dość apetyczny zapach, jakby lekko waniliowy. Jestem daleka od podzielania super entuzjastycznych obietni producenta, że to takie wszechstronne mazidło - nie oszukujmy się, błyszczyk to to raczej nie jest - ale faktycznie można nieco stopniować natężenie kosmetyku i jego barwę. Strasznie rozbawił mnie fakt że na końcu sztyftu wyryte jest logo YSL... ciekawe po co, i tak to znika juz za pierwszym pomazaniem się szmineczką :lol: Rouge Personnel nie jest taka miękka i kremowa jak Rouge Pur, ma dość suchą i zwarta kosnystencję, przez co może się komuś wydawać mało komfortowa - ale naprawdę nie wysusza ust, lekko je nawilża i wygładza. Dla mnie niebagatelną zaletą tej szminki jest jest wspaniały kolor który zauroczył mnie w perfumerii - mam kolor nr 3, taki delikatny beż z odcieniem różu z lekka przybrudzonego - oraz trwałość - nałożona grubszą warstwą trzyma się zdumiewająco, wytrzymuje nawet porę posiłku, ściera się bardzo powoli i równomiernie. Szminka jak szminka, chciałoby się rzec, ale tej uzywam z dużą przyjemnością :)