Christian Dior, Diorific (Szminka)

Christian Dior, Diorific (Szminka)

Wszystkim kobietom o suchych i wymagających ustach gorąco polecam gamę szminek DIORIFIC firmy DIOR. Moim ustom przypadł najbardziej kolor o nazwie VIOLET TACTIC. Wspaniała szminka, która delikatnie natłuszcza usta, bardzo dobrze się trzyma i nie rozmazuje. Od kilku już lat używam tylko tych szminek. Sprawdziłam i w gorącym (Grecja) i zimnym klimacie (narty w Austrii).

Luksusowo

Chyba każda dziewczyna ma wspomnienie z dzieciństwa, kiedy z szybciej bijącym sercem, ukradkiem eksplorowała zakamarki maminej kosmetyczki. Moje reminiscencje tamtych ekscytujących dziecinnych zabaw, nierozerwalnie łączą się z zapachem pomadki używanej wówczas przez moją mamę, budzącej wówczas moje szczególne zainteresowanie. Diorific Diora pachnie właśnie tak, jak pamiętam z tamtych lat - elegancko, pudrowo, zmysłowo...
Tamten pierwszy tajemny kontakt z orężem dojrzałej kobiety na długo pozostał w mojej pamięci i chyba gdzieś podświadomie dążyłam do jego zmaterializowania w postaci pomadki, której mogłabym używać z niekłamaną przyjemnością odwołując się do wzorca utrwalonego w umyśle dziewczynki, którą byłam.
I tu pojawia się Diorific-przykuwające uwagę zarówno małych, jak i dużych kokietek złote cacko, kuszące obietnicą pięknych ust, niezaprzeczalnego atrybutu kobiecości. Pomadka jest bardzo dobrze napigmentowana, dzięki czemu jedno jej pociągnięcie perfekcyjnie pokrywa usta jednolitą warstwą, która wraz z upływem czasu nie waży się, nie wysusza delikatnego naskórka i utrzymuje się przez kilka godzin.
Choć sama w makijażu najczęściej stawiam na podkreślenie oczu, dzięki mojej siostrze, (miłośniczce pomadek w ogóle, a szczególnie tych Diora), od której otrzymałam Diorific w odcieniu 039 - Lady, od tej pory z wielką przyjemnością będę w swoim makijażu akcentować usta, bo z Diorem to czysta przyjemność. Dzięki kosmetykowi takiej jakości, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można zmienić się w kobietę luskusową, wyrazistą i zmysłową.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka w użyciu

Najlepsza pomadka, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne

Jestem uzależniona od tych pomadek. Kiedy siedzę cały dzień w biurze, maluję się nią nieraz tylko po to, żeby poczuć na sobie jej zapach i delektować się jej gracją.
Mam kolekcję ok. 50 pomadek, a mimo to wolę nosić błyszczyki - każda pomadka w czymś tam mi przeszkadzała -a to smak, a to zapach, konsystencja, fakt, że się ścierała po 30 minutach,
Dior pobił je wszystkie. Ma świetne kolory, zapach przypomina mi dzieciństwo, opakowanie to dzieło sztuki. Kocham ten kosmetyk i mam nadzieję, że nigdy go nie wycofają.

Ilość zużytych opakowań: 2 kolory

polecam;)

Bardzo dobry produkt, nawilża, utrzymuje sie długo, co najważniejsze nie warzy się na ustach jak np. Rouge a Levres Diora , po za tym ma przepiękne opakowanie , warta swojej ceny:) polecam

Makijaż Maybelline

Słabo nawilża

Jak dla mnie za sucha. Owszem trwała, mocne, głebokie kolory, ale nie nawilża ust tak jakbym sobie życzyła, choć moze po Hydra Base Chanela jestem troche rozpuszczona. No ale cóż...za taką cene powinna czynic cuda. A nie czyni. Choć opakowanie to złote cacuszko, na które miło popatrzeć - milej niż użyć.

trudno jej nie lubić:)

Dopóki nie pojawił się Addict, to była moja absolutnie ulubiona szminka, bo świetnie łączy nawilżanie z trwałością.Bardzo efektownie (ale nie efekciarsko!)wygląda na ustach i nawet zjada się ładnie ;)Opakowanie jest wygodne, ale dość ostentacyjne - można się przyzwyczaić ;)

świetna!

Świetnie nawilża (natłuszcza?) usta, łatwo się rozprowadza, jest dość trwała.Samo opakowanie to estetyczna przyjemność a czasem przyjemnie mieć takie cacko w domu. :)

trwała

Bardzo dobra szminka-jedna z lepszych jakich miałam okazję używać. Trwała , nie wysuszająca ust, dająca piękne, lekko atynowe wykończenie. Opakowanie, jak dla mnie trochę zbyt "szalejąco" ozdobne, ale koniec końców trzeba przyznać, że jest ładne. Kolorki ciekawe, choć może trochę mało delikatniejszych odcieni, ale te, które są dostępne są naprawdę pięknę:-)

Oceniam na 4.00

Polecam, sprawdziłam i nie mogę przestać używać!