Eveline, Balsam do ciała nawilżająco - dotleniający

Eveline, Balsam do ciała nawilżająco - dotleniający

Balsam jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji całego ciała, do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Szczególnie polecany dla osób o suchej i bardzo wysuszonej skórze, idealny po solarium i depilacji. Zawiera starannie dobrany, znakomity kompleks składników o intensywnym działaniu nawilżająco-dotleniającym.
Dzięki zawartości wyciągu z alg Laminaria i kompleksu nawilżającego NMF, balsam intensywnie nawilża skórę i pozwala jej na długo zachować prawidłowy stopień wilgotności. D-Panthenol - naturalny prekursor witaminy B5 - łagodzi podrażnienia i wykazuje silne działanie nawilżające. Alantoina działa na skórę łagodząco, kojąco i nawilżająco. Vitacell Complex wzbogaca skórę o witaminy z grupy B i ma działanie nawilżające. Nawet mocno wysuszona skóra staje się długotrwale nawilżona i dotleniona. Codzienne stosowanie balsamu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia i dotlenienia skóry oraz chroni ją przed wysuszeniem. Pomaga jej odzyskać gładkość, delikatność i elastyczność.
Testowany dermatologicznie, pH 5.5

łagodzący

Zapach nie za bardzo przypadł mi do gustu, ale był znośny i w miarę "leżakowania" na skórze stawał się coraz delikatniejszy. Świetnie działał jako balsam po depilacji, naprawdę dotleniał i łagodził. Jest lekki, trochę za rzadki, ale świetnie się wchłaniał i czułam nawilżenie, wygładzał skórę. Sprawdził sie również jako balsam po opalaniu.

dla wilebicielek YSL

Nie wiem, gdzie zagubiła się moja jego poprzednia recenzja... :(
Pięknie pachnie - faktycznie, dokładnie tak, jak perfumy Baby Doll, więc panie, które używają tych perfum (ja akurat nie) mają balsam do ciała z linii zapachowej, 10 razy taniej niż w perfumerii ;)
Opakowalnie da się przeżyć, konsystencja wodnista, dobry na lato, bo w ziemie nie nawilża, moim zdaniem posiadaczki skóry suchej, wystarczająco, chociaż za 11 PLNów, to jest i tak bardzo dobrze. Skusił mnie 2 razy, pewnie w czasie jakiegoś kryzysu finansowego albo w lecie, nabędę go ponownie.

Za tę cenę b. dobry

Kupiłam ten balsam dla młodszej siostry, na chybił- trafił, bo szukałam czegoś w rozsądnej cenie i o ładnym zapachu. Nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego. Sama używam Lipidose 1 Vichy... i muszę stwierdzić, że zdarzało mi się teraz podbierać balsam Eveline siostrze. Ma on lekką konsystencję, wystarczy przejechać raz ręką i już jest rozprowadzony na skórze, błyskawicznie się wchłania, nie klei się. A co najważniejsze, bardzo nawilża! Aż mi szczęka opadła, jak zobaczyłam efekty, a mam bardzo sucha skórę.

Po miesiącu stosowania: Podtrzymuję zdanie co do działania, ale zapach balsamu uległ zmianie! Teraz jest jakiś nieznośny, hmm...rybny? Moja siostra tez zaniechała jego stosowania, bo ją mdli.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Bardzo subiektywna ocena

Ja wyżej - oceniam wybitnie subiektywnie :) Bardzo podoba mi się ten balsam - kupiony na chybił trafił, to pierwszy mój kosmetyk tej firmy, i nie ukrywam - jestem zadowolona. Przyznam że moja ocena jest ciutkę zawyżona - powinny być chyba 3 i 3/4 gwiazdki ;) Ma bardzo przyjemną lekką kremową konsystencję (ale dość treściwą), łatwo go wsmarować w skórę i błyskawicznie się wchłania. Efekt nawilżenia - dobry, dla normalnej skóry zupełnie odpowiadający, dla przesuszonej może być trochę za słaby. Mimo to strasznie przyjemnie mi się go używa - kupiłam go ze względu na zapach z nutką porzeczki, który do złudzenia przypomina mi ulubione niegdyś perfumy Baby Doll YSL :) szkoda tylko że aromat nie utrzymuje sie dłużej na skórze. Mimo tych drobnych niedogodności balsam przypadł mi bardzo do gustu i teraz noszę się z zamiarem wypróbowania pozostałych z tej firmy.