Color Resist (Wodoodporne cienie do powiek)

Color Resist (Wodoodporne cienie do powiek)

Wodoodporny cień do powiek w kremie; daje jednolity i intensywny kolor przez 8 godzin.

Cena: 32 zł

Uwielbiam je

Te cienie sa poprostu świetne.Długo utrzymują sie na powiece i nie załamują się.Są lekkie.Nawet po kilku godzinach jest taki sam jak chwilke po nałożeniu.Wielka szkoda,że zostały wycofane ze sklepów.

Używam tego produktu od: ....
Ilość zużytych opakowań: ????Dużo

Dostałam ten cień w drodze wymiany z przemiłą wizażanką. Chciałam go wypróbować przed zakupem całego opakowania. I oto moje wrażenia - trudno rozprowadzić cień równomiernie na powiece, wychodzą miejsca gołe i miejsca mocno pomalowane :( Kolor jest półtransparentny, znacznie mniej intensywny niż w opakowaniu.
Trwałość cienia jest niezła - na bazie jednak kruszeje i nie wygląda ładnie. Bez bazy jest lepiej.
Aplikator ma dobry, wygodnie nim się maluje i to chyba nie wina gąbeczki, że wychodzi nierówno.
Chyba jednak nie dokupię innego koloru, bo mam znacznie lepsze cienie.

Używam tego produktu od miesiąca:
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1

Dobry, ale ... na krotko

Mialam przez 1,5 roku cien 08 Gris/Grey - wyrzucilam niezuzyty miesiac temu, bo minela data waznosci...
08 to bardzo ladny, intensywny, ciemny szary :)
Wielokrotnie tworzyl imprezowy makijaz moich oczu.
Gdy na powieki nim pomalowane nalozylam brokat - brokat trwal na swoim miejscu, a cien jeszcze bardziej zyskiwal na urodzie...
Jednak wszystko by bylo pieknie, gdyby cien LOreal Color Resist trwal w nienaruszonym stanie wiecej niz 3 godziny... po tym czasie zaczynal blednac i gromadzic sie w kacikach oczu...
Dodatkowo:cien ten nie lubi towarzystwa innych...
Po nalozeniu na niego innych cieni -powieki byly ciezkie i niestety efekt wizualny byl fatalny...

Trzeba mu przyznac, ze jest bardzo wydajny i posiada dobry aplikator.
Opakowanie? Opakowanie - ok, ale literki scieraja sie szybko w trakcie uzywania cienia.

Używam tego produktu od:uzywalam przez 1,5 roku, glownie na imprezy
Ilość zużytych opakowań: nie zuzylam calego opakowania

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Manicure - marynarskie paski

nie nie nie !

Po pierwsze - kolor, który wybrałam jest wyjątkowo nietwarzowy -bladoróżowy....(no ale właściwie to moja wina, nie producenta ;p). Po drugie - cień po prostu brzydko wygląda na powiece, trudno go równomiernie rozprowadzić i nie wygląda naturalnie. Ja używam go tylko jako bazy pod inne cienie i wtedy świetnie się sprawdza, bo kilkakrotnie przedłuża ich trwałość :)

Używam tego produktu od:używam czasem
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

dobre na lato :)

Kupiłam te cienie bowiem wszystko co jest na moich powiekach od razu sie wałkuje :/ do szału mnie to doprowadza bo po ok.30 min mam już zwałkowane cienie. Pomyślałam, że cienie wodoodporne powinny się sprawdzić i rzeczywiście przez długi czas sie sprawdzały...aż przestały bo minęła im data ważności ;) Uważam, że są bardzo dobre: utrzymują się długo, nie spływają ;), mają ładne kolory i łatwo się je aplikuje. Dałam opcję, że nie wiem czy je jeszcze kupie bo mam teraz wodoodporną bazę ArtDeco i wodoodporny cień Rhea ale jeszcze ich nie testowałam w morzu :)

Używam tego produktu od:paru lat

nie podoba mi się

Nie polubiłam tego cienia. Może to wina koloru, choć zieleń, którą wybrałam powinna teoretycznie pasować do moich brązowych oczu. Kolor okazał się jednak mało wyrazisty i mdły. Aplikator beznadziejny - rozgnieciona pacynka, którą trudno modelować oko. Cena, jak za tą jakość, wygórowana, tym bardziej, że cień nie grzeszy też trwałością. Gdy okazało się, że perłowy cień pojedynczy Inglotu daje o niebo lepszy efekt, L'Oreal doczekał smętnie swojej daty ważności i poszybował do kosza na smieci.

Używam tego produktu od:

Wspaniały

Absolutnie bezkonkurencyjny w kategorii cieni w kremie. Swietny kolor, ktory z latwoscia mozna stopniowac - od delikatnego, transparentnego koloru do mocno kryjacego (ja jestem posiadaczka ciemnego brazu); wygodna aplikacja (zwykle pomagam tez sobie palcem); leciutki (!) - nie ma uczucia "oblepionej" powieki;

wodoodporny i niesamowicie trwaly!

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo dobry- polecam

Dla mnie najlepszy!
Bardzo trwały, dobrze sie nakłada, mozna rozetrzec palcem, nie zastyga błyskawicznie to umowzliwia poprawki.
Jedynym minusem jest ubogi wybór kolorów ale to jedyna jego wada.
Najlepszy jaki mialam!

już go lubię

Posiadam odcień srebrzysto zielonkawy (301), bo akurat ostatnio preferuję zieleń na powiece... I ten sprawdza się całkiem nieźle jak na cień w kremie. Faktycznie: mógłby się lepiej aplikować, ale jeśli już uda się go róno rozłożyć i odczekać chwilkę to można nie sprawdzać dobre kilka godzin. Pod koniec dnia troszkę się zebrał w załamaniach powieki i nieco wytarł, ale: był położony bezpośrednio na odżywczy, nie matujący podkład i bez pudru utrwalającego makijaż (w kamieniu czy sypkiego).
Dla niego odkładam seledyn od eveline (kiepski mówiąc szczerze) i raczej zużyję do końca zanim zacznę się rozglądać za czymś nowym. No chyba, że zmienią mi się preferencje kolorystyczne, ale jest wielce prawdopodobne, że będę wtedy poszukiwać odpowiadającego w tej wlaśnie serii. Polecam.

Super, jestem uzależniona

świetny, bardzo długo się utrzymuje, poprostu cały dzień, na lato idealny nic sie nie zbiera nic nie rozmywa. Już mam 4 odcienie i zbieram następne, bardzo intensywna i ciekawa barwa, jedynie crystal blanc (kolor) mnie trochę rozczarował - jest mało intensywny w zasadzie zostawia tylko świecące punkciki, ale może taki miał być :) Bardzo wydajny, a na allegro, czy ebay nie kosztuje aż 30zł :)

same plusy

Nie mam zadnych zastrzezen. Sa trwale, nie ma szans zeby je zetrzec nie gruzla sie a to podstawa, slicznie sie mienia i maja wspaniala konsystencje, poprostu je uwielbiam. Jedyne zastrzezenie to to, ze trzeba opatentowac sobie sposob nakladania, bo poczatkowo moze sprawic to trudnosci, ale potem juz tylko rewelacja... nie oddam nikomu:P

Średni

Sześć godzin utrzymuje się w marzeniach :/ Po około 2 kolor traci intensywność, po 4 nie ma po nim śladu. Kolory ładne, ale tylko na początku, później stają się zbyt delikatne (używałam 03-Lilas i 04-Corail). Poza tym zbiera się w załamaniach. Nie zachwyca.

ilość zużytych opakowań: 1