Kolastyna, Fitberry, Krem wygładzający na dzień

Kolastyna, Fitberry, Krem wygładzający na dzień

Krem oparty na ekstraktach z jagód fińskich pochodzących z arktycznych terenów bagiennych i leśnych; zapewnia poprawę skóry, jej odporności i zdrowego wyglądu; silnie nawilża, napina skórę, wygładza drobne zmarszczki.

Cena: ok. 19 zł / 50 ml

za ciężki

No niestety nie jest to dobry krem na dzień, jest po prostu za ciężki, zostawia tłusty film :( poza tym czy ma efekt wygładzający??? nie wiem :( stosuję go na noc ale chyba go odstawię.

Może być...

Mimo, że kremik przeznaczony jest dla nieco starszej skóry skusiłam się. Stosuję razem z kremen na noc z tej lini. Krem ma śliczny, naturalny, jagodowy zapaszek, świetną konsystencję. Buzia jest dobrze wygładzona, o zdrowym kolorku. Jak dla mnie troszkę słabo nawilża i pod koniec dnia czuję ściągniecie - mam bardzo odwodnioną skórę. Wydajny. I posiada troszkę za ciężki słoiczek i badziewną zakrętke, która nie zawsze dkładnie się zamyka.
Mimo wszystko trzy gwiazdki, dlatego, że jakoś on do mnie nie przemawia...

Świetny!

Dla mnie super kremik- ma puszystą konsystencję,bardzo dobrze się wchłania,idealny pod makijaż(nie wałkuje się),dobrze nawilża i napina skórę,rzeczywiście ją wygładza,czyni ją miękką i gladką,ma przyjemny "jagodowy" zapach,przystępną cenę.Tylko opakowanie niezbyt mi się podoba,taki toporny słoik.