Lekki krem brzozowy

Lekki krem brzozowy

Cena już od 22,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Napisanych recenzji: 105

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Taki sobie

Zuzylam dwie probki tego kremu i nie jestem zachwycona. Krem nie nawilzyl dostatecznie mojej skory, dodatkowo troche piekla mnie po nalozeniu na twarz. Zapach tez nie przypadl mi do gustu. Sklad jest bardzo dobry, ale niestety u mnie krem sie nie sprawdzil. Wedlug mnie nie nadaje sie do suchej skory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248533].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

mieszane uczucia

Niby nie mam zastrzeżeń ale coś mi nie pasuje.... kosmetyk jest ok nawilża ale pozostawia lepki film, wchłania się długo. opakowanie z pompką nie przemawia do mnie zawsze mam wrażenie ze zostaje dużo kosmetyku w środku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222426].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 136

Ok ale bez szaleństwa

Mam cerę tłustą, ostatnio odwodnioną, z tendencją do trądziku.

Plusy:
- cena w stosunku do wydajności jest spoko
- nie wiem czy nawilża mocno czy tylko ciut, ale na pewno zmiękcza skórę, że suche skórki znikają, a stosowany na usta sprawia, że stają się gładkie i miękkie
- Jest w miarę dobry pod oczy (nie uczula a trochę nawilża)

Krem niby robi co ma robić, ale ma to swoje drugie dno, przez co wystawiłam mu tak niską ocenę.

Minusy:
- nie nadaje się pod makijaż. Wszystkie podkłady się na nim ważą, albo spływają, albo po godzinie od nałożenia robi na twarzy efekt naoliwionej twarzy
- korektory na nim się strasznie marzą i rolują
- gdy nałożymy go solo z użyciem tylko pudru ryżowego to nadaje skórze trochę szarawego odcienia
- lekki to on nie jest, bo pozostawia lepką niewchłanialną warstwę na skórze
- sam z pudrem ryżowym nie zapycha, ale użyty z czymkolwiek innym potęguje zapychanie się porów (np. puder w kamieniu X mnie zapycha, ale tylko troszkę i wystarczy, że zrobię maseczkę cynkową raz w tygodniu i jest super, a z recenzowanym kremem musiałam kupić krem na wypryski bo maseczka cynkowa nie dawała rady. Po odstawieniu kremu na jakiś czas wszystko wróciło do normy)

Jest to kolejny produkt Sylveco, który mnie nie oczarował. Ten przynajmniej nie jest tragiczny, bo główne swoje zadane spełnia - nawilża. Faktem jest, że nawilżenie jest w pełni wykorzystywane tylko z pudrem ryżowym. W innych wariantach kosmetycznych psuje efekt innych kosmetyków. Myślę że krem będzie dobry dla osób bez tendencji do trądziku i nie używających kosmetyków kolorowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216511].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 131

On jest lekki?

Krem, który nie każdemu przypadnie do gustu. Lekki tylko z nazwy, bo zostawia na skórze lepką i tłustą warstwę, która w ogóle się nie wchłania. Skóra świeci się po nim już po chwili od nałożenia a potem jest już tylko gorzej...
Zapach jest odpychający, coś jak szare mydło, ale znika po chwili i jest ok.
Zużyłam go na szyję i dekolt. Generalnie polecam najpierw przetestować go z próbki, bo można się bardzo rozczarować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216381].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Używa produktu od: próbka

LekkI krem brzozowy

Krem dobrze współgrający z moja cera. Delikatny i faktycznie lekki format. Moim zdaniem nawet matujący. Nie stosowałam pod makijaż wiec nie mogę się wypowiedzieć. Twarz nie świeci się. Krem nie podrażnia. Mógłby trochę lepiej nawilżac.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214183].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 30

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Krem nie jest zły, ale zdecydowanie nie jest dostosowany do mojej skóry. Jest tak lekki, że dla mnie niestety zbyt lekki. Zdecydowanie nie poleciłabym go osobom z cerą suchą (taką jak moja). Podejrzewam, ze dla osób z cerą tłustą byłby fajny. Oceniam krem na podstawie zużytych trzech próbek po 2 ml pod rząd - przez ten czas nie zapchał moich porów, nie pogorszył stanu mojej cery (poza tym, że się przesuszyła...). Na plus oczywiście piękny skład. Mój podkład też na nim nie wariował, nie było jakichś niespodzianek z rolowaniem, ważeniem się itp.
Jeżeli chodzi o zapach, który jak widzę jest dosyć kontrowersyjny: dla mnie ten zapach jest wyczuwalny dopiero po dosłownym powąchaniu palca z kremem na nim :P Podczas normalnej aplikacji w ogóle go nie czuję. W dodatku mi on w ogóle nie przeszkadza, może nie powala, ale też nie śmierdzi. Ten krem był planowany jako hipoalergiczny, nie ma dodanych sztucznych perfum, pachnie więc najzwyczajniej w świecie... roślinami :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206268].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 87

Lekki krem nawilżający

Lubie ten krem i co jakiś czas do niego wracam. Świetnie się sprawdza na lato. Zimą jednak potrzebuje mocniejszego nawilżenia.
Plusy:
-lekki. Nie zapycha
-szybko się wchłania
-łatwo się rozprowadza
-nie roluje się pod makijażem
-dobra cena
-opakowanie z pompką
-naturalny skład. Cieżko znaleźć krem z takim dobrym składem za taką cene
Minusy:
-wydajność ok. 3 miesiące stosując raz dziennie
-dostepność
-za lekki na zime
Niektórym może nie spodobać się zapach, ale mi jakoś specjalnie nie przeszkadza. Polecam osobom z cerą mieszaną, nawet skłonna do wyprysków.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193448].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Znakomity krem dla skóry z problemami

Krem sprawdził się znakomicie przy mojej cerze- tłusta i trądzikowa, a zarazem naczynkowa, wrażliwa i z pierwszymi zmarszczkami.
Efekt:
+ skóra nawilżona, ukojona, wygładzona, matowa, zmiany trądzikowa zmniejszone i brak nowych,
- nadaje się pod oczy,
- wygodne opakowanie z pompką,
ale
- skóra po dwóch opakowaniach przyzwyczaiła się do kremu i efekt nie był tak zdumiewający jak na początku, jednak wracam do tego kremu co jakiś czas;
- zimą warto przerzuci się na bogatszą wersję kremu brzozowego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179033].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 50

NIE !!!

Byłam pozytywnie nastawiona... Bo Sylveco, bo brzozowy, bo skład cudowny... Czekałam na choćby minimalny efekt (nawilżenia, wygładzenia, odżywienia, czegokolwiek), ale z każdym dniem miałam wrażenie, że to jednak nie jest krem dla mnie. Tak było. Twarz szara, wyglądająca na zmęczoną, niedostatecznie nawilżona... Z podkulonym ogonem wróciłam do kremów Fitomedu i to im pozostanę wierna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178038].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Dobry pod makijaż :)

Krem doskonale nadaje się pod makijaż,a to dla mnie jest najważniejsze w kremie na dzień, nawilża, niweluje suche skórki, dla mnie dotąd najlepszy.
Zalety:
- konsystencja
- higieniczne opakowanie z pomką
- cena
- SKŁAD!

Wady:
- troszkę dziwny zapach, jednak dla mnie nie jest to najważniejsze.

Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174423].usefull || 0 }}% pomocna.