Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Lekki krem brzozowy

Cena już od 24,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

choć śmierdzi to działa

Zapach tego kremu odpycha, ale taki urok kosmetyków naturalnych.
W konsystencji wydaje się dość ciężki, jednakże ja przy mojej mieszanej cerze (Ze skłonnością do przetłuszczania się) mogę powiedzieć, że nie robi krzywdy wręcz pozostawia skórę przez cały dzień gładką i miłą w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504076].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowity krem!

Bardzo leciutki krem, który świetnie nawilża naszą twarz. Nie pozostawia lepkiej warstwy, dość szybko się wchłania. Nie podrażnia, niweluje zaczerwienienia, nie zapycha. Stosowany codziennie na noc przywraca jędrność i blask naszej skórze. Opakowanie jest naprawdę bardzo poręczne i praktyczne, nie trzeba palcami wygrzebywać produktu ze słoiczka, wystarczy jedna pompka i gotowe. Bardzo ładna i prosta szata graficzna.
Świetny i wydajny produkt. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492326].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Mam cerę trądzikową, skłonną do zapychania, ale i do przesuszeń.
Używałam go podczas kuracji Epiduo - skóra była podrażniona i zaczerwieniona, potrzebowałam więc czegoś co ją nawilży, ale nie przeciąży. Ten krem okazał się strzałem w dziesiątkę!
Od dwóch miesięcy stosuję go codziennie rano i wieczorem, a końca nie widać!
Opakowanie jest bardzo wygodne i co najważniejsze - higieniczne. Szata graficzna jest przepiękna, krem aż cieszy oko.
Zapach jest specyficzny, jednym pasuje, innym nie. Ja go uwielbiam, przypomina mi zapach lasu,
Konsystencja dosyć lekka, ale nie wodnista. Krem wchłania się do matu, nadaje się pod makijaż.
Podsumowując - HIT!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480021].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Najlepszy!

Krem jest świetny,idealnie spisuje się pod makijaż.Mam cerę suchą i wrażliwą ,a ten krem przywraca jej właściwy poziom nawilżenia i sprawia że makijaż wygląda lepiej a także trzyma się sporo dłużej.Jedyny minus jaki zauważyłam to zapach który mi szczególnie nie podpasował.Chociaż to naprawdę mała cena za tak dobry krem! Opakowanie jest bardzo wygodne,i praktyczne. Warto go spróbować,jest w dość dobrej cenie jak na dobry krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464982].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Do kremu wracam bardzo często, uważam że jest to produkt godny polecenia:)

PLUSY

+ neutralny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ nie zapycha
+ szybko się wchłania
+ dostępność
+ Polska firma
+ lekki, łatwo się rozprowadza

+ / - opakowanie z pompką (+) niestety białe (nieprzezroczyste), przez co nie widać kiedy produkt się kończy
+ / - cena

- dla cery bardzo suchej jak moja w okresie zimowym może nie być wystarczający,
- nie zapewnia nawilżania przez cały dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456842].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety...

Niestety u mnie krem się nie sprawdził.
Na szczęście zawiodłam się jedynie na próbce, którą otrzymałam.
Krem jest lekki, ale zostawia na mojej twarzy nieprzyjemny, lepiący się film. Bardzo nie lubię tego uczucia. Niezbyt przypadł mi do gustu również zapach tego produktu. Bardzo ładne, higieniczne opakowanie. Ale na pewno spróbuję jeszcze innych kosmetyków z oferty Sylveco.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404956].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki krem brzozowy

Kupiłam ten krem w okresie kiedy szukałam tego jedynego dla siebie i po prostu testowałam kremy o dobrej opinii i dobrym składzie. Niestety musiał wylądować w koszu, bo nie miałam za bardzo gdzie go wykorzystać, a na moją twarz się nie nadawał. Miałam spore nadzieje co do działania tego kremu, bo jego skład wydawał się ciekawy. Niestety po prostu mnie zapchał. Jak wcześniej nie miałam żadnych problemów z zamkniętymi zaskórnikami, tak po tym kremie nastąpił ich wysyp. Wiem, że to sprawka kremu, gdyż to była jedyna zmiana jaką zastosowałam w tamtym okresie w mojej pielęgnacji. Ciężko mi potem było doprowadzić cerę do porządku. Nie wiem dlaczego tak się stało, być może to była reakcja na tyle naturalnych składników, jednak ten krem skutecznie mnie zraził do kosmetyków marki Sylveco i teraz odwracam głowę w drugą stronę, gdy przechodzę obok produktów tej marki. Na szczęście już znalazłam ten jedyny specyfik do twarzy i moje poszukiwania dobiegły końca.

Zalety:
+Zapach
+ Ciekawy skład
+ Opakowanie

Wady:
- Zapycha (to go dyskwalifikuje)
- Cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384696].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

delikatny krem

Dostałam z zamówieniem ze sklepu internetowego pare próbek tego kremu i muszę przyznać, że jest on dosyć ciekawy, od razu rzeuca się w oczy to, że formuła jest bardzo, bardzo lekka i raczej nie polecam tego kremu do skóry suchej, ja mam skórę mieszaną, z tłustym nosem i wrażliwymi policzkami i przy mojej cerze ten krem sprawdzał się tylko jako nawilżający dodatek, stosowałam go głównie po jakiś mocnych maseczkach, po których nie chciałam sobie zapychać skóry. Generalnie dla mnie ten krem nie nadaje się na codzień, jest zbyt mało treściwy, mało wydajny... ale po maseczkach nadaje się idealnie i właśnie dlatego moze w przyszłości do niego wrócę
+ super opakowanie z pompką
+ naturalny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ nie zapycha
+ szybko się wchłania
+ cena
+ jest dostępny w niektórych drogeriach i w wielu sklepach internetowych
+ skład możemy przeczytać po polsku co jest zdecydowaną zaletą marki
+ Polska firma
+ fajnie sie spisuje jako dodatkowy krem do twarzy

+ / -bardzo lekka formuła

- nie nadaje sie dla cery suchej
- mało wydajny - przez to ze jest taki lekki nakładamy go więcej
- nie zapewnia nawilżania przez cały dzień
- nie polecam jako główny krem na dzien

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383706].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem - mgiełka.

Krem ten ma rzeczywiście bardzo lekką konsystencję, wręcz "puchową", coś jak bita śmietana - co jest i jednocześnie nie jest zaletą. Jako posiadaczka cery bardzo suchej, podrażnionej i wrażliwej spodziewałam się większego nawilżenia i łagodzenia, ale jakiś minimalny poziom został osiągnięty - i co ważne - bez żadnych podrażnień i szczypania.

Plusy:
+ przyjemna do nakładania struktura w higienicznym opakowaniu
+ nie pozostawia kleistej warstwy
+ nie powoduje zaczerwienień ani szczypania co u mnie jest standardem
+ dobrze nadaje się pod makijaż; jest a jakby go nie było
+ brak efektu podkreślania suchych skórek
+ doskonały skład

Minusy:
- za mało nawilża, nie niweluje całkowicie uczucia ściągnięcia
- baardzo szybko się wchłania, nie zdążę go dobrze rozprowadzić i już go nie ma (co można też traktować jako zaletę)
- mało wydajny

Na pewno nie jest to krem na dzień na zimę, gdzie skóra wymaga czegoś bardziej treściwego, ale wiosną, latem - czemu nie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369681].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda pieniędzy

Skusiłam się na zakup kremu po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji , niestety... jakże się zawiodłam po zakupie tego kremu . Krem nie robi po prostu nic ,zero nawilżenia , ma rzadką konsystencje i bardzo szybko się wchłania . Być może przy cerze tłustej się sprawdzi . Jedynym plusem jest opakowanie , które przez pompke jest bardzo wygodne i higieniczne , niestety kremie chodzi o działanie , a tutaj nie ma żadnego :( Myślę , że za tę cenę można kupić naprawdę fajny krem godny uwagi .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366061].usefull || 0 }}% pomocna.