Lekki krem brzozowy

Lekki krem brzozowy

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Nigdy więcej

Zachęcona dużą ilością pozytywnych opinii kupiłam ten krem. Miał być hipoalergiczny, naturalny, idealny. Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania, więc szukałam czegoś bez składników komadogennych. Niestety krem nie spełnił oczekiwań. Nałożyłam go na noc, a rano obudziłam się z ogromną ilością zaskórników na całej twarzy. Dałam mu jeszcze jedną szansę kilka dni później i to tylko jeszcze bardziej pogorszyło stan mojej skóry. Nie mam pojęcia, który ze składników tak na mnie podziałał. Nigdy więcej nie chce do niego wracać.

Lekki krem... może za lekki?

Każdy oczekuje od kremów innych efektów, mój krem ma chronić moją skórę przez cały dzień i maksymalnie nawilżać cerę. Krem Sylveco ma bardzo dobry skład, poręczne opakowanie, super szybko się wchłania. No własnie, niestety już po 5 min po nałożeniu czuje ściągnięcie twarzy jak bym w ogóle nie nałożyła żadnego kremu. Nadaje się idealnie pod makijaż, jednak nie polecam dla osób które oczekują większego nawilżenia.

Od 2 miesięcy razem <3

Mam cerę mieszaną i trądzikową; jest sucha, a z drugiej strony wiecznie tłusta. Sebum pojawia się w ogromnych ilościach już 10-20 minut po umyciu twarzy, cudownie komponując się z zaskórnikami i wypryskami, których zdecydowanie nie brakuje. Jeśli chodzi o moje doświadczenie z kremami, to te matujące powodowały pieczenie, natomiast te nawilżające sprawiały, że moja skóra błyszczała jak wypastowana podłoga. Nie było mowy o wyjściu z domu z kremem nawilżającym na twarzy, więc używałam go tylko wtedy, kiedy nigdzie się nie ruszałam oraz na noc. Sytuacja zmieniła się, kiedy otrzymałam próbkę tego kremu. Przeczytałam również o nim wiele dobrego, dlatego zdecydowałam się na zakup produktu. Powiem tak: spisuje się on rewelacyjnie. Producent zapewnia, że krem przywraca właściwy poziom nawilżenia i zwiększa elastyczność skóry, a ja się z tym zgadzam. Czuję, że skóra na mojej twarzy jest miększa i zdecydowanie nawilżona. Ponadto, ten produkt matuje cerę! Byłam naprawdę zaskoczona, ponieważ w składzie jest wiele olejów i nigdzie nie jest napisane, że ma on matować cerę. Testowałam go również jako bazę pod krem BB i spisał się on bardzo dobrze. Grzechem byłoby nie wspomnieć o przepięknej grafice na opakowaniu (charakterystycznej dla produktów tej marki) oraz o praktycznej pompce. Jeśli chodzi o minusy produktu, to na początku użytkowania, jego zapach może przeszkadzać. Podczas aplikacji kremu czuć intensywny, leśny zapach, jednakże po tygodniu już się do tego przyzwyczaiłam. Z drugiej strony, dla wielu osób może być to piękny zapach, więc miejcie to na uwadze. Kolejnym minusem może być jego formuła; krem jest lekki, niegęsty, lecz po nałożeniu na skórę szybko zastyga, więc najlepiej jest go wklepać bezpośrednio dłońmi, a nie nałożyć na wybrane partie i dopiero potem rozsmarować. Nie bójcie się jednak, że krem przez te zastyganie spowoduje uczucie ,,ściągania", gdyż nic takiego się nie dzieje.

Eris film 1

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Super!

Ładnie pachnie, barwy białej. Fajnie odżywia skórę i lekko nawilża. Z czystym sercem mogę polecić ten produkt osobą które nie potrzebują mocnych efektów.

Lekki krem

Używam tego kremu rano pod makijaż. Jest lekki ale ma dość specyficzny zapach. Na początku gdy go zakupiłam , powiedziałam ze nie będę go używać bo przeszkadzał mi zapach . Ale przyzwyczaiłam się . Nie zauważyłam by zapychał ani tego by stan mojej cery przez niego się pogorszył.

Dobry.

Nie jestem zachwycona działaniem kremu, aczkolwiek jest to jedyny krem nawilżający, który, jak narazie, mnie nie zapycha i nie pogarsza stanu mojej cery, więc powróciłam do niego po dłuższym czasie.

+Nie zapycha.
+Dość naturalny skład.

- Twarz po nałożeniu jest w dziwny sposób zmatowiona,wygląda na ziemistą i zmęczoną.
- Nie nawilża w stopniu jakiego bym oczekiwała.
- Trudno dostępny stacjonarnie.
- Cena za wysoka w stosunku do działania.
- Nie podoba mi się zapach.
- Bardzo mało wydajny.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie bardzo

Wiele razy testowałam ten krem, gdyż wiele razy zdarzyło mi się dostać próbki tego kremu. Krem ponownie testowałam 2 tygodnie temu.
Nie przypadł mi do gustu..
Nieprzyjemnie pachnie..
Zauważyłam po nim więcej zaskórników, a nawey pojawiły się one na policzkach, a wcześniej ich w tym miejscu nie miałam.
Jedyny plus to nawilżenie.

Bardzo fajny

Bardzo lubię ten krem stosować codziennie rano pod makijaż. Szybko się wchłania, mam wrażenie że daje także efekt lekko zmatowionej skóry. Opakowanie jest higieniczne, gdyż produkt posiada pompkę, co bardzo mi odpowiada. Zapach jest lekko ziołowy, ale moim zdaniem przyjemny.
Cena nie jest zawyżona w porównaniu do jakości.
Serdecznie polecam ten produkt.

Nadaje się pod makijaż

Lekki krem brzozowy towarzyszy mi od 3 miesiecy. Używam go wyłącznie rano, pod makijaż. Idealnie nadaje się jako baza pod minerały (Annabelle minerals) jak i zwykły podkład w płynie (Double Wear). Nie przetłuszcza skóry, nie uczula, nie zapycha. Cena w stosunku do jakości rewelacyjna. Po 3 miesiącach codziennego stosowania zużyłam 1/2 opakowania.

Bardzo dobry.

Chciałam mieć lżejszy, ale jednak nawilżający krem pod makijaż i zdecydowałam się na ten właśnie. Nie żałuję, bo jest to produkt godny uwagi.
Plusy:
-dobrze sprawdza się pod makijaż i współgra z każdym podkładem jaki posiadam,
-nawilża,
-nie pozostawia tłustej warstwy,
-prawie nie pachnie,
-ma dobry skład,
-fajne, higieniczne opakowanie z pompką,
-nie zapycha, nie uczula,
-dobry stosunek jakości do ceny,
-coraz szerzej dostępny,
-długo mi służył, nie trzeba wiele wyciskać żeby posmarować całą buzię.
Minusów brak. Znowu ;) Od jakiegoś czasu mam szczęście do dobrych kosmetyków (być może to tez dlatego, że zaczęłam zagłębiać się w ich składy). Albo kosmetyki stają się coraz lepsze.

Nie dla mnie

Niestety krem okazał się dla mnie rozczarowaniem. Nawilżał, jednak każdorazowo pogarszał stan cery - pojawiały się suche, podrażnione placki oraz zaskórniki zamknięte. Odstawienie kremu powodowało poprawienie się skóry.
Spróbuję jeszcze nagietkowej wersji, o której czytałam, że jest bardziej przyjazna trądzikowcom.

Super krem.

Po wielu poszukiwaniach idealnego kremu dla mojej cery , znalazłam ten o to krem, zdecydowałam się kupić. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona . Nawilża, skóra nie jest ściągnięta a co najważniejsze jest naturalny i nie uczula.