Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lekki krem brzozowy

Lekki krem brzozowy

Cena już od 22,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Bardzo fajny

Bardzo lubię ten krem stosować codziennie rano pod makijaż. Szybko się wchłania, mam wrażenie że daje także efekt lekko zmatowionej skóry. Opakowanie jest higieniczne, gdyż produkt posiada pompkę, co bardzo mi odpowiada. Zapach jest lekko ziołowy, ale moim zdaniem przyjemny.
Cena nie jest zawyżona w porównaniu do jakości.
Serdecznie polecam ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551721].usefull || 0 }}% pomocna.

Nadaje się pod makijaż

Lekki krem brzozowy towarzyszy mi od 3 miesiecy. Używam go wyłącznie rano, pod makijaż. Idealnie nadaje się jako baza pod minerały (Annabelle minerals) jak i zwykły podkład w płynie (Double Wear). Nie przetłuszcza skóry, nie uczula, nie zapycha. Cena w stosunku do jakości rewelacyjna. Po 3 miesiącach codziennego stosowania zużyłam 1/2 opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543016].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry.

Chciałam mieć lżejszy, ale jednak nawilżający krem pod makijaż i zdecydowałam się na ten właśnie. Nie żałuję, bo jest to produkt godny uwagi.
Plusy:
-dobrze sprawdza się pod makijaż i współgra z każdym podkładem jaki posiadam,
-nawilża,
-nie pozostawia tłustej warstwy,
-prawie nie pachnie,
-ma dobry skład,
-fajne, higieniczne opakowanie z pompką,
-nie zapycha, nie uczula,
-dobry stosunek jakości do ceny,
-coraz szerzej dostępny,
-długo mi służył, nie trzeba wiele wyciskać żeby posmarować całą buzię.
Minusów brak. Znowu ;) Od jakiegoś czasu mam szczęście do dobrych kosmetyków (być może to tez dlatego, że zaczęłam zagłębiać się w ich składy). Albo kosmetyki stają się coraz lepsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520251].usefull || 0 }}% pomocna.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Nie dla mnie

Niestety krem okazał się dla mnie rozczarowaniem. Nawilżał, jednak każdorazowo pogarszał stan cery - pojawiały się suche, podrażnione placki oraz zaskórniki zamknięte. Odstawienie kremu powodowało poprawienie się skóry.
Spróbuję jeszcze nagietkowej wersji, o której czytałam, że jest bardziej przyjazna trądzikowcom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517266].usefull || 0 }}% pomocna.

Super krem.

Po wielu poszukiwaniach idealnego kremu dla mojej cery , znalazłam ten o to krem, zdecydowałam się kupić. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona . Nawilża, skóra nie jest ściągnięta a co najważniejsze jest naturalny i nie uczula.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514491].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

choć śmierdzi to działa

Zapach tego kremu odpycha, ale taki urok kosmetyków naturalnych.
W konsystencji wydaje się dość ciężki, jednakże ja przy mojej mieszanej cerze (Ze skłonnością do przetłuszczania się) mogę powiedzieć, że nie robi krzywdy wręcz pozostawia skórę przez cały dzień gładką i miłą w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504076].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowity krem!

Bardzo leciutki krem, który świetnie nawilża naszą twarz. Nie pozostawia lepkiej warstwy, dość szybko się wchłania. Nie podrażnia, niweluje zaczerwienienia, nie zapycha. Stosowany codziennie na noc przywraca jędrność i blask naszej skórze. Opakowanie jest naprawdę bardzo poręczne i praktyczne, nie trzeba palcami wygrzebywać produktu ze słoiczka, wystarczy jedna pompka i gotowe. Bardzo ładna i prosta szata graficzna.
Świetny i wydajny produkt. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492326].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Mam cerę trądzikową, skłonną do zapychania, ale i do przesuszeń.
Używałam go podczas kuracji Epiduo - skóra była podrażniona i zaczerwieniona, potrzebowałam więc czegoś co ją nawilży, ale nie przeciąży. Ten krem okazał się strzałem w dziesiątkę!
Od dwóch miesięcy stosuję go codziennie rano i wieczorem, a końca nie widać!
Opakowanie jest bardzo wygodne i co najważniejsze - higieniczne. Szata graficzna jest przepiękna, krem aż cieszy oko.
Zapach jest specyficzny, jednym pasuje, innym nie. Ja go uwielbiam, przypomina mi zapach lasu,
Konsystencja dosyć lekka, ale nie wodnista. Krem wchłania się do matu, nadaje się pod makijaż.
Podsumowując - HIT!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480021].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Krem jest świetny,idealnie spisuje się pod makijaż.Mam cerę suchą i wrażliwą ,a ten krem przywraca jej właściwy poziom nawilżenia i sprawia że makijaż wygląda lepiej a także trzyma się sporo dłużej.Jedyny minus jaki zauważyłam to zapach który mi szczególnie nie podpasował.Chociaż to naprawdę mała cena za tak dobry krem! Opakowanie jest bardzo wygodne,i praktyczne. Warto go spróbować,jest w dość dobrej cenie jak na dobry krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464982].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Do kremu wracam bardzo często, uważam że jest to produkt godny polecenia:)

PLUSY

+ neutralny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ nie zapycha
+ szybko się wchłania
+ dostępność
+ Polska firma
+ lekki, łatwo się rozprowadza

+ / - opakowanie z pompką (+) niestety białe (nieprzezroczyste), przez co nie widać kiedy produkt się kończy
+ / - cena

- dla cery bardzo suchej jak moja w okresie zimowym może nie być wystarczający,
- nie zapewnia nawilżania przez cały dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1456842].usefull || 0 }}% pomocna.