Lekki krem brzozowy

Lekki krem brzozowy

Cena już od 22,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Niewypał

W moim przypadku ten krem był zupełnym nieporozumieniem: nie podoba mi się zapach, pozostawiał nieprzyjemne uczucie na twarzy i nie nawilżał jej wystarczająco. Nie sprawdził się również jako baza pod makijaż.
Po 2 tygodniach nieudanych prób stosowania trafił do kosmetycznego limbo i opuścił je tylko po to, żeby trafić do kosza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280511].usefull || 0 }}% pomocna.

oddałam w dobre ręce

Kupiłam produkt zachęcona dobrymi opiniami w internecie oraz opisem produktu przez producenta. Niestety ten krem okazał się totalną porażką. Miałam wysyp niedoskonałości, zapychał mnie strasznie. Gdy tylko go odstawiłam, stan skóry się poprawił. Wówczas stwierdziłam, że oddam go mamie, która zupełnie inny typ cery niż ja i jej się sprawdził. Jest bardzo zadowolona z produktu :)
Najwidoczniej moja cera nie polubiła tego kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270476].usefull || 0 }}% pomocna.

Do dwóch razy sztuka

Nabyłam lekki krem brzozowy Sylveco, jak większość z Was pod wpływem zachwytów w internecie. Od lat poszukuję kremu dla mojej zwariowanej cery, ktora tłuści się nieludzko w strefie T i jest sucha i ściągnięta na całej reszcie, zwłaszcza w okolicach nosa. Liczyłam na wiele wydając te 32 złote i cóż.

Pierwsze spotkanie z tym kremem to porażka. Juz chwilkę po nałożeniu moja twarz zrobiła się czerwona jak burak, ściągnięta i sztywna. Do tego bardzo szczypała, a oczy zaczęły łzawić jak na tanim romansie. Mimo to postanowiłam próbowac dalej. Po 4 dniach walki wściekła zmyłam krem z twarzy, a śliczną białą buteleczkę cisnęłam w najdalszy kąt łazienki.

Po 2 tygodniach przerwy postanowiłam dać mu drugą szansę i ponownie nałożyłam na twarz. Tym razem eureka! Moja cera oszalała ze szczęścia. Wchłonęła cały kremik bez problemu, zrobiła się nawilżona, gładziutka, jasna, miękka, jednym słowem-zadowolona. Szok. Nic nie szczypie,nie czerwieni, podkład trzyma się znakomicie. Nie wiem co się zadziało, nie stosuję żadnych innych nowości kosmetycznych, ale aktualnie (od 3 tygodni) jest to najlepszy od lat krem do mojej trudnej cery. Oby tak dalej.

Zabieram jedną gwiazdkę za początkowy incydent i mimo wszystko polecam spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268306].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Ten zapach...

Na początku miałam próbkę. Skóra po niej wydawała się miła w dotyku, lekko nawilżona. Jednak co można powiedzieć po próbce? Po zakupie kremu zrozumiałam, że to nie jest produkt dla mnie. Zapach jest nieprzyjemny, wyraźny. Skóra jest przeciętnie nawilżona, nie warto męczyć się z taką wonią dla takiego efektu. Stanowczo nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266033].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny krem!

Mam już drugą tubkę tego kremu :) mam skórę mieszaną w kierunku tłustej i umnie sprawdza się idealnie jako krem pod lodkład. Skóra jest po nim mięciutka i przjemna w dotyku.

Jak dla mnie ten krem ma same plusy:
+skład
+poziom nawilżenia
+opakowanie
+wydajność
+wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262696].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Przez dluzszy czas zastanawiam sie nad zakupem tego kremu. Poszukiwalam bowiem czegos z naturalnym skaldem bez parafiny i innych skladnikow,ktore zle na mnie wplywaja. Zatem kupilam, wyprobowalam, wykonczylam i mowie NIE!!
Moze i krem ten ma wlasciwosci wymienione przez producenta, ale mnie...
-nie nawilzyl. No sorry stosowany solo nie sprawial aby moja cera czula dobroc nawilzenia.
-SPF? Czyzby na pewno byl?
-zapach nie zauroczyl...
-podraznil!! Niestety ale po dluzszym stosowaniu kremu zaczelam czuc momentami pieczenie
-niestety zapchal. Krem sprawil ze wyskoczyla mi na calej twarzy kaszka krost, pory sie zapchaly i mialm do czynienia z podskornymi nieprzyjacielami
Czy sa plusy? Na pewno: cena, pojemnik z pompka i naturalny sklad.
Jednakze wymienione plusy to zdecydowanie za malo, jak na moje potrzeby. Zaluje ale szukam dalej...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256826].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Taki sobie

Zuzylam dwie probki tego kremu i nie jestem zachwycona. Krem nie nawilzyl dostatecznie mojej skory, dodatkowo troche piekla mnie po nalozeniu na twarz. Zapach tez nie przypadl mi do gustu. Sklad jest bardzo dobry, ale niestety u mnie krem sie nie sprawdzil. Wedlug mnie nie nadaje sie do suchej skory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248533].usefull || 0 }}% pomocna.

mieszane uczucia

Niby nie mam zastrzeżeń ale coś mi nie pasuje.... kosmetyk jest ok nawilża ale pozostawia lepki film, wchłania się długo. opakowanie z pompką nie przemawia do mnie zawsze mam wrażenie ze zostaje dużo kosmetyku w środku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222426].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok ale bez szaleństwa

Mam cerę tłustą, ostatnio odwodnioną, z tendencją do trądziku.

Plusy:
- cena w stosunku do wydajności jest spoko
- nie wiem czy nawilża mocno czy tylko ciut, ale na pewno zmiękcza skórę, że suche skórki znikają, a stosowany na usta sprawia, że stają się gładkie i miękkie
- Jest w miarę dobry pod oczy (nie uczula a trochę nawilża)

Krem niby robi co ma robić, ale ma to swoje drugie dno, przez co wystawiłam mu tak niską ocenę.

Minusy:
- nie nadaje się pod makijaż. Wszystkie podkłady się na nim ważą, albo spływają, albo po godzinie od nałożenia robi na twarzy efekt naoliwionej twarzy
- korektory na nim się strasznie marzą i rolują
- gdy nałożymy go solo z użyciem tylko pudru ryżowego to nadaje skórze trochę szarawego odcienia
- lekki to on nie jest, bo pozostawia lepką niewchłanialną warstwę na skórze
- sam z pudrem ryżowym nie zapycha, ale użyty z czymkolwiek innym potęguje zapychanie się porów (np. puder w kamieniu X mnie zapycha, ale tylko troszkę i wystarczy, że zrobię maseczkę cynkową raz w tygodniu i jest super, a z recenzowanym kremem musiałam kupić krem na wypryski bo maseczka cynkowa nie dawała rady. Po odstawieniu kremu na jakiś czas wszystko wróciło do normy)

Jest to kolejny produkt Sylveco, który mnie nie oczarował. Ten przynajmniej nie jest tragiczny, bo główne swoje zadane spełnia - nawilża. Faktem jest, że nawilżenie jest w pełni wykorzystywane tylko z pudrem ryżowym. W innych wariantach kosmetycznych psuje efekt innych kosmetyków. Myślę że krem będzie dobry dla osób bez tendencji do trądziku i nie używających kosmetyków kolorowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216511].usefull || 0 }}% pomocna.

On jest lekki?

Krem, który nie każdemu przypadnie do gustu. Lekki tylko z nazwy, bo zostawia na skórze lepką i tłustą warstwę, która w ogóle się nie wchłania. Skóra świeci się po nim już po chwili od nałożenia a potem jest już tylko gorzej...
Zapach jest odpychający, coś jak szare mydło, ale znika po chwili i jest ok.
Zużyłam go na szyję i dekolt. Generalnie polecam najpierw przetestować go z próbki, bo można się bardzo rozczarować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216381].usefull || 0 }}% pomocna.