Lekki krem brzozowy

Cena już od 22,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Szkoda pieniędzy

Skusiłam się na zakup kremu po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji , niestety... jakże się zawiodłam po zakupie tego kremu . Krem nie robi po prostu nic ,zero nawilżenia , ma rzadką konsystencje i bardzo szybko się wchłania . Być może przy cerze tłustej się sprawdzi . Jedynym plusem jest opakowanie , które przez pompke jest bardzo wygodne i higieniczne , niestety kremie chodzi o działanie , a tutaj nie ma żadnego :( Myślę , że za tę cenę można kupić naprawdę fajny krem godny uwagi .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366061].usefull || 0 }}% pomocna.

Sylveco jak zawsze nie zawodzi.

Doskonały krem o lekkiej, szybko wchłaniającej się konsystencji.
ZALETY:
+ Opakowanine - higieniczne, z doskonale działającą pompką. Nic się nie zacina. Dozowanie idealne.
+ Konsystencja - lekka, szybko wchłaniająca się i nie pozostawiająca tłustego filmu.
+ Działanie: doskonale nawilża i regeneruje. Nie powoduje powstawania niedoskonałości cery.
+ Wydajność!

WADY:
- Kiepska dostępność,
- Zapach lekko ziołowy, nie do końca odpowiadający mi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345016].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wrócę do niego

Przede wszystkim nie nazwałabym tego kremu lekkim. Nazwa ta może skusić posiadaczki tłustej skóry do zakupu tego kosmetyku, jednak - moim zdaniem - nie sprawdzi się on u nich. Krem ma tępą konsystencję i średnio przyjemny zapach, który na szczęście szybko się ulatnia. Na plus oceniam bardzo funkcjonalne i higieniczne opakowanie z pompką oraz to, że nie zrobił mi krzywdy w postaci wysypu wyprysków (a mam do tego duże skłonności). Niestety jeśli chodzi o działanie to krem ten nie zrobił absolutnie nic. Kiedy używam dobrego kremu nawilżającego moja skóra jest "pulchna", widocznie dobrze nawodniona. W przypadku tego kremu niczego takiego nie zaobserwowałam. Szczerze powiedziawszy nie mogłam doczekać się kiedy się skończy i będę mogła zacząć używać nowego kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344596].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Niestety wysusza skórę..

Niestety krem nie przypadł mojej skórze do gustu :(
Ogromny plus za opakowanie z dozownikiem, bardzo higieniczne, produkt się nie marnuje i można dozować go tyle, ile potrzebujemy.
Zapach pewnie nie wszystkim może przypaść do gustu, na szczęście jest delikatny i po nałożeniu na skórę nie jest wyczuwalny. Produkt mało wydajny.
Sam krem jest jak dla mnie zbyt "tępy" Gęsta konsystencja sprawiała, że ciężko mi się go rozprowadzało na skórze. Dodatkowo szybko się wchłaniał..zdecydowanie za szybko jak na taka konsystencję. Musiałam migiem go rozprowadzać na twarzy, bo momentalnie zastygał i miałam wrażenie, że mam cienką warstwę plasteliny na twarzy.
Powodował u mnie uczucie "ściągnięcia" i niestety zamiast nawilżać..przesuszał mi skórę podkreślając dodatkowo suche miejsca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340661].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki krem brzozowy

Bardzo mnie zadowolił ten krem.
Nie pachnie najcudowniej, na szczęście zapach się ulatnia po chwili.
Czasami zostawia na skórze mokrą, irytującą powłokę, nie wiem czym to jest spowodowane, poniewa nie pojawią się zawsze.
Dobrze nawilża.
Minusem jest brak możliwości sprawdzenia ilości kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318536].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit*

Krem który otrzymałam rok temu w formie próbki, razem z siostrą nagietkową. Brzozowy wydał mi się za ciężki, za tłusty, za brzydko pachnący i za nie mój. Zakupiłam wersję nagietkową i okazało się że ona też jest tlusta, ale dzielnie zużylam całe opakowanie. Odpuscilam sobie kremy Sylveco, szukałam czegoś lekkiego. Aż zaczęły mi się problemy z cerą. Jak nie przesuszenie, to wysyp krostek. A do tego cera wiecznie czerwona od pękających naczynek. Miałam kupić nagietkowy, ale wróciłam z brzozowym. I chwała mi za to! Poprawił mi stan cery, koloryt, mam dużo mniej wykwitów i zdecydowanie bardziej nawilżoną buzię. I nie jest tłusty. Powiem szczerze że cudów się nie spodziewałam, ba, nawet tego wszystkiego nie obiecał mi producent, ale ten krem to cudo. Naprawdę. Do tego stopnia ze nie używam od dwóch tygodni podkładu, bo cera wygląda na ładną, zlagodzoną a w dodatku się nie świeci. Tylko trzeba nakładać go minimalnie, tak aby pokryć całą twarz, ale nie przesadzić. Opakowanie higieniczne, szata graficzna bez szału. Trudno określić ile zostało produktu, ale nie jest to wielki problem. Za to problemem może być zapach. Niby delikatny, subtelny, ale drażni mnie. Cena? Ostatnio ciężko mi wydać na kosmetyk więcej jak 25zl, ale po efekcie jaki uzyskałam nawet mi ręką nie zadrży.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313936].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny i lekki

Już za samo opakowanie polubiłam krem. Jest ono bardzo higieniczne, dzięki pompce krem nie wchodzi pod paznokcie.
Krem jest lekki i taki jakby śliski, przez co bardzo łatwo się rozprowadza. Jest też wydajny, wystarczy wycisnąć jego niewielką ilość. Dość szybko się wchłania, nie wywołuje podrażnień.
Krem ma brzozowy zapach, który jest łagodny dla oczu (nie podrażnia ich).
Produkt stosuję od ponad 2 tygodni, bardzo dobrze nawilżył on moją suchą i podrażnioną cerę. Wszelkie zaczerwienienia na twarzy, po zastosowaniu kremu znikają.
Produkt dobrze pielęgnuje i nawilża także skórę pod oczami i w ich okolicach. Cera stała się miękka i przyjemna w dotyku. Krem w moim przypadku nałożony rano, utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.
Zauważyłam, że lekko pozatykał pory oraz nałożony na niego podkład nie utrzymuje się zbyt długo.
Mimo to, bardzo polecam, gdyż krem poradził sobie bardzo dobrze z moją suchą i podrażnioną cerą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311966].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Zachwycona kosmetykami od Sylveco postanowiłam kupić ten krem. Ma bardzo lekka konsystencję, estetyczne opakowanie z pompką, ładny ziołowy zapach. Jedyny i największy minus to to, że nie nawilża. Szkoda, bo pokładałam w nim duże nadzieje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309181].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny, leciutki, ale czegoś mu brak

Mam cerę mieszaną, więc to lekki krem powinien być idealny.
Zdecydowanie bardziej cenię sobie jednak krem rokitnikowy tej samej marki - oba lekko zapychają, a tamten przynajmniej jest treściwy i lubią go moje suche policzki.
Konsystencja jest bez zarzutu, leciutka i przyjemna w nakładaniu, a zapach przyjemny. Wchłania się bardzo szybko. Nie koliduje z makijażem, a podkład nie roluje się na nim ani nie staje się mniej trwały.
Przyjemnie nawilża, chociaż nie jest to nawilżenie trwające cały dzień. Strefie T wystarcza, ale policzki wołają o pomstę.
Czy łagodzi podrażnienia? Przynajmniej na mojej cerze nie bardzo. Dobrze im za to zapobiega.
Ostatecznie porzuciłam go z powodu lekkiego zapychania porów w strefie T. Widać je pod koniec zużytego opakowania. Nie spowodował wysypu niespodzianek, ale wygląd cery niestety pogorszył, a że na suche strefy niespecjalnie się nadaje...
Wydajność jest średnia - lekka konsystencja i szybkie wchłanianie sprawiają, że na policzki dokładam drugi raz.
Otoczka produktu i opakowanie - jak u Sylveco - dopieszczone.
Sam krem - po prostu - lekki, bez rewelacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307231].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Jak dla mnie krem jest przeciętny. Ładnie nawilża skórę, ale taką, która dużo nie wymaga. Zapach nie każdemu może odpowiadać. Podoba mi się to, że jest z pompką, to zdecydowanie na plus. Dzięki temu, że opakowanie jest higienicznie nie trzeba wkładać palców do słoika i nic nie wchodzi pod paznokcie ;P
Zużyłam całe opakowanie, ale nie wiem czy do niego wrócę. Raczej jestem ciekawa innych produktów tego typu. Podoba mi się skład. Fajny krem, ale bez szału. Nawilża dostatecznie, ale w sumie nic innego nie robi. Skóra po nim jest gładka i nie klei się. Używałam go zawsze na noc podczas wieczornej pielęgnacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306131].usefull || 0 }}% pomocna.