Lekki krem brzozowy

Cena już od 22,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

Niestety...

Niestety u mnie krem się nie sprawdził.
Na szczęście zawiodłam się jedynie na próbce, którą otrzymałam.
Krem jest lekki, ale zostawia na mojej twarzy nieprzyjemny, lepiący się film. Bardzo nie lubię tego uczucia. Niezbyt przypadł mi do gustu również zapach tego produktu. Bardzo ładne, higieniczne opakowanie. Ale na pewno spróbuję jeszcze innych kosmetyków z oferty Sylveco.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404956].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki krem brzozowy

Kupiłam ten krem w okresie kiedy szukałam tego jedynego dla siebie i po prostu testowałam kremy o dobrej opinii i dobrym składzie. Niestety musiał wylądować w koszu, bo nie miałam za bardzo gdzie go wykorzystać, a na moją twarz się nie nadawał. Miałam spore nadzieje co do działania tego kremu, bo jego skład wydawał się ciekawy. Niestety po prostu mnie zapchał. Jak wcześniej nie miałam żadnych problemów z zamkniętymi zaskórnikami, tak po tym kremie nastąpił ich wysyp. Wiem, że to sprawka kremu, gdyż to była jedyna zmiana jaką zastosowałam w tamtym okresie w mojej pielęgnacji. Ciężko mi potem było doprowadzić cerę do porządku. Nie wiem dlaczego tak się stało, być może to była reakcja na tyle naturalnych składników, jednak ten krem skutecznie mnie zraził do kosmetyków marki Sylveco i teraz odwracam głowę w drugą stronę, gdy przechodzę obok produktów tej marki. Na szczęście już znalazłam ten jedyny specyfik do twarzy i moje poszukiwania dobiegły końca.

Zalety:
+Zapach
+ Ciekawy skład
+ Opakowanie

Wady:
- Zapycha (to go dyskwalifikuje)
- Cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384696].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

delikatny krem

Dostałam z zamówieniem ze sklepu internetowego pare próbek tego kremu i muszę przyznać, że jest on dosyć ciekawy, od razu rzeuca się w oczy to, że formuła jest bardzo, bardzo lekka i raczej nie polecam tego kremu do skóry suchej, ja mam skórę mieszaną, z tłustym nosem i wrażliwymi policzkami i przy mojej cerze ten krem sprawdzał się tylko jako nawilżający dodatek, stosowałam go głównie po jakiś mocnych maseczkach, po których nie chciałam sobie zapychać skóry. Generalnie dla mnie ten krem nie nadaje się na codzień, jest zbyt mało treściwy, mało wydajny... ale po maseczkach nadaje się idealnie i właśnie dlatego moze w przyszłości do niego wrócę
+ super opakowanie z pompką
+ naturalny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ nie zapycha
+ szybko się wchłania
+ cena
+ jest dostępny w niektórych drogeriach i w wielu sklepach internetowych
+ skład możemy przeczytać po polsku co jest zdecydowaną zaletą marki
+ Polska firma
+ fajnie sie spisuje jako dodatkowy krem do twarzy

+ / -bardzo lekka formuła

- nie nadaje sie dla cery suchej
- mało wydajny - przez to ze jest taki lekki nakładamy go więcej
- nie zapewnia nawilżania przez cały dzień
- nie polecam jako główny krem na dzien

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383706].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Krem - mgiełka.

Krem ten ma rzeczywiście bardzo lekką konsystencję, wręcz "puchową", coś jak bita śmietana - co jest i jednocześnie nie jest zaletą. Jako posiadaczka cery bardzo suchej, podrażnionej i wrażliwej spodziewałam się większego nawilżenia i łagodzenia, ale jakiś minimalny poziom został osiągnięty - i co ważne - bez żadnych podrażnień i szczypania.

Plusy:
+ przyjemna do nakładania struktura w higienicznym opakowaniu
+ nie pozostawia kleistej warstwy
+ nie powoduje zaczerwienień ani szczypania co u mnie jest standardem
+ dobrze nadaje się pod makijaż; jest a jakby go nie było
+ brak efektu podkreślania suchych skórek
+ doskonały skład

Minusy:
- za mało nawilża, nie niweluje całkowicie uczucia ściągnięcia
- baardzo szybko się wchłania, nie zdążę go dobrze rozprowadzić i już go nie ma (co można też traktować jako zaletę)
- mało wydajny

Na pewno nie jest to krem na dzień na zimę, gdzie skóra wymaga czegoś bardziej treściwego, ale wiosną, latem - czemu nie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369681].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda pieniędzy

Skusiłam się na zakup kremu po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji , niestety... jakże się zawiodłam po zakupie tego kremu . Krem nie robi po prostu nic ,zero nawilżenia , ma rzadką konsystencje i bardzo szybko się wchłania . Być może przy cerze tłustej się sprawdzi . Jedynym plusem jest opakowanie , które przez pompke jest bardzo wygodne i higieniczne , niestety kremie chodzi o działanie , a tutaj nie ma żadnego :( Myślę , że za tę cenę można kupić naprawdę fajny krem godny uwagi .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366061].usefull || 0 }}% pomocna.

Sylveco jak zawsze nie zawodzi.

Doskonały krem o lekkiej, szybko wchłaniającej się konsystencji.
ZALETY:
+ Opakowanine - higieniczne, z doskonale działającą pompką. Nic się nie zacina. Dozowanie idealne.
+ Konsystencja - lekka, szybko wchłaniająca się i nie pozostawiająca tłustego filmu.
+ Działanie: doskonale nawilża i regeneruje. Nie powoduje powstawania niedoskonałości cery.
+ Wydajność!

WADY:
- Kiepska dostępność,
- Zapach lekko ziołowy, nie do końca odpowiadający mi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345016].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wrócę do niego

Przede wszystkim nie nazwałabym tego kremu lekkim. Nazwa ta może skusić posiadaczki tłustej skóry do zakupu tego kosmetyku, jednak - moim zdaniem - nie sprawdzi się on u nich. Krem ma tępą konsystencję i średnio przyjemny zapach, który na szczęście szybko się ulatnia. Na plus oceniam bardzo funkcjonalne i higieniczne opakowanie z pompką oraz to, że nie zrobił mi krzywdy w postaci wysypu wyprysków (a mam do tego duże skłonności). Niestety jeśli chodzi o działanie to krem ten nie zrobił absolutnie nic. Kiedy używam dobrego kremu nawilżającego moja skóra jest "pulchna", widocznie dobrze nawodniona. W przypadku tego kremu niczego takiego nie zaobserwowałam. Szczerze powiedziawszy nie mogłam doczekać się kiedy się skończy i będę mogła zacząć używać nowego kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344596].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety wysusza skórę..

Niestety krem nie przypadł mojej skórze do gustu :(
Ogromny plus za opakowanie z dozownikiem, bardzo higieniczne, produkt się nie marnuje i można dozować go tyle, ile potrzebujemy.
Zapach pewnie nie wszystkim może przypaść do gustu, na szczęście jest delikatny i po nałożeniu na skórę nie jest wyczuwalny. Produkt mało wydajny.
Sam krem jest jak dla mnie zbyt "tępy" Gęsta konsystencja sprawiała, że ciężko mi się go rozprowadzało na skórze. Dodatkowo szybko się wchłaniał..zdecydowanie za szybko jak na taka konsystencję. Musiałam migiem go rozprowadzać na twarzy, bo momentalnie zastygał i miałam wrażenie, że mam cienką warstwę plasteliny na twarzy.
Powodował u mnie uczucie "ściągnięcia" i niestety zamiast nawilżać..przesuszał mi skórę podkreślając dodatkowo suche miejsca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340661].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki krem brzozowy

Bardzo mnie zadowolił ten krem.
Nie pachnie najcudowniej, na szczęście zapach się ulatnia po chwili.
Czasami zostawia na skórze mokrą, irytującą powłokę, nie wiem czym to jest spowodowane, poniewa nie pojawią się zawsze.
Dobrze nawilża.
Minusem jest brak możliwości sprawdzenia ilości kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318536].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit*

Krem który otrzymałam rok temu w formie próbki, razem z siostrą nagietkową. Brzozowy wydał mi się za ciężki, za tłusty, za brzydko pachnący i za nie mój. Zakupiłam wersję nagietkową i okazało się że ona też jest tlusta, ale dzielnie zużylam całe opakowanie. Odpuscilam sobie kremy Sylveco, szukałam czegoś lekkiego. Aż zaczęły mi się problemy z cerą. Jak nie przesuszenie, to wysyp krostek. A do tego cera wiecznie czerwona od pękających naczynek. Miałam kupić nagietkowy, ale wróciłam z brzozowym. I chwała mi za to! Poprawił mi stan cery, koloryt, mam dużo mniej wykwitów i zdecydowanie bardziej nawilżoną buzię. I nie jest tłusty. Powiem szczerze że cudów się nie spodziewałam, ba, nawet tego wszystkiego nie obiecał mi producent, ale ten krem to cudo. Naprawdę. Do tego stopnia ze nie używam od dwóch tygodni podkładu, bo cera wygląda na ładną, zlagodzoną a w dodatku się nie świeci. Tylko trzeba nakładać go minimalnie, tak aby pokryć całą twarz, ale nie przesadzić. Opakowanie higieniczne, szata graficzna bez szału. Trudno określić ile zostało produktu, ale nie jest to wielki problem. Za to problemem może być zapach. Niby delikatny, subtelny, ale drażni mnie. Cena? Ostatnio ciężko mi wydać na kosmetyk więcej jak 25zl, ale po efekcie jaki uzyskałam nawet mi ręką nie zadrży.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313936].usefull || 0 }}% pomocna.