Helena Rubinstein, Lash Queen, Celebration Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Helena Rubinstein, Lash Queen, Celebration Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Lash Queen Celebration to tusz do rzęs dodający rzęsom objętości.
Formuła nadająca rzęsom objętości dopasowuje się do indywidualnych potrzeb:
- kremowa konsystencja + składniki pielęgnacyjne,
- szczoteczka zapewniająca aplikację bez grudek.
Połączenie prawdziwych mikro - cząsteczek złota i masy perłowej:
- świetlistość,
- głębia czerni.
Ekskluzywne opakowanie:
- ultra-połysk i złote drobinki,
- subtelna elegancja i precyzyjne wykończenia.
Stosowanie: umieść szczoteczkę u nasady rzęs, następnie przesuwaj ją delikatnie aż po końce. Jej wyjątkowy kształt zapewnia natychmiastową, bardziej intensywną i zmysłową gęstość rzęs, niż jakakolwiek szczoteczka. Kolejne aplikacje pozwalają uzyskać pożądaną gęstość i optymalne zagęszczenie rzęs.

Szczoteczka
grzebyk

Drogi ale dla mnie wart swojej ceny

Super wydłuża rzęsy i nie skleja ich co dla mnie jest ważne, dodatkowa bardzo długo sie utrzymuje i nie osypuje.
Jedyna wada to wiadomo cena.
Mam bardzo wrażliwe oczy i tusz ich nie podrażnia - co często zdarzało się przy tańszych tuszach

Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Jest ok.

Obecnie używam tego tuszu. Znam markę HR, i naprawdę między ich tuszami nie dostrzegam żadnej różnicy, poza wyglądem - opakowaniem i samą szczoteczką. Jednak tusz mimo że elgancko zapakowany, w odcieniu czarnym, jest może nieco ponad przecietną. NIE KRUSZY SIĘ! Faktycznie, nie skrzywdzi się nim swojego wizerunku, bo nie da się przesadzić z nim, ładnie wydłuża, podkreśla rzęsy, ale brakuje mu tego czegoś. Używałam poprzednio Lash Queen Feather - i jest bardzo podobny w wizerunku, pomimo innego przeznaczenia. Uważam, że warto spróbować, by móc ocenić czy dla którejś z was będzie to ta maskara na życie, warto też testować! Dla prób i błędów. Są na pewno tańsze maskary o podobnym efekcie albo i droższe, które sprawiają lepsze wrażenie.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

wydłużanie, to jego specjalność

Tusze sygnowane marką HR znam od dawna. Niektóre uwielbiam, od niektorych trzymam sie z daleka.
Tego byłam bardzo ciekawa. Ale najpierw postanowiłam parę razy przetestować w perfumerii i całe szczeście, bo oszczędziło mi to nietrafionego zakupu.
Sama szczoteczka jest naprawdę fajna i ciekawa w obsłudze, ale tusze jedynie wydłuża i fantastycznie podkręca rzęsy. Efekt jest piękny, ale bardzo naturalny, bowiem nie nadaje objętości rzęsom. Generalnie dostajemy długie, podkręcone firanki, ale strasznie cienkie. Jeśli ktos stawia na naturalność, to polecam. Jednakże dla fanek efektów teatralnych nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: testy

dobry tusz

Tusz jest dobry jak każdy tusz HR. Ma klasyczna szczoteczke, taką w sam raz i dobrze sie nia maluje. Ladnie pogrubia i wydłuża rzęsy, co do tych drobinek jakos nie zauważyłam, za to bardzo ładnie zageszcza rzęsy. Ja jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: ok m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ot, taki sobie przeciętniak

Bardzo chciałam się polubić z jakimś tuszem HR. To była kolejna próba...nieudana.

Tusz jak tusz - coś tam na czarno maluje, przyzwoicie na rzęsach wygląda, ale szału nie ma.
Ani za pogrubia ani nie wydłuża ani za bardzo nie podkręca. Na początklu na szczoteczkę nabiera się zdecydowanie za dużo tuszu.

Rzęsy po użyciu wyglądają licho - mam długie, ale cieniutkie, jasne, łatwo je posklejać.

Co do koloru - czerń z drobinkami, które widać pod światło i na waciku przy demakijażu.
Bez porównania przy np MF FLE.

Nie kupię ponownie na pewno.
Ot, takie mazidło.