Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Cena już od 24,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Matujący transparentny puder sypki, który skutecznie matuje i utrwala makijaż, nie obciążając jednocześnie cery oraz nie zatykając porów skóry. Dzięki wysokiej mikrotechnologii mielenia pigmentów, Puder zapewnia długo trwający efekt alabastrowej cery.

Choć nie jest moim ideałem zużyłam dwa opakowania.

Oceniam odcień 11, transparentny choć w odcieniu neutralnego beżu.

+ bardzo korzystna oferta cenowa ok 26 zł, na stoisku Vipery w stosunku do pojemności 15 g produktu
+ puder jest mięciutki i dobrze zmielony
+ przyjemnie pachnie
+ nie robi plam
+ bardzo ładnie wygląda na skórze
+ nie zapycha

+/- matuje cerę na kilka godzin, ale nie daje efektu czystego matu tylko naturalny. lekko satynowy
+/- ciężko używać go w podróży, wieczko jest nakładane, nie przylega ściśle
+/ - w zestawie puszek, którego ja nie używam, ale nadaje uroku wyglądowi pudru, chroni też przed wysypaniem się zawartości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351576].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem mu wierna :P

Polecam, najlepszy puder jaki miałam i każda koleżanka jaka go wypróbuje też go chce zakupić. Nie mam problemów z tłustą cerą ani też z suchą raczej mam normalną cerę ze strefą T. Puder ma fajny zapach, jest lekki, nakładam go pędzlem nie tą gąbeczką. Wydajny. Nie zapycha porów. Pudry warte przetestowania i troche niedocenione, wszyscy zachwycaja się Golden Rose a ta MARKA tez jest warta uwagi, przynajmniej te produkty do makujażu twarzy pudry i róże.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199988].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabizna

jestem strasznie rozczarowana tym bardziej, że kupiłam go za grubo ponad 30 zł.
Zacznę od wad, bo wg mnie zalet to on ma niewiele:
-śmieszny puszek, serio nie wiem jak można tego używać, prawdopodobnie stanowi tylko marną dekorację
-koszmarne opakowanie!! w żadnym sypkim pudrze mi się do tej pory nie zdarzyło, żeby produkt aż tak się rozsypywał, pyli się po otwarciu mam go dosłownie wszędzie, połowa z tego co zużyłam wylądowało wszędzie tylko nie na mojej twarzy
-najpierw przesusza, a po godzinie skóra tłusta jakbym się olejem nasmarowała
-zmienia kolor podkładu, delikatnie ale jednak
-wydajność, sporo trzeba go "nawalić"
-cena, no za taką jakość to przesada

mały plusik jedynie za to, że przez godzinę jakoś wygląda na twarzy
ogólnie porażka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198073].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Był to mój pierwszy puder sypki. Okazał się naprawdę fajny, dobrze matowił i utrwalał makijaż. Aplikacja przyjemna i łatwa. Puder świetny ale opakowanie nie do końca, mimo tego, że urocze to nie do końca przemyślane, mianowicie otwiera się bardzo łatwo sam i nie nadaje się do torebki, ale mam na to sposób po prostu przesypać do innego pojemniczka. Idealnie stapia się z cerą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148771].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Świetny puder za przystępną cenę. Dobrze matuje, nadaje się do utrwalenia korektora pod oczami, przyjemny delikatny zapach, wydajny.
Generalnie bardzo dobry.
Puszek to chwyt marketingowy żeby ładnie wyglądal, odłożony na półkę od razu, do nakładania polecam używać pędzla ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148606].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

+ ładnie matuje
+ delikatny
+ wydajny
+ wytrzymały
+ naturalny efekt

Tańszy od pudru Max Factor. a efekty podobne. Z tego co pamiętam ma jednak lżejszą konsystencję.

- dostępność

Używam tego produktu od: kilku miesięcy już dawno temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096046].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealne matowienie.

Czytam recenzje, że nie wszystkim podoba się dołączony aplikator (puszek) do pudru. I to fakt, ale każdy normalny wie, że czymś takim nie sposób nałożyć profesjonalnie pudru. Do tego są specjalne pędzle. Nałożony pędzlem rozprowadza się bardzo dobrze. Próbowałam już wiele pudrów matujących i ten najbardziej przypadł mi do gustu. Jest on matujący, ale jak przyjrzałam się mu bliżej to ma małe rozświetlające drobinki, które powodują, że cera nie wygląda jak maska. Jest trwały, nakładam go na podkład rano a dopiero ok 18 widać znikome ślady znikania w okolicy strefy T, ale myślę, że to normalne. Dziwi mnie cena, którą podajecie dziewczyny, bo ja płacę za niego 38 zł i jest dostępny tylko w jednej drogerii w moim mieście i czasami ciężko go zdobyć :) Według mnie super produkt. Jedyny minus: Mało wydajny :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005084].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale bez rewelacji

Plusy:
+ matowi ale nie na "płasko" -taka delikatna satyna
+ cena
+zapach

Minusy:
-puszek (nie wierze że ktoś tego używa)
-podkreśla suche skórki (zmarszczki może też, ale mam ich raczej mało więc nie widzę)

To typowy średniaczek - dobry kiedy akurat nie mam pieniędzy na nic lepszego.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001024].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny puder

Na zakup pudru skusił mnie jego wygląd. Cena też nie była wysoka, ponieważ zamawiałam na allegro, więc puder kosztował mnie około 13-15 zł. Co prawda zużyłam go już dość dawno ale jest to jeden z lepszych pudrów, które miałam. Chociaż jak każdy ma swoje minusy.

Ale zacznijmy od przyjemniejszego, czyli plusy:
+ cena
+ wygląd
+ zapach
+ trwałość
+ nie wybielił twarzy, tylko ładnie zmatowił

a teraz minusy:
- aplikacja
- pudełko i puszek, choć ładne i słodkie to nietrwałe
- czasami puder lubi podkreślać zmarszczki mimiczne

Używam tego produktu od: używałam go przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000436].usefull || 0 }}% pomocna.

głęboko zawiedziona!

Potrzebowałam pudru, który jedynie przedłuży trwałość mojego makijażu. Oczywiście po przewertowaniu internetu szybko pobiegłam do drogerii po to transparentne cudo, jednak jakim wielkim okazało się później rozczarowaniem...

PLUSEM jest wyłącznie zapach...
MINUSY:
- najbardziej nie podoba mi się efekt, który muszę stwierdzić, jest chyba charakterystyczny dla pudrów Vipery, podkreśla zmarszczki (mimo że nie mam ich jeszcze zbyt wiele) i tak jakby postarza twarz...
- z puszka na początku się cieszyłam, ładnie wyglądał.. to tyle. Lepiej sprawdziłby się jednak pędzel - jest bardziej higieniczny.
- dziurki często się zapychają i puder nie chce wylatywać, co rano bardzo mnie frustruje, gdy się spieszę..
- opakowanie estetyczne, ale różowy pasek szybko się starł.. jednak nie jest to dla mnie jakoś szczególnie ważne, gdyby produkt był dobry..
- może i matuje, ale co z tego, jeśli skóra wydaje się obciążona

Czekam już tylko, aż ujrzę dno..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993441].usefull || 0 }}% pomocna.