Tołpa, Optimum Nature, Maseczka żelowa nawilżająco-łagodząca torfowo-ziołowa

Tołpa, Optimum Nature, Maseczka żelowa nawilżająco-łagodząca torfowo-ziołowa

Beztłuszczowa maseczka żelowa intensywnie nawilża przesuszoną i zmęczoną skórę, odżywia ją i uelastycznia. Łagodzi podrażnienia, przywraca prawidłowy poziom wilgotności. Polecana dla wszystkich rodzajów cery, szczególnie dla podatnej na podrażnienia. Maseczka zawiera przyspieszający odnowę naskórka wyciąg torfowy, bogaty w pierwiastki i aminokwasy, oraz zmiękczające i wygładzające D-panthenol i wyciąg z nagietka. Nie wymaga spłukiwania.

jestem baaardzo zadowlona

Kupiłam w pijalni wody Jan i Magdalena razem z inan maseczka i tonikiem, i z tej maseczki jestem najbardziej zadowlona po pierwsze mi o czestego stosowania po 5 miesiacach zuzylam dopiero 2/3 opakowania, fajnie sie nrozprowadza trche lepi wiec ja splukuje.
podsumowujac kupie na pewno jeszcze raz

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszgo

kiepskie

hmmmmmmm........ za cene 10 zl dostac mozna o wiele lepsze produkty..... A ten sklad? Wyprodukowanie maseczki kosztowalo ich moze 2 zl...... rewelacja to nie jest po Tołpie oczekuje czegos wiecej bo to dobra firma ale z takimi produktami daleko nie zajda... Łagodzi troszke i to wszystko..... niestety

Używam tego produktu od:miesiaca

niezła

Wg mnie całkiem dobrze nawilża (nie spotkałam jeszcze maseczki, po której efekty nawilżenia powaliłyby mnie na kolana, więc ta nie jest w niczym gorsza od innych). Szkoda tylko, że się tak lepi. Przyjemny, naturalny zapach.

Starzenie się skóry - dieta

nic nie robi

jako osoba z bardzo tłustą skórą :) zabiorę głos w dyskusji :) Ta maseczka nie robi NIC z moją buzią. Właśnie dałam jej ostatnią szansę, położyłam rano na twarz, która przez noc znosiła Lysanel. Po takich kwasach, wiadomo, cera jest wysuszona. Jest już wieczór, i żadnego większego efektu nie zauważyłam. Za to, po raz kolejny, lepiłam się cały dzień. Efekt nawilązjący jest porównywalny ze średniej klasy kremem, żadnej intensyfikacji doznań :)
Zapach ładny, opakowanie nie, łagodzenie podrażnień może nieco, no, ale podstawowego swojego zadania nie spełnia. Mam ją od roku, i właśnie widzę, że się zaraz przeterminuje, dzięki Niebiosom.

Żaden cudotwórca

Gdy moja skóra z jakiś powodów jest wydelikacona (intensywny peeling, opalanie, pokrewne) maseczka trochę piecze. Nie jest jakoś rewelacyjnie wydajna. Nie radzę zostawiać jej na noc - ma się wrażenie kleju na twarzy - producent radzi zmyć, lepiej zmyć. Nawilża zupełnie w porządku, ale bez rewelacji. Na twarzy wugląda jak żelatyna, ale i tak, lepiej to, niż tłusta biała powłoka zwykłych maseczek nawilżających. Nie zatyka porów, nie powoduje powstawania nowych zaskórników, nie wywołuje ani nie wzmaga stanów zapalnych.W moim rankingu odrobinę gorsza od maseczek nawilżających Eris, ale z drugiej strony to chyba najestetyczniejsza i jedna z najprzyjemniejszych maseczek nawilżających, jakie stosowałam (nie pachnie wanilią, cukrem, ani mlekiem).
Skóra po niej nie jest w żaden rewelacyjny sposób miękka i gładka, nawet niespecjalnie rozmiękczona, ale nie ma problemu łuszczenia i nie wysusza się.
Maseczka OCZYWIŚCIE się nie wchłania do końca nigdy, ZAWSZE, po całej nocy jest warstwa (kleju) który należy zmyć
jestem przekonana, że są od niej lepsze (skuteczniejsze), może nawet w tej samej cenie.
Ale nie jest droga - może dla osób z naprawdę tłustą skórą?
Kwestia gustu, pozostawiam, do rozważenia.

niezła

tez uzywam jej na noc,rano cera jest swietlistabardzo gladka i nawilzona,troszke sie klei,ma ladny zapach,no powiedzmy ze niezly.
ogolem niezla maszeczka,zadnych cudow nie dziala,z tym ze nadaje sie da tych co wiecznie czaus nie maja bo nie trzeba jej zmywac :D

Bardzo lubię

Świetny produkt! Nawilża dobrze (choć nie rewelacyjnie), ale to jeszcze nic! :D
Stosuję ją głównie na noc (odrobinkę się lepi), zwłaszcza po gruntownym oczyszczaniu i jakimś znęcaniu się nad cerą ;) Świetnie koi i goi, dosłownie leczy podrażnioną skórę i jak czasem dopuszczę się "masakry" na jakimś sporadycznym wyprysku, jest po prostu WSPANIAŁA! :)
Zapach mydlano-ziołowy, delikatny- w mojej ocenie ładny.
Opakowanie przeciętne, ale przynajmniej wytrzymuje długo... no i stosowne do ceny ;)

warto spróbować

Bezbarwna maseczka o delikatnym [nieinwazyjnym :-)] zapachu - pozostawia 'świecący' film i jest dość kleista. Zdecydowanie nie nadaje się "pod makijaż" - natomiast doskonale sprawdza się się jako specyfik "na noc". Należy posmarować buzię dokładnie [omijając okolice oczu] i na efekty czekać do rana.. a warto, gdyż buzia staje się po niej jędrna, elastyczna, "żywa". Preparat jest baardzo wydajny. Ja stosuję go 2-3 razy w tygodniu.

Zaczynam drugie opakowanie.

no, nie wiem

Chcąc być obiektywna powinnam ocenić po zużyciu opakowania. Jak na razie jestem w połowie i patrzę i patrzę ... i jakoś nie mogę sie dopatrzeć efektów nawilżenia. Jest to przezroczysty żel, który się nakłada i nie trzeba zmywać (jak to zwykle z maseczkami nawilżajacymi). Ja po jej nałożeniu nie czuję, że w ogóle miałam coś takiego jak maseczka nawilżająca na twarzy. Skusił mnie ten torf, bo lubię takie "nowinki", ale widać moja skóra nie potrzebuję torfu :)
Brzydkie opakowanie, kojarzy mi się z latami '80.
(Ale to akurat nie wpływa na moją ocenę, bo liczą się dla mnie efekty).
Coś się zanosi, że chyba nie "zmęczę" tej maseczki do końca :(