Polecamy: 3 DNI DO BIELI

AA Ultra Nawilżanie, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (nowa wersja)

AA Ultra Nawilżanie, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (nowa wersja)

Chroni przed wysuszaniem skóry. Usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia oraz makijaż.
Nowoczesny preparat doskonale zastępuje mleczko i tonik.
Struktury micelarne zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania. Algi Durvillea Antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę. Alantoina i d - pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Coco-Amphoacetate, Glycerin, Polysorbate 20, Betaine, Sodium Hyaluronate, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum, Durvillea Antartica Extract, Polyaminopropyl Biguanide, Citric Acid.

Cena: 12,50zł / 250ml

Mój typ

* nie wysusza skóry,
* nie podrażnia
* nie uczulaza
* nie szczypie w oczy
*ładny zapach

Mam wrażliwe oczy,od ponad roku używam tylko tego płynu i nie zamienię go na żaden inny.Tusz usuwa bez problemu,nie mam już czerwonych oczu po zmyciu tuszu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904539].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

To był mój pierwszy płyn micelarny i moja skóra od razu odczuła ulgę (wcześniej używałam mleczka do demakijażu). Gdybym nie odkryła płynu micelarnego z biedronki, który mnie w ogóle nie podrażnia, pewnie dalej bym kupowała ten z AA...może kiedyś się znów skuszę ;)

Ogólnie miło wspominam ten micel, najbardziej to że moja buzia była taka odświeżona. Z demakijażem nie miałam żadnego problemu, jedynie delikatnie czasem przy mocnym tarciu ( w zasadzie pośpiesznym demakijażu) oczu podrażniał...

Jeśli chodzi o opakowanie to musiałam opanować, że to płyn, bo wylewałam z zbyt mocnym "zamachem" przyzwyczajona do mleczka i wylewało mi się więcej niż chciałam;) Otwór wcale nie jest za duży jak niektórzy piszą, myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.

PLUSY
- odświeża
- dobrze radzi sobie z demakijażem (ja nie maluje się mocno)
- niska cena
- nie zapycha porów

MINUSY
- może lekko podrażniać okolice oczu

Używam tego produktu od: używałam przez ok miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902284].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę podrażnia...

Płyn ma bardzo ładny zapach. Jest wydajny. Średnio usuwa makijaż. Nie radzi sobie dobrze z kosmetykami do oczu- i to wcale nie wodoodpornymi. Dobrze pielęgnuje twarz, ale skórę w okolicach oczu podrażnia i piecze. Zostają małe zaczerwienienia. Do wrażliwej cery nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868643].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Porażka

W tym płynie podoba mi się tylko i wyłącznie zapach nic więcej.Używam tuszu wodoodpornego i ten płyn nawet go nie rusza. To tak jakbym namoczyła wacik wodą, ten sam efekt. Całą gwiazdke daję tylko za fajny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868637].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Ma wiele zalet: niedrogi, przyjemny zapach, usuwa makijaż, nawilża. Wad nie dostrzegam. Mimo, iż staram się zmieniać kosmetyki i próboważ nowych to do tego ciągle wracam.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850168].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Płyn ma ładny zapach, taki trochę morski, jednak jeżeli nalałam go za dużo to strasznie piekł oczy, ale skóry nie podrażniał. Co do zmywania makijażu niewodoodpornego było całkiem ok. Pozostawiał trochę lepką warstwę, ale tylko przez chwilkę. Dozownik był niewygodny, bo często się przelewał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835436].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec jeśli chodzi o micele

mam alergiczną cerę, nie mogę zmywać makijażu wodą, gdyż bardzo wysusza mi twarz. Czasem usuwam żeli do demakijażu a wtedy super się sprawdza jako ukojenie cery po zmyciu wodą.
Dawniej używałam AA therapy z dozu od jakiegoś czasu niedostępny (podwójne opakowanie w promocji). On był moim faworytem. Odkąd go nie ma przerzuciłam się na ten i jestem bardzo zadowolona
Plusy:
+ usuwa makijaż- nie używam kosmetyków wodoodpornych więc nie wiem jaki z nimi sobie radzi
+ nie podrażnia
+ nie wysusza, wręcz nawilża, łagodzi
+ skóra po nim jest świeża i miękka
+ w promocji w Rossmannie kosztuje ok 9.99

Minusy:
- nie zauważyłam, no może opakowanie mogłoby być większe np. 250 ml

Ciężko powiedzieć odkąd go używam, jak wyżej pisałam wcześniej był AA Therapy, no i zmiana szaty graficznej tego, ale myślę, że około roku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832220].usefull || 0 }}% pomocna.

Podrażnia.

Kurka, jakoś nie mogę się przekonać do płynów micelarnych od AA. To już kolejny który testuję i znowu jest problem. Problem z podrażnieniem powiek. Mam tak z każdym micelem AA. Myślałam, że skoro są nowe wersje, to może i skład się zmienił, ale chyba tylko butelka. Używam do demakijażu oczu- nie stosuję do twarzy, więc nie oceniam. Co do zmywania tuszu i innych ze spółki makijażowej- nie mam większych zastrzeżeń, zmywa całkiem porządnie, natomiast to podrażnianie go dyskwalifikuje. Powieki zaczerwienione i suche. No nie.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825773].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Już dosyć długo używam tego produktu i uważam, że jest najlepszy w swojej półce cenowej. Idealnie zmywa makijaż oczu, nie podrażnia nawet wtedy, gdy przypadkowo "wleje" się do oka ;)
Super produkt.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815047].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny

Płyn dobrze zmywa makijaż. Nie uczula, nie podrażnia, nie szczypie oczu. Ma delikatny zapach. Najlepszy płyn jaki miałam i na żaden inny nie chcę go zamienic. Wydajny, niedrogi, łatwo dostępny w drogeriach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814488].usefull || 0 }}% pomocna.