Les Gestes Essentiels, Maseczka intensywnie nawilżająca

Les Gestes Essentiels, Maseczka intensywnie nawilżająca

niezla

Dawno,dawno temu uzywalam tej maseczki..taki poczatek pasuje ...a to dlatego ze uzywalam jej czesto i gesto. Zapach kojarzyl mi sie z majerankowa mascia. Konstystencja dosc kleista, trudno zmywalna...ale po zmyciu fajnie zmiekczona i odswiezona buzka. Wierzylam ze ta ufoludkowa w kolorze maska jest najlpszym remedium dla mojej skory.

ilość zużytych opakowań: wiecej niz 5 na pewno

Fajna

Bardzo skuteczna maseczka. Daje długotrwały efekt nawilżenia. Radzi sobie bardzo dobrze z wysuszoną przez kaloryfery skórą. Ma dość specyficzny zapach, ale można go wytrzymać. To była moja pierwsza maseczka nawilżająca. A YR uważałam wtedy za górnopółkową firmę. Eh, kiedy to było :(

odpowiada mi

Dostalam te maseczke wsrod prezentow od YR gdy kupowalam cos innego. Przez dlugi czas sie nia nie interesowalam, az do momentu gdy zrobilo sie zimno i moja skora zrobila sie bardziej sucha niz zwykle. Po uzyciu maseczki poziom nawilzenia znacznie sie poprawil i dlugo utrzymal. Innymi slowy ta maseczka byla moim ratunkiem. Teraz w sezonie jesienno-zimowym uzywam jej co tydzien i jestem bardzo zadowolona. Niektorym moze przeszkadzac, ze po uzyciu na skorze zostaje tlusty film, ale to wg zaleta, gdyz kosmetyk dziala nawet po starciu wierzchniej warstwy. Polecam.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

mieszane uczucia

jak na mój gust dość nieudany produkt-używałam jej przez pewien czas po peelingu i za każdym razem skóra strasznie szczypała i "zaogniała" się-było to bardzo nieprzyjemne. Pozatym maseczka faktycznie trudno się zmywa, co jest dość niewygodne, szczególnie jeśli nałoży się grubszą warstwę. Nie nawilża jakoś spektakularnie, jedyne co zauważyłam to dość intesywne uczucie chłodu po zastosowaniu. Podsumowując-znam lepsze, a tańsze.

bardzo dobra

Maseczka wydajna, ładnie pachnąca, a przede wszystkim - spełnia swoje zadanie, czyli - po prostu nawilża. Kosmetyk ten kupiłam juz kilkakrotnie. Polecam.

rewelacja

zgadzam sie z przedmówczynią wiec nie bede sie powtarzać. Porównam tylko do nawilżającej AVONu z mlekiem - zapach YR o niebo przyjemniejszy i dłuzej widoczne nawilżenie, skóra taka mięciutka.........

Oceniam na 5.00

Świetna maseczka - doskonale nawilża.Zawiera wyciąg z majeranku i psylium (8%).Nadaje się do wzystkich rodzajów cery.Na opakowaniu jest informacja żeby maseczki nie zmywać tylko pozostały nadmiar zetrzeć chusteczką. Stosowałom się ściśle do tych wskazówek i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Skóra twarzy i szyji po zastosowaniu maseczki jest gładka. elastyczna i odświeżona.Produkt dość wydajny.Zapach jest może nieco specyficzny ale mi się podoba ( wrażenie orzeźwienia ).Przyjemne opakowanie. Polecam następującą taktykę używania: systematyczność (2-3 razy w tygodniu - tak zaleca producent ja osobiście stosuje raz w tygodniu ) i nakładanie maseczki przed snem w dośc dużej ilości ( nie zawsze zbieram nadmiar maseczki czasem pozwalam aby dokładnie wchłoneła się w nocy). Z pewnością ten produkt na dłużej zagości w mojej łazience.

ciężka i tłusta

Dla mnie średnia, mało nawilżała, miała tłustą i nieprzyjemną konsystencję, dziwny zapach(podobno majeranku), ogólnie niezbyt dobrze ją wspominam. Więcej jej na pewno nie kupię, za ciężka dla mnie. Poza tym niesamowicie trudno ją było zmyć.