Christian Dior, Purifying Wash-Off Cleansing Foam (Krem-pianka oczyszczająca)

Christian Dior, Purifying Wash-Off Cleansing Foam (Krem-pianka oczyszczająca)

Kosmetyk stworzony dla kobiet o cerze normalnej i przetłuszczającej się, które nie wyobrażają sobie demakijażu bez użycia wody. Wszystkie produkty z tej linii zawierają upiększający czynnik Hydra-Vitamin Complex - łagodzi, nawilża oraz chroni powierzchnię skóry, zachowując jej naturalną równowagę i chroniąc przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi. Niezwykle lekki delikatny krem z zetknięciu z wodą tworzy piankę, która dogłębnie oczyszcza skórę i usuwa najmniejsze ślady makijażu oraz nadmiar sebum. Zawiera pochodną aminokwasu wybraną ze względu na swą zgodność ze skórą, która to zapewnia wyjątkową tolerancję i łagodność preparatu. Dodatkowo w składzie produktu występuje ściągający pory cynk.

Dobry ale nie na dlugo...

Kiedys dostalam probke tej pianki w perfumerii,malutka slodziutka... ;* Po pierwszym uzyciu bylam bardzo z niej zadowolona moja twarz byla wyjatkowo dobrze oczyszczona,odswiezona i promienna(upiekszajacy ekstrakt dziala!!!),pianka byla niezwykle wydajna i ta mala probeczka(ok.10ml) starczyla mi na ok.miesiac.
...
W koncu przy okazji ze moja siostra wyjezdzala za granice i miala moznosc bytowania w strefie wolnoclowej kupila mi te pianke juz w wersji BIG :D
Uzywalam jej dlugo bo byla strasznie wydajna,ale po pewnym czasie moja skora po niej byla sucha na wiór!!!
Musialam przestac jej uzywac bo wysuszyla mi twarz do tego stopnia ze luszczyla mi sie skora...uwazam ze bedzie rewelacyjna ale do tlustej skory a moja jest mieszana.

ps.aha...i tez rozwalila mi sie tak pokrecona nakretka...(ukrecila sie)

uwielbiam

Kupiłam tę piankę po zużyciu próbki. Już wtedy pianka pokazała wszystkie swoje zalety: rzeczywiście piankową konsystencję, CUDOWNY zapach i niesamowitą wydajność. Kupiłam ją wiosną, kiedy moja mieszana cera zaczyna się przetłuszczać w strefie T. Sprawdziła się znakomicie. Starczyła mi na pół roku. Dobre wrażenie popsuło nieco opakowanie - zakrętka rozpadła się (na szczęście pianka jest tak gęsta, że nie wypływała sama, ale co z higieną?). Spisałam to jednak na konto wydajności - przewaga wydajności produktu nad trwałością opakowania. Na pewno do niej wrócę, bo wprawiała mnie w znakomity humor.

Dosyć, dosyć

Kiedyś strasznie lubiłam tę piankę do mycia buzi, zachwyciłam się nią po zużyciu iluś tam próbek, w końcu kupiłam w perfumerii :) Dość długo byłam jej wierna - muszę przyznać że jest to bardzo wydajny produkt, wystarczy niewielka ilość do usunięcia makijazu i zanieczyszczeń. Przyjemna konsystencja - delikatny krem pod wpływem wody mocno puchnie i zamienia się w puszystą piankę. Zapach niezły, takaż konsystencja, osoby z tłustą cerą będą zachwycone bo naprawdę doskonale oczyszcza, zupełnie likwiduje potrzebę uprzedniego zmywania pudru czy podkładu mleczkiem. Buzia jest naprawdę doskonale odświeżona, pory zwężone (choć nie jakos specjalnie trwale). Niestety, przy dłuższym stosowaniu zauważyłam wyraźne przesuszenie cery! Skóra była bardzo mocno wyschnięta i nieprzyjemnie ściągnięta. Myślę że to niezły produkt raczej dla tłustszej cery.