Yves Rocher, Correction Shine and Fill Base Coat (Wygładzająca baza do paznokci)

Baza do paznokci tuszuje niedoskonałości, rozjaśnia pożółkłą i matową płytkę i wypełnia bruzdy. Paznokcie są jaśniejsze, gładsze, bardziej błyszczące i eleganckie.

Piekny efekt koncowy

Bazę kupiłam zarówno z potrzeby jak i zachęcona jakością lakierów do paznokci tej marki. Wachałam sie pomiedzy tą a Wzmacniającą i w efekcie jestem zadowolona z wyboru.

+ slodkawy zapach
+ łatwosc i szybkosc aplikacji
+ wygładza i wyrównuje
+szybko wysycha
+ mleczny kolor
+ nadaje naturalny i zadbay wyglad paznokciom
+ chroni paznokcie przed odbarwieniem od lakieru kolorowego
+ trwalosc
+ wygodny pędzelek
+ zgrabny i estetycznie minimalistyczny flakon
+ świetna konsystencja półlejąca
+ nie gęstnieje
+ naturalne składniki
+ nie zawiera toluenu i formaldehydów
+ nie ma ostrego zapachu podczas aplikacji
+ wystarczy jedna warstwa
+ przyjemnie i łatwo sie nakłada
+ rozjasnia paznokcie i nablyszcza
+sklad

+/- moze rozjasnic lakiery
+/- moze dlugo schnac przy nalozeniu grubsze warstwy
+/- cena

Bazę kupiłam zasadniczo w celu tuszowania bruzd oraz do stosowania pod lakiery kolorowe tej marki, choć solo sprawdza się bardzo dobrze.

Flakon klasyczny, minimalistyczny bardzo elegancki. Pedzelek tak jak w przypadku wszystkich lakierów YR rewelacyjny, a wspołpraca z nim to nie tylko łatwosc ale i przyjemnosc. Co ciekawe baza nie ma zapachu typowego lakieru - pachnie subtelnie waniliowo co zwieksza przyjemnosc stosowania. Kolor to mleczny i tez taki uzyskujemy na paznokciach w efekcie mamy paznokcie zadbane jak po dobrym manicure. Solo prezentuje sie bardzo dobrze i schnie dośc szybko po pierwszej warstwie. Trwałosć solo jak dla mnie dobra i wystarczajaca.

Zastosowany jako baza pod lakiery kolorowe w odroznieniu od Wzmacniajacej poprzez mleczny kolor moze nieco rozjasniac, zatem przy zakupie warto to brac pod uwagę i jesli pragniemy bazy pod lakier tej marki to bardziej sprawdzi sie Wzmacniająca poprzez swoja transparentnosc. Dwie warstwy tej bazy lub dodatkowo nalozony na nia lakier powoduje oczywsice wydłuzone schnięcie. Zastosowana chroni plytkę przed odbarwieniem i przedłuza zywotnisc lakieru.

Pluz za skład wolny od formaldehydów

INGREDIENTS : *BUTYL ACETATE*ETHYL ACETATE*NITROCELLULOSE*ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER*ACETYL TRIBUTYL CITRATE*ISOPROPYL ALCOHOL*STEARALKONIUM HECTORITE*SUCROSE ACETATE ISOBUTYRATE*NYLON-12*STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER*PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL*SILICA*BENZOPHENONE-1*TALC*CI 77891

Cena jak dla mnie do przyjęcia zwazywszy ze czesto bywa obnizana.
Baza jak najbardziej warta zapoznania. _____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1x10ml

moja ulubiona baza

Baza świetnie wyrównuje kolor płytki paznokciowej. Używam jej pod lakiery gorzej kryjące ze względu na to, że po wyschnięciu jest delikatnie matowa. Dzięki niej nie prześwitują białe końcówki. Przedłuża żywotność lakieru.

Tylko tyle i aż tyle. Jest moją ulubioną bazą pod lakier. Doskonale współpracuje z lakierami z wyższej półki, jak i z tymi z niższej. Jest dość wydajna.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo fajna

Muszę przyznać, że z początku byłam do niej sceptycznie nastawiona. Leżała sobie nieużywana przez około 3/4 miesiące. Nagle coś mnie natchnęło, aby jednak spróbować jej po raz kolejny. I tutaj doznałam bardzo miłego zaskoczenia. Po skończonym opakowaniu, szybko pobiegłam po drugei. Aby nie przeciągać wymienię plusy i minusy.
+idealnie wygładza i wyrównuje
+szybko wysycha
+bardzo podoba mi się jej kolor
+paznokcie nie żółkną po nałożeniu na nią jakiegokolwiek lakieru
+lakiery zyskują czasami jaśniejszą, bardziej delikatną barwę (tutaj to akurat dla mnie plus, dla innych niekoniecznie)
+na moich paznokciach trzyma się ok 4/5 dni, tak więc nie jest tak źle :)

-lakier może czasami długo schnąć, lecz to zależy oczywiście od lakieru
-cena, najlepiej czaić się na promocje

Mimo wszystko nadal będę szukać tej idealnej.
Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie, w trakcie drugiego

bez rewelacji

baza szybko schnie, ma ładny kremowy kolor
niestety pozostawiona sama szybko się ściera
powoduje że nałożony lakier schnie bardzo długo i szybko odpryskuje
dla mnie ani to baza pod lakier ani lakier wyrownujacy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka