Metallic Stars Roller Shadow

Metallic Stars Roller Shadow

Pojemność 0,7 g

Cień do powiek w kulce. Roziskrzony tysiącem drobinek, poręczny, bo nie trzeba do niego aplikatora. Występuje w trzech odcieniach, białym i dwóch złotych, bardziej miedzianym i bardziej staro złotym.

Cena: 17 zł / 0.7 g

Pięknie rozświetla oko

Mam kolor taki jak na zdjęciu.
Cień ma fajna sypką konsystencję.
Pięknie rożświetla oko, na powiece nie widać koloru tylko rozświetlające drobinki takie delikatne nie nachalne bez brokatu.
Idealnie nadaję się na codzień.
Kulką można nakładać ale i tak trzeba poprawic pędzelkiem.
Trwałość bardzo marna, po ok 3 godzinach roluję się i widać go tylko w załamaniach powieki...
Jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: rok

Piekne iskierki

Mam kolor lila bardzo lekki fiolet cien ma piekny polysk i bardzo pieknie iskrzace sie mega delikatne drobinki.
Sam pomysl kulki nie jest najlepszy ale mozna poradzic sobie wyjac kulke albo pedzelkiem przejechac po kulce potem nakladac na powieke.
Trwalosc bez rewelacji jesli nie nalozy sie bazy.
Chyba juz go nie produkuja ja mam go juz chyba z 4 lata ale nadal uzywam bo jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: kilku lat

Taki sobie

Na początku dodam, że być może trafiłam na wadliwy egzemplarz, ale ciągle blokowała mi się kulka, przez co używanie go było uciążliwe, w końcu ją usunęłam i używałam jak zwykły sypki cień. Miałam delikatny perłowy róż. Kolor ładniutki, wytrzymałość średnia, zbijał się w załamaniach. Trudny w nałożeniu - przez tę kulkę trudno było nałożyć go równomiernie. Podsumowując - cień oceniam na 4, a opakowanie na 2, razem 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:kupiłam go 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Botoksu zastosowania

szkoda, że już go nie ma

Bardzo ładny cień, szkoda, że już go nie będzie. Mam dwa kolory, jeden biały (może bardziej perłowy) i niebieski. Już niedługo skończy się termin ważności, a może nawet się skończył, ale nie mam serca tak po prostu wyrzucić:)
Nie osypuje się, nie zbiera się na załamaniach powieki, bardzo dużo pięknych drobinek. Kolory nie są moimi ulubionymi, więc nie używam na co dzień. Niesamowicie wydajny.
Będę używać, póki nie zacznie mnie podrażniać, albo nie straci swoich właściwości :)

Używam tego produktu od:dwóch lat

świetny!

nigdy nie miałam zaufania do cieni w innej formie niż w kamieniu, jednak bardzo mile się zaskoczyłam.
aplikacja na powiekę prościutka, raz-dwa i gotowe. pięknie połyskuje opalizującymi drobinkami, długo trzyma się na powiece. poręczne, niewielkie opakowanie. nie rozmazuje się. szczerze mówiąc, chyba się zakochałam ;)
dodam jeszcze, że jest to miłość totalnie nieodwzajemniona, bo moje kochanie zostało wycofane z produkcji :(

Używam tego produktu od: niedawna.
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze, niestety więcej nie będzie.

Niezly

Bardzo latwo sie naklada - jest taki "mieciutki", delikatny, pieknie sie iskrzy (mam kolor srebrny), bardzo dobrze sie trzyma na powiekach. Jest idealny, gdy mam malo czasu na makijaz.

Używam tego produktu od: pol roku

Lubie go :)

Posiadam bardzo ładny odcień fioletu :)
Cien rozprowadza sie idealnie!
Używam go raczej okazyjnie, a nie na codzień.
Na powiekach trzyma się długo i wyglada naprawdę ślicznie. Zastanawiam się nad kupnem kolejnego odcienia ;)

Używam tego produktu od: Wakacji
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Średniak

Mam śliczny srebrny kolorek. Z koloru jestem zadowolona, trwalość jednak pozostawia wiele do rzyczenia ... Przy samodzielnym położeniu bardzo szybko się wałkuje niestety. Jednak gdy położę do na inny cieN jako rozświetlacz lub pod łuk brwiowy jest wtedy nawet niezły. ładnie rozświetla ine cienie. Nadaje blasku.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Uwielbiam!

Rewelacyjny cień. Poręczne pudełko, które można wszedzie ze sobą wziąć bez zagrożenia, że cień się połamie/ pokruszy itp; bardzo wygodny w aplikacji: cień uwalnia się spod kuleczki miękko, łatwo i w odpowiedniej ilości (w przeciwieństwie do innego "kulkowego" cienia Maybelline, którego wydostanie z opakowania graniczy z cudem), nie osypuje się. Daje prześliczny efekt: cudnie lśni, mieni się na powiece, nie roluje się na niej. Bardzo lubię też "mój" kolor: złotawy, taki, jak na zdjęciu.
Jest niesamowicie wydajny: jeśli mnie pamięć nie myli, to kupiłam go dwa lata i trzy miesiące temu, używam go naprawdę często (trzy-cztery razy w tygodniu), a on się wciaż nie kończy - i bardzo dobrze! :)
Za stosunek cena - jakość daję 5*.

jeden z ulubionych

Mam ten cien w zlotym wydaniu (limitowanym, niestety) - jak na zdjeciu w zgloszeniu.
Czasem jade nim po przygotowanej wczesniej baza pod cienie Art Deco, powiece i lekko rozcieram palcem a oko podkreslam roztarta ciemna kreska; jest to tez jeden z nielicznych cieni, ktory moge nalozyc na dolna powieke i nie wygladac jakby mnie kto pobil. Dodatkowo, chlodny zloty kolor, dobrze podkresla moje ciemne oczy.
Przewaznie jednak, do aplikacji, uzywam aplikatora (w gabeczce), robialm z nim juz eksperymenty na mokro (grubsza kreska) i kladac w wewnetrznym kaciku oka dla rozswietlenia. Sa jeszcze inne odcienie ale mnie skusil tylko zloty. Bardzo wydajny, mam go ponad rok i chyba jeszcze troche sie nim naciesze, chociaz w sumie, trudno stwierdzic - drobinki trwale kleja sie do scianek opakowania.

w miare ok

uzywam odcienia gold star(czy jakos tak).stosuje go naczarne cienie i efekt jest powalajacy.same prezentuja sie tez calkiem niezle.trwalosc pozostawia wiele do zyczenia ale za to ogromnym plusem jest wydajnosc i kulkowy aplikator.ogolnie polecam

lubię

Wydaje mi się że ten cień nie jest juz dostępny jako edycja limitowana,tylko w stałej ofercie.Poza tym firma wprowadziła nowe kolory-ja mam fioletowy GLAM SLAM.Może cień ten nie jest super trwały,całej imprezy raczej nie wytrzyma,to jednak wygodna forma opakowania w kulce pozwala mieć go zawsze przy sobie w celu poprawek,bez ryzyka ze sie pokruszy lub wysypie.Jednak najbardziej lubię go za efekt-pięknie mieni się na powiece fioletem z jakby prawie niewidocznymi niebieskimi drobinkami-jest idealny na imprezy,na codzień raczej bym go nie użyła i przedewszystkim za to 4 * i z tego powodu planuję kupno innych kolorów.