Sphere 3 Makeup System, Equilibrium (Podkład równoważący we fluidzie)

Sphere 3 Makeup System, Equilibrium (Podkład równoważący we fluidzie)

Producent zapewnia jedwabistą aplikację, rozświetlanie, korekcję niedoskonałości, redukcję przetłuszczania, pielęgnacją i odporność na ścieranie. Ten uniklany system funkcjonuje dzięki podwójnemu układowi sferoidalnych polisilikonów i krzemionki w matrycy pielęgnujących estrów i przyjaznych dla skóry polimerów. Zawiera naturalne filtry UV.

Cena: zł / 30 ml

Masakra!

Zazwyczaj jestem bardzo zadowolona z wyrobów tej firmy, jednak nie tym razem! Fluid wywaliłam, nie zużywając nawet połowy! Pamiętam do dziś jego odrażający zapach! Po wyciśnięciu na dłoń pojawiała się kropka pudru i jakaś żółta woda. Strasznie wysuszył mi skórę.Ni i po nałożeniu wyglądał bardzo nieładnie... i jeszcze raz ten wstrętny zapach! :/

Używam tego produktu od: to było dawno
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 ( i do śmieci!0

maska

w cale nie rozświetla, tworzy na twarzy przeraźliwa maskę, moze i matuje, ale ja czuje dyskomfort na twrzy, wysusza skore i powoduje ze na twarzy wyskakuja krostki. I na co komu taki ciezki podklad?

nie do cery mieszanej...

Kupiłam ten podkład z ciekawości i jak każdy kosmetyk ma swoje plusy i minusy... Jest to podkład równoważący, ale u mnie raczej nie zdał egzaminu. Pani ekspedientka, powiedział, że nie bede miała po nim suchej skóry, ale ja mam... Wydaje mi się, że po prostu, nie nadaje sie on do cery mieszanej. Za to zapach jest bardzo przyjemny i dobra konsystencja.

Inglot swatche sypkie cienie

Bardzo dobry

Ku mojemu zaskoczeniu bardzo dobry podkład !!! Poleciła mi go moja koleżanka :) Podkład bezproblemowo sie rozprowadza, nie tworzy smug. W większej ilości może stworzyć na twarzy maskę, więc trzeba nabierać małą ilość i dobrze wklepać. Stapia się z cerą. Nie ściera. Na mojej twarzy zaczyna się błyszczeć w strefie T po kilku godzinach, przypudrowujemy i znowu jest pięknie :) Świetnie kryje, ale nie w sposób mocno maskujący i twarz wygląda naturalnie. Na pewno jest to podkład, który zaliczyłabym do średnio ciężkich. Matujący i kryjący. MNie bardzo odpowiada i bodoba mi sie na mojej buzi. Wydajny dosyć. Nie miałam problemów z doborem odcienia o ile pamietam wybrałam kolor z cyferką 3 ;)
Nie zatykał mi porów, nie wysuszał skóry choć trzeba dobrze buzię pod niego dobrze nawilzyć. Nie podrażnił.
Na pewno wróce do niego :)
Nie zauważyłam w instrukcji nic o wstrząsaniu pojemnikiem przed użyciem.

Fatalny !

Na szczęście użyłam tylko kilka razy: wymęczył moją cerę w ciągu kilku godzin. Właściwie ma same wady: nieprzyjemny zapach, wysusza skórę, podrażnia, zupełnie nie matuje. I ta cena... Produkt nie do przyjęcia

jest ok,ale

Ogołnie dobry puder ale mógłby być lepszy,dobrze kryje,długo się utrzymuje na twarzy ale skóra po nim zaczyna mi błyszczeć po dwóch godzinach(mam cere mieszaną)wiec strasznie mnie to denerwuje.

Raczej nie.

Matuje tylko przez krótki czas (przy czym muszę zaznaczyć, że moja strefa T jest zdecydowanie "nadpobudliwa"); może nie umiem się nim dobrze posługiwać, ale u mnie tworzy maskę i ogólnie wygląda bardzo nienaturalnie; podkreśla pory i gromadzi się w zmarszczkach; użyty bez kremu nawilżającego wysusza; dobrze kryje (ale jak wspomniałam zapewnia u mnie efekt maski).

Całkiem całkiem...

Całkiem niezły podkład. Matuje cerę, trzyma się na niej w stanie nienaruszonym przez jakieś 6-7h. Niestety nie maskuje wyprysków i naczynek, toteż używam go wraz z korektorem, wtedy efekt jest super. Nie ściera się szybko, więc pożegnałam się w końcu z codziennym czyszczeniem kołnierza od kurtki :) Dobrze stapia się z cerą, nie tworzy maski; dobrze się rozprowadza. Zaznaczam "nie" przy pytaniu czy kupię go ponownie, bo chętnie wypróbuję inne produkty w poszukiwaniu tego, któremu mogłabym spokojnie wręczyć 5 gwiazdek.

super

Bardzo fajny podkład. Ładnie matuje na ok. 5 godzin, dobrze nawilża, buzia wygląda po nim bardzo naturalnie. Mam odcień 3, bardzo ładnie dopasował się do mojej cery. Konsystencja w sam raz. Naprawdę miłe zaskoczenie. Na pewno zostanie u mnie na dłużej.
ilość zużytych opakowań: 2

świetny

Używam już od kilku dobrych miesięcy. Jest tani, wydajny, ma odpowiednią konsystencję, wiec fajnie, równomiernie się nakłada. Kolorek mam E-4 i sprawdza się świetnie, jest doskonale dobrany :)
Delikatnie matuje, jest taki...jedwabisty, wyrównuje koloryt. Nie czuć go na twarzy, doskonale stapia się z korektorem, nie ściera się. Wytrzymuje kilka godzin. A co dla mnie niezmiernie ważne: nie zatyka porów. Polecam

ilość zużytych opakowań: 4

Dobry podkładzik

Skusiłam się na ten podkład pos wpływem wizażu(jak z reszta na większość kosmetyków ):-)i jestem z niego zadowolona.Matuje przyzwoicie na 4 godz,kryje to co trzeba i sam przy tym pozostaje prawie niewidoczny na twarzy;-).Kolor jednak trochę źle dobrałam,mam 5 i ona jest trochę żółta.Podkład kupiłam za 29 zł-36ml,więc cena do pojemno sci jest przyzwoita.warto go spróbowac....

Genialny!

Używam go już kilka dni, więc pokuszę sie o ocenę.
Mam kolor 4, a cerę mam bardzo jasną, jednak wygląda on na niej całkiem naturalnie, a nawet tak jakby go wcale nie było...
Lekko kryje, wcale nie twory maski, prawie nie widać gdzie się kończy, równomiernie się rozprowadza, nie jest matujący, ale matuje na długo, nie wysusza, nie wałkuje się, utrzymuje się naprawde długo bez poprawek.
Kojarzy mi się z MF Colour Addapt, z którego nie byłam zadowolona, ale jest inny-LEPSZY!!!
Teraz jeden minus: chyba nie wystarczy na długo, gdyż jednak dosyć sporo trzeba go użyć, żeby ładnie wyglądać, no i troszkę drażni potrzeba wstrząsania nim przed użyciem.
PODSUMOWANIE: Naprawdę dobry podkład za niewielkie pieniądze.