Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Mango, Lady Rebel Rock Deluxe EDT

Mango, Lady Rebel Rock Deluxe EDT

Zapach podkreśla śmiałą, rockową i ekstremalną osobowość kobiety. Kwiatowo-orientalny zapach z drzewnymi nutami w podstawie odważnie akcentują wyrafinowane oblicze dziewczyny Mango.
Opakowanie utrzymane jest w barokowym stylu, wierzch zdobią luksusowe i świecące elementy jednak całość pozostaje w zgodzie z oryginalnym stylem Rock & Roll.
`Lady Rebel Rock Deluxe` to nowa interpretacja świata `Lady Rebel`. Zapach jest bardziej wyrafinowany i olśniewający.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, pomelo
nuta serca: gardenia, tuberoza
nuta bazy: paczula, balsam peruwiański, skóra

50 - 100ml
Rekomendacja
jesień / zima, na dzień

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Plastikowa wersja In Black J. del Pozo

Bardzo lubię wodę In Black wspomnianą w tytule i Lady Rebel Rock Deluxe mi ją przypomina - są to otulające wiśnie w czekoladzie, w wersji Mango nieco plastikowe, ale kiedy nabędzie się je za 50 zł w promocji, człek może być zadowolony.

Na co dzień, zimą i jesienią, dla kobiet lubiących słodkie, lekko dymne zapachy, którym nie przeszkadza odrobina sztuczności.

Jeśli zapach przypadnie komuś do gustu, polecam In Black :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494401].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny słodziak :)

Zapach zakupiony pod wpływem impulsu, gdy nie było mnie stać na Black XS i sprawiłam sobie taki oto zamiennik. Używałam tej wody z przyjemnością, była lekka, słodka i taka radosna, bardzo dobrze ją wspominam. Parę dni temu trafił do mnie używany flakon i doszłam do wniosku, że chyba już wyrosłam z takich dziewczęcych zapachów i jednak ciągnie mnie do czegoś cięższego. Są tu owoce i trochę kwiatów, całość jest mega słodka i o dziwo całkiem trwała (spokojnie wytrzymały dziś 8 godzin w pracy, ubrania pachną nadal) jak na wodę toaletową. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że po 2-3 godzinach zapach robi się odrobinę sztuczny. Nie do końca dobrze się w nim czuję gdy wchodzi w tę plastikową fazę. Bardzo podoba mi się kształt flakonu, ale ta naklejka jest taka "nastolatkowa" i od razu widać że to nie jest poważny zapach, ale też nie to producent nam obiecuje. Ogólnie całość mi się podoba, jest łatwa w noszeniu, raczej propozycja dzienna bo brakuje w niej jakiegoś cięższego akordu którego moglibyśmy się spodziewać po kolorze buteleczki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351061].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Papierowy

Lubię zapach papieru i nie mam na myśli zapachu nowej książki, który jako mól książkowy też bardzo lubię, chodzi mi raczej o papirusowy arkusik, a zapach przetworzonego drewna, delikatny i subtelny.

Gdzieś tam w tle Lady Rebel jest kadzidlana, nie taka typowa, nie są to niszowe perfumy, ale na pewno mogą być z nimi porównywane. Nawet żywica z miodem jest wyraźnie wyczuwalna.

Mnie się ten zapach nie podoba, jest drażniący, za słodki, słodycz nie jest waniliowa, a żywiczno-miodowa właśnie, którą ciężko mi tak po prostu znieść. Taki trochę egzotyczny, ale w dużej mierze duszący.

Czuję marakuję, miód, żywicę, kadzidło, pomelo, nachalną tuberozę, paczulę, skórę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206313].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię:)

Propozycja marki Mango jest według mnie bardzo udana. Słodki zapach, mający w sobie beztroskie malinowo- karmelowe nuty, uwiódł mnie od początku.

Zapach ten jest słodziutki, ale nie jest duszący, bardzo pięknie harmonizuje z moją skórą. Wesoła słodycz w wydaniu Lady Rebel nadaje się na imprezę wieczorem, na weekendy itp. Usłyszałam komplementy na temat pięknego zapachu, mając na sobie właśnie Lady Rebel Mango.

Trwałość zapachu przyzwoita, jak na wodę intense jest super, u mnie trzyma się około 4 godzin.

Lady Rebel przypomina mi
FlowerBomb Victor& Rolf, naprawdę! Stanowi jej lżejszy odpowiednik, dla portfela też lżejszy, oczywiście;)

Zazwyczaj nie gonię za nowościami perfumiarskimi, bardziej interesuje mnie problematyka pielęgnacji, mało znam perfum/EDP/EDT, ale Lady Rebel mam okazję przetestować w formie próbek otrzymanych w perfumerii Seph., jedną przy zakupach w sklepie stacjonarnym, drugą- w paczce otrzymanej online.
Nie wykluczam zakupu.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt. á 1,5 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041755].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

żałuję, że kupiłam

Lubię zapach Black xs, ale nie było go w drogierii

Sprzedawczyni doradziła mi ten, powąchałam i faktycznie-bardzo podobny.

Spieszyłam się na pociąg więc bez zastanowienia go wzięłam i do dziś żałuję. Zapach chwilę po użyciu nabiera gorzkości i spłaszcza się.

Perfumy bardzo nietrwałe.
nie, nie, nie

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956412].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak, ale z sentymentem

Te perfumy dostałam na urodziny. Ba, nawet je sobie wybrałam. Wcześniej, używając Escady, zapach towarzyszył mi cały dzień. Tutaj... No, jest z tym problem. Ale przechodząc do meritum:

Plusy:

+ cena - w promocji nawet 50 zł
+ wydajność - używam ich od pół roku i zużyłam dopiero pół buteleczki
+ dostępność - w każdej Sephorze

Minusy:

- niestety są bardzo nietrwałe :(

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918047].usefull || 0 }}% pomocna.

Wyraźny, fajny, nastolatkowy :)

Kupiłam Lady Rebel Rock wraz z Lady Rebel edycją fioletową. Oba zapachy podobały mi się do tego stopnia, że nie mogąc się zdecydować, kupiłam oba za jednym zamachem.
Podobnie jak fioletowa wersja, Lady Rebel Rock jest mega wydajny, niezbyt drogi, jak na taką pojemność i ma przyjemny zapach. W przeciwieństwie jednak do Lady Rebel, Lady Rebel Rock nie nadaje się na letnie dni, a bardziej na jakąś imprezę, czy randkę. Jest dziewczęcy, ale jednocześnie z pazurem. Z pewnością dodaje duużo kobiecości!
Jednak trwałość wciąż nie ta, jakiej szukam. Perfumy wytrzymują maksymalnie kilka godzin i znikają...
Z pewnością jest dobry dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją przygodę z perfumami. Lady Rebel Rock nie jest nachalne, a jednocześnie wyraziste i ciekawe.
Mimo to, szukam dalej, bo to wciąż nie TE kochane perfumy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864050].usefull || 0 }}% pomocna.

nastolatkowy

Trwałość przecietna.
Zapach też. Nie ma w składzie owocowych nut ,a ja czuje jakby słodkie jagody lub jeżyny. Bergamotkę.. tak troche. Balsamu peruw. nie. Nie powalajacy. Taki troche nastolatkowy. Mało mam do powiedzenia o tym zapachu. Niekoniecznie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832386].usefull || 0 }}% pomocna.

Miły początek a potem plastyk

Ten zapach robi dobre pierwsze wrażanie. Owocowy (ja czuję malinę) z pikantną, orientalną nutą. Intensywny i bogaty, trochę nawet wieczorowy. Potem niestety dobre wrażenie ulatnia się, zostaje dusząca woń plastyku czy jakiegoś innego syntetycznego tworzywa charakterystycznego dla perfum niskiej jakości. Trwa to całkiem długo, jakies 6-8 godzin. Próbowałam się przekonać, ale niestety nie byłam w stanie tego zdzierżyć. Flakon pozostawię bez komentarza.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: troszkę ze 100 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[795599].usefull || 0 }}% pomocna.

porzeczka

+ zapach słodki, idealny dla nastolatek
+ mroczna butelka
+ ciekawa kompozycja zapachowa

- kiepska trwałość
- cena

w sumie, to fajny okaz na prezent dla nastolatki - każda powinna być zadowolona :) ale ja już mam 30stkę na karku....

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786345].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo mi podpasowały

Dostałam od swojego chłopa, pod choinkę :) I w życiu bym nie pomyślała że on kupi mi taki zapach bo nie lubi cięższych, słodkich zapachów z ogonem. Dlatego też nie byłam zachwycona że zobaczyłam że to perfumy których nie znam... mamy często różne gusta co do zapachów i tu mógł być klops a pojemność spora... ;]
Jaki byl mój szok gdy je powąchałam! A akurat szukałam jakiegoś zapachu takiego bardziej otulającego i zmysłowego na zimę!
I o dziwo jemu się też b.podoba:)

Jestem BARDZO zadowolona! Bardzo przyjemny, kuszący, słodki ale nie taki lukrowy tylko bardzo "przyprawowy", trwałość na 4+ bym dała, pojemność dobra, cena w promocji- rewelacyjna w regularna-do przeżycia ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730895].usefull || 0 }}% pomocna.