Naturals, Balsam do ciała Białe Winogrona

Naturals, Balsam do ciała Białe Winogrona

Wyciąg z winogron zawarty w kosmetykach z tej serii nawilża skórę, opóźnia oznaki starzenia, wzmacnia naczynia krwionośne i zawiera wiele witamin i mikroelementów.

Cena: 16,90 zł / 250 ml

w miarę

Podejrzewam, że sama nigdy bym tego balsamu nie kupiła, bo lubię kremy, balsamy, mleczka do ciała o określonych zapachach, a winogronowy do nich na pewno nie należy, ale podarowała mi go na urodziny kumpela, toteż postanowiłam go wypróbować. Jakościowo nie odbiega raczej od innych balsamów z linii Naturals (a miałam ich już kilka) - nawilżenie średnie, dobra wchłanialność, nadaje się na co dzień, zwłaszcza na ciepłe pory roku, ale z bardziej przesuszoną skórą (zwłaszcza tą na łokciach czy kolanach) już sobie nie poradzi.. co do zapachu to muszę przyznać, że mnie zaskoczył.. po rozsmarowaniu na ciele staje się naprawdę przyjemny, lubię od czasu do czasu posmarować się nim na noc, dobrze mi się wtedy zasypia ;)
Ogólnie nie jest to zły produkt, ale czy kupię go kiedyś - trudno powiedzieć :)

Fajne nawet toto :D

Słabo nawilża i pielęgnuje skórę (ale zawsze coś !) ale za to ładnie pachnie. Miałam go w szpitalu i kiedy używałam wszystkie dziewczyny z oddziału pytały czym tak ładnie pachnę :) Nie poradził sobie z moją wysuszoną bo basenie skórą ale dla zapachu można kupić (jesli się podoba oczywiście :) ).

tragedia

Rzadki, nie wchłania się, nie nawilża, nie wygładza, za to świetnie się ślizga. Landrynkowy zapach jest zbyt intensywny i na pewno nie przypomina winogron. Wymieszałam toto z żelem pod prysznic i zużyłam jako coś w rodzaju wzbogacacza do owego żelu. A i to tylko dlatego, że żal mi było wywalać do śmieci.

Avon Mark - relacja

Zero efektów.

Właściwie,po użyciu tego balsamu,skóra nie jest nawilżona,ani z drugiej strony też podrażniona. Czyli najzwyczajnie w swiecie nie dzijee sie nic. Nie lubie uzywac kosmetyków,które nie dają żadnego efektu,. Balsam ma wodnistą,rzadką konsystencje,przez co jest niewydajny. PO posmarowaniu,zauważylam tlyko,ze skóra błyszczy się przez pare minut. Jedyne co mi w nim odpowiada,to zapach.

winogrona z Tesco

Od razu dodajmy: przeleżałe tydzień, sparciałe i lekko nadpsute. Dodatkowo umyte Ludwikiem, jak prawie wszytko w Tesco. Ale za to w promocji. Jak prawie wszytko w Avonie.
Słodo-cukierkowy landrynkowy zapach tego balsamu po dwóch dniach wywołuje reakcje psychiczne podobne do schizofrenii maniakalno-depresyjnej - człowiek krąży po domu nabalsamowany jak mumia i myśli tylko o jednym, - jak by tu wywietrzyć łazienkę, skoro nie ma okna??? I największe pretensje z tym związane zgłasza do psa.
Avon jest mistrzem w konstruowaniu zapachów w balsamach Naturals - drażniące nuty przywodzą na myśl testowanie przez Marines środków odstraszających szarańczę na Pustyni Gobi w latach 70-tych, która doprowadziła do tzw. kryzysu zbożowego.
Blasam też nie zachwyca. Wodnisty słodko-chemiczny produkt na mojej skórze zupełnie nie chce się wchłonąć, podobnie jak przemówienia prezydenta Busha nie są wchłanialne przez mój mózg. I nie sądzę, by skóra była "przesycona" balsamami, skoro inne wchodzą jakoś normalnie.
Nie kupię już tego balsamu. Nie nadaje się nawet do nasmarowania łańcucha rowerowego w sytuacji awaryjnej.

Uważam, że w tej sytuacj poniższe zapytanie staje się oczywiście bezzasadne:

Zaskoczył mnie... na plus

Kupiłam oczywiście w promocji - za 8,90, co uważam za niezłą cenę. Zapach na pewno nie winogronowy, ale przyjemny. Konsystencja mi odpowiada - nie ma problemów z wydobyciem z butelki, a po nałożeniu ładnie się rozsmarowuje i szybko wchłania. Według mnie jest wydajny.

Nawilża przeciętnie, ale - i za to **** - nieoczekiwanie zredukował moją gęsią skórkę :) Cuda, czy co? :D
W związku z tym zakup na pewno powtórzę.

ilość zużytych opakowań: dziś skończyłam pierwsze

średniak avonowski

Tak jak wszystkie balsamy z serii Naturals:

- jest rzadki
- dobrze się rozprowadza
- dobrze się wchłania
- słabo nawilża
- jest niewydajny
- i nie opłaca się go w ogóle kupować w cenie regularnej

Jest dobry "na raz", w cenie promocyjnej. Pachnie nie winogronami, a jakimiś landrynami. Straszny średniak. Żeby chociaż ten zapach...

pachnie jak landrynki

Całkiem przyzwoity balsam. Nawilża dość dobrze, choć sądzę, że dla bardzo suchej skóry nie będzie dobry. Trochę rzadki, ja wolę gęstsze balsamy. Wydajny. Wchłania się szybko i nie zostawia lepkiej warstwy.
Za jego największą zaletę uważam jego zapach. Jest taki trochę słodki. Mnie się bardzo podoba, choć raczej nie kojarzy mi się z winogronami. Bardziej przypomina mi landrynki.

średni

W sumie jest podobny do całej reszty balsamów z serii Naturals: łatwo wchłanialny, średnio nawilżający. To, co mi w nim przeszkadza to jego kwaśno-słodki zapach, okropny! No ale cóż, winogrona...

przyjemny

Ma delikatną, przyjemną konsystencję. Ładnie, dość intensywnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy, tylko lekki film. Wygładza, ale za słabo nawilża. Mało wydajny, bardzo szybko się kończy. Raczej dla przyjemności niż dla ciała.