Helena Rubinstein, Prodigy Re - Plasty, High Defintion Instant Peel Mask (Żelowa maska złuszczająca)

Złuszczająca i rozjaśniająca maseczka oparta na przeciwzmarszczkowej technologii peelingowej Laclinic - Montreux. Peeling, korekta i ochrona to efekt jaki umożliwiają trzy wysoko efektywne substancje aktywne w jednym produkcie. Maseczka żelowa została stworzona w celu poprawienia struktury wierzchnich warstw skóry. Skóra uzyskuje równiejszy i promienny wygląd. . Nadaje się do każdego rodzaju skóry.
Efekt: natychmiast złuszcza i rozświetla skórę. Ujędrnia, wygładza i regeneruje.
Można stosować rano lub wieczorem dwa razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy.

rozświetlające, przeciwzmarszczkowe, wygładzające
żel
enzymatyczne
mieszana, normalna, dojrzała, sucha
w tubce

bardzo dobra

Maseczka spełnia rolę peelingu i maseczki. Skóra po zastosowaniu jest gładka, rozjaśniona, rozświetlona. Daje naprawde bardzo fajny efekt. Odejmuję pół gwiazdki za konsystencję. Taka glutowata i taka pozostaje. Trzeba ją dobrze zmyć. Ale mimo tego warta jest stosowania. Polecam

Używam tego produktu od: jakis rok temu
Ilość zużytych opakowań: drugie

Natychmiastowe działanie

Średnio wierzyłam w natychmiastowe działanie tej maseczki. Dziwna glutowata konsystencja też nie była zachęcająca, ale stwierdziłam że coś muszę zrobić aby pozbyć się suchych skórek i grudek na twarzy.

MINUSY
-gdy nałożyłam maskę na twarz cały czas łudziłam się iż zastygnie ona na twarzy- nic z tego można czekać w nieskończoność, na twarzy pozostaje lepki glutek!

PLUSY
- po zmyciu byłam zszokowana , jaśniejsza twarz, gładka w dotyku, odpowiednio nawilżona
niesamowity efekt po jednym użyciu
- maska jest super wydajna naprawdę warto spróbować bo twarz jest jak po jakimś zabiegu med. estetycznej

Ilość zużytych opakowań: 1 in progress