Avon, Color Trend, Read My Lips Lip Gloss (Soczysty błyszczyk do ust)

Avon, Color Trend, Read My Lips Lip Gloss (Soczysty błyszczyk do ust)

Moim zdaniem ma świetny zapach (czekoladowy...), usta są nawilżone i "błyszczą". Jedyną wadą jest trudność w rozproeadzeniu go wprost na usta. Najlepszą metodą jest pędzelek :)

Bardzo fajny:)

Mam kolorek Berry Fizz czyli fioletowo-różowy i jestem z niego baaaaaardzo zadowolona szczególnie właśnie z koloru i połysku jaki nadaje ten blyszczyk. Ja rozprowadzam go na ustach palcem albo pędzelkiem. Jest gęsty ale w ogóle się nie klei. Trwałość? ...jak kazdy blyszczyk, ale przez to, ze jest gęsty jest wydajny. Mój pokrywa usta kolorem ( nie jest przezroczysty ). Szkoda, ze wycofali go ze sprzedaży...kolejna pomyłka Avonu ( czasami pojawia się w jakiś ofertach netto, internetowej albo w katalogu moze będzie "do wyczerpania zapasów" )

taki sobie

no tak.kolorek soczysty, zapach zachecajacy do zjedzenia :p trzyma sie dlugo na ustach, ale jest bardzo lejacy. trudno go nalozyc na usta. zawsze nakladam za duzo i mam problem zeby go jakos usunac z ust jak nie mam pod reka chusteczki ;) jest malutki- w sam raz do kieszeni. :) jednym słowem: sredni

Booski

Uwielbiam go! Nadaje ustom niesamowity kolor i połysk. Długo się trzyma i ma fajny zapach. Konsystencja jest w sam raz, tylko tubka jakaś taka nie bardzo. A poza tym całuśny :)

średniak

Błyszczyk wygląda ładnie na ustach, miałam kolorek rózowy. Ale jak dla mnie jest za gęsty, konsystencja jest delikatnie mówiąc "ciągnąca". Trudno go dobrze zaaplikować z tej tubki. Ładnie pachnie.

źle go nałożyć

Ja mam różowy (Watermelon). Ma ładny kolor (wg mnie wcale nie zbyt sztuczny), zapach i jest słodziutki (świetny do całowania :) ) Niestety jest trochę za gęsty i źle go nalożyć (źle skonstrułowana tubka :( ) - jak dla mnie to spora wada, bo nie lubię sobie ciapać palców mazidłami, zwłaszcza jak jestem poza domem.

FAJOWY

Błyszczyk świetnie wygląda na ustach, fajnie pachnie i smakuje też nie najgorzej. Kolor jaki posiadam ( różowy - Angel ) doskonale wygląda na moich usteczkach i nie skleja ich tak bardzo. Jedyną wadą za którą odjęłam gwiazdkę jest straszne rozprowadzanie bezpośrednio na usta. Żeby jakoś "po ludzku" wyglądać trzeba wycisnąć błyszczyk z tubki na palec albo pędzelek i dopiero na usta.

No nie bardzo

Ma fajny zapach, jest wydajny, dość ładnie i naturalnie wygląda na ustach. Ale jest baaardzo nietrwały i ma beznadziejny aplikator; nie sposób zużyć całego błyszczyka z tej tubeczki. Zakup nie do powtórzenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

ja tam go lubię:)

Podobają mi się w nich i zapach i kolor (mam obydwa błyszczyki). Jestem z nich bardzo zadowolona:) Koleżankom też polecałam, i też są zadowolone:)

Używam tego kosmetyku od: jakieś pół roku
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych tubek

nie do skończenia

Daję dwie gwiazdki, bo mi się już strasznie znuuuuudził.. moze to nie jest obiektywna ocena, ale uzywam go sporadycznie do różowych i fioletowych ciuchów (mam odcien Berry Fizz, czyli ten rózowy)i końca tego błyszczyka nie widać!!!
Zapach i smak ma słodki, to prawda, trudno go się nakłada, bo nie ma sensownego aplikatora (ja nakładam palcem;)
Strasznie nietrwały, po jakimś czasie usta stają sie blade:( bledsze niż naturalna czerwień... bez sensu.
I coś na co nikt chyba nie zwrócił uwagi - dzięki różowo-liliowemu kolorkowi, usta owszem, zaraz po posmarowaniu są ładne.. ale zęby przy tym kolorku wygladaja okropnie az strach się uśmiechać..;) No, chyba ze kotś ma holywoodzką biel zębów..:)

Używam tego kosmetyku od ponad pół roku
ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

niezaciekawy

Kolor jaki mi się trafił jest raczej nieładny (Watermelon)taki różowy ale bardzo sztuczny, chociaż na wieczór jeszcze jako tako ale na codzień to sie wogóle nie nadaje. Sam błyszczyk jest gęsty i nawet niezle się trzyma. W dodatku jest wydajny ale nawet gdyby był jeszcze dostepny w katalogu to drugiego bym już w życiu nie kupiła.

polecam

Dziwia mnie te negatywne oceny. Ale po kolei:

-kolor - ladny, delikatny, na zdjeciu wyglada gorzej niz w reczywistosci, nalozony cienka warstwa daje bardzo dobry efekt blyszczacych ust i delikatny rozowy odcien

-konsystencja - dosc gesty, dzieki czemu wydajny; troche sie klei, ale nie spotkalam jeszcze blyszczyka, ktoremu by sie to nie zdarzylo

-zapach - smakowity

-trwalosc - no niestety, typowo blyszczykowa

-aplikator - nie jest to najlepszy pomysl, ale mozna sobie poradzic

-objetosc - moim zdaniem jest go wyjatkowo duzo, jest wydajny i tani

Bardzo dobry !

Niewiem dlaczego tyle jest negatywnych opini dla tego produktu ? przeciez on jest super ! Mam kolor Watermelon i jest on całkiem fajny . Tylko nie zadobrze sie nakłada ale od czego jest pędzelek ?:) Długo trzyma sie na ustach i dobrze je nawilza ! GODNY POLECENIA :D