Rexona Women, Crystal, Clear Pure 48H Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona Women, Crystal, Clear Pure 48H Stick

Cena już od 13,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Women Crystal Clear Pure antyperspirant w sztyfcie dla kobiet
- doskonale chroni przed poceniem,
- zapewnia świeżość,
- nie brudzi ubrań,
- ma orientalny zapach.
Długotrwała, 24 godzinna ochrona i świetne zastosowanie właściwych komponentów zapachowych to tylko nieliczne zalety antyperspirantu Women Crystal Clear Pure. Jego delikatność łączy się z wyjątkową skutecznością. Nuty aromatyczne kryją egzotyczne tajemnice i zmysłową kobiecość.

w sztyfcie

• Hydroxycitronellal,
  • Limonene

Napisanych recenzji: 30

Słabe

Wolę to od antyperspirantu w sprayu z tej serii, jednak wcale nie spełnia moich oczekiwań.

+cena
+wydajność

-średni zapach
-słabo chroni
-nieskuteczny

Używam tego produktu od: dwóch miesiący

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004934].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 39

Niekoniecznie na lato

Lubię sztyfty z Rexony i ten również dobrze się sprawdza, ale w lecie średnio sobie radzi. Niestety latem potrzebuję czegoś mocniejszego. Czasami pod pachami w załamaniach skóry, zostawały resztki produktu, co niekoniecznie fajnie wyglądało. Na ubraniach robił ślady, ale były one jedynie od wewnętrznej strony i schodziły przy praniu.

Używam tego produktu od: pół roku (z przerwą w lecie)
Ilość zużytych opakowań: dużo różnych wariantów zapachowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Fajny, ale nie chroni przed potem

Jestem zdziwiona tak słabą oceną tego kosmetyku. Bardzo przyjemnie się go używało, konsystencja odpowiednia - nie kruszy się ani nie roluje, nie zostawia grudek, tylko tak jakby się wchłania. Czasami zostawiał ślady na ubraniu, ale bardzo łatwo dało się je usunąć, więc to nie problem. Zapach bardzo mi się podobał, taki morski, w dodatku utrzymywał się przez cały dzień. Mam tylko jedno zastrzeżenie: w czasie tego upalnego lata ani trochę nie chronił przed potem. Mimo jego wielu zalet ta wada sprawia, że obcinam gwiazdkę i nie wiem, czy kupię ponownie, bo jednak zależy mi na choćby zminimalizowaniu wydzielania potu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937795].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 232

dobry.

zdziwiliam sie bardzo ze ten produkt ma takie niskie oceny. w ogole od pewnego czasu wydaje mi sie, ze dobre produkty maja tutaj niskie oceny, a zle dobre...
kupilam go na szybko, kiedy poprzedni dezodorant mi sie skonczyl I uwazam ze jest calkiem dobry. przed potem nie chroni jakos szczegolnie(tak jak kazdy drogeryjny. nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze te antyperspiranty to zwykle placebo), ale nie mam z tym problemu. poce sie lekko kiedy jest naprawde goraco, ale dla mnie to jest zupelnie normalne.
na pewno duzym plusem jest to, ze swietnie neutralizuje zapach potu. w upaly pod wieczor zdazalo mi sie, ze koszulka lekko miala juz wymieszany zapach potu z zapachem dezodorantu, a tutaj nic takiego nie ma miejsca, czuje tylko jego zapach przez caly dzien.
sladow na ubraniach nie zostawia, nawet jesli uzyje go troche wiecej. \'rolowania\', o ktorym pisze wiele recenzentek rowniez nie zauwazylam. forma sztyftu mi odpowiada, bo nie musze czekac az wyschnie, jak to jest przy kulkach.
wedlug mnie jest to naprawde dobry kosmetyk. jako iz dla mnie antyperspirant jest po to, zeby czuc sie swiezo w ciagu dnia, a nie po to, zeby sie ZUPELNIE nie pocic(jesli ktos ma problem z nadmiernym poceniem, to to juz nie jest na pewno zadanie dla kosmetyku za kilka zlotych), to jestem z niego zadowolona I uwazam ze swoje zadanie spelnia. nic wiecej nei oczekuje.

Używam tego produktu od: kwiecien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

nie wiem..

nie wiem jak mam ocenić ten produkt. Kiedy w okresie maj-październik używałam tego antyperspirantu, wszystko było super, już myślałam, że znalazłam wreszcie swój ochronny ideał... (walczę z nadmierną potliwością). Zrobiłam sobie przerwę na inny dezodorant, aby skóra nie przyzwyczaiła się do kosmetyku i w styczniu kupiłam niebieską wersję tego kosmetyku.. No i porażka. Zanim zdążę dojść dokądś z domu już jestem spocona i czuję się niekomfortowo, nie wiem co mogło się stać.
Na plus kosmetyku przemawiają piękne zapachy, kremowa formuła.

Używam tego produktu od: co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885253].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 81

...

Myślę, że jest to dobry antyperspirant, ale nie dla mocno zestresowanych, bo wtedy może zawieść.

Co do obietnic producenta :
- doskonale chroni przed poceniem - tak, ale nie w mocno stresujących sytuacjach
- zapewnia świeżość - jak powyżej
- nie brudzi ubrań - zgadza się
- ma orientalny zapach - zapach jest świeży, przyjemny, ale nie nazwałabym go orientalnym

Zaletą jest to, że nie ma problemu z jego dostępnością. Cena nie jest wygórowana, a często można znaleźć go w promocji. Myślę, że dorównuje kolegom z podobnej półki cenowej ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866184].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 83

ooo tak :)

+dostępny dosłownie wszędzie (rossmann, jaśminowa, natura, biedronka, tesco, cerrefour....)
+cena ok 12zł, w promocji nawet 7,88 :)
+bardzo wydajny
+miękko się aplikuje
+nie podrażnia
+świeży zapach
+trwały (wytrzymuje cały dzień,całą noc)
+mocne opakowanie

-zdaża się,że plami ubrania

W moim odczuciu jest to bezapelacyjnie najlepszy z najlepszych antyperspirantów :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 6 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827850].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 344

Za słaby :(

Niestety, Rexony w sztyfcie zawsze się u mnie sprawdzały, ale ten, niestety, nie.
Pięknie i świeżo pachnie. Wygodnie i miękko się aplikuje, nie podrażnia. Jest wydajny.

Jednak nie przeszedł testu stresującego dnia. Po prostu pod wieczór poczułam zapach swojego potu, co praktycznie nie powinno się zdarzyć. Niestety, na pewno do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822283].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 49

Napisanych recenzji: 159

Zwyklak

Zawsze podchodzę sceptycznie do antyperspirantów- począwszy od długości działania na cudach napisanych na etykietce kończąc. Dlatego jedyne czym się kieruję to zapach i brak alkoholu denat.

Kupiłam ten produkt, bo wydawało mi się, że będę mogła łatwiej kontrolować ilość produktu. I mogłam, jednak za jaką cenę- pozostawia na skórze białą warstwę, która za nic się nie chce wchłonąć, pod koniec dnia jest cała zrolowana.
Mimo to jednak zapach utrzymywał się cały dzień, a potliwość była mniejsza. Tyle dobrego, że chociaż działał tak jak powinien.

A tak poza tym- nie wiem czy to ja trafiłam na wadliwy egzemplarz, czy cała seria ma taki błąd, ale pokrętełko mi się zepsuło i za nic nie da się wydobyć produktu- no chyba, że komuś chce się to wydłubywać, jednak ja rano nie mam na to czasu.

Wersja dla leniwych ;) :
+ zapach na cały dzień
+ zmniejsza potliwość
+ można kontrolować ilość
+ higieniczne opakowanie (przykrywka)

- roluje się
- nie wchłania się
- lekko brudzi ubranie
- opakowanie się zepsuło
- sztyft zaczął pękać

Może skuszę się na wersje w kulce.

Używam tego produktu od: Lipca 2013.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818164].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

okropny

Nie miałam jeszcze tak okropnego antyperspirantu. Prawie zawsze kupuję produkty tego typu Rexony, ale w sprayu. Zaufałam marce i zawiodłam się. Nigdy więcej sztyftu!
Jedyny plus to zapach. Do tego dołączona jest cała masa minusów. Najbardziej zdenerwowały mnie ślady na ubraniach, bo przecież ta linia miała zapewniać ich brak... Jest mało skuteczny, mam wrażenie, że po kilku godzinach znika, a powinien chronić cały dzień. No cóż może jakoś go zmęczę do końca.... już mało zostało.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804356].usefull || 0 }}% pomocna.