Samoopalacz Extra Bronze

Samoopalacz Extra Bronze

Zapewnia naturalną, zdrową opaleniznę już po kilku godzinach, bez udziału słońca. Polecany do stosowania na twarz i całe ciało. Doskonale rozprowadza się na skórze. szybko i łatwo się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Lekko nawilża i odżywia. Zawiera wysokiej klasy czynnik brązujący oraz specjalnie dobrane filtry UV. Ma delikatny zapach. Nie powoduje podrażnienia fototoksycznego.

bardzo dobry

Dla mnie jest to bardzo dobry produkt! kupiłam go do stosowania tylko na twarz ale jak termin ważności dobiegał końca, stwierdziłam, że wysmaruje się cała :) Mam ten samoopalacz do ciemnej karnacji i na prawdę juz po chwili widać efekty bardzo ładnej, brązowej, naturalnej opalenizny. Zapach ma taki jak większość samoopalaczy i juz sie do niego przyzwyczaiłam. U mnie żadnych smug nie widać i na pewno nie jestem po nim pomarańczowa. Trzeba po prostu umiejętnie nakładać takie kosmetyki. Opalenizna trzyma się dość dlugo ale tak co 4 dni staram sie nakładać kolejną warstwę :) Jest baaardzo wydajny jeśli chodzi o nakładanie go tylko na twarz ale jakbym chciała smarować się cała to jest to niestety bardzo mała tubka.

Aż dziwnie ocenic

+ Nadał kolor już po godzinie, nałożyłam raz jeszcze no i... mega opalenie, aż za duże. Więc zarazem -

Mam śniadawą karnację, jednakże przez trądzik moja twarz była stanowczo za blada i chcialam przyciemnić. Stosowałam regularnie. Były efekty. Lecz..

- daje pomarańczowy odcień po pewnym czasie
-zapach troszku.. drażniący. Niby przyjemny, ale denerwuje
- mam uczucie zapchanej twarzy po nałożeniu
- sprawia, że cera się dość świeci

Dodam, że kupiłam tą nowszą wersję, dla jasnej karnacji. Aż strach pomyśleć co by było, gdybym, kupiła odpowiednik mojej, czyli do ciemnej. Uhhh

Myślę, że poszukam czegoś lepszego

Używam tego produktu od: od stycznia do kwietnia tego roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Taki sobie

Posiadam wersję dla ciemnej karnacji w nowym opakowaniu. Dotychczas stosowałam go tylko na twarz w zimie, aby zrównać z kolorem reszty ciała.

Wygodne, łatwe w wydobyciu produktu szczególnie pod koniec użytkowania, aczkolwiek przy tym produkcie lepiej sprawdziłaby się pompka.

Rzadka, może aż zanadto....

Zapach
Nie jest taki zły, jednak gdy go już nałożymy na skórę, to po jakimś czasie wydziela się ta specyficzna, "samoopalaczowa" woń

Wydajność
Przez tą konsystencję jest bardzo wydajny. Przy aplikowaniu samej twarzy wystarczy na wiele miesięcy. Jednak przy stosowaniu na całe ciało wystarczy na znacznie krócej.

Działanie
Nie zostawia smug, dobrze się rozprowadza, pozostawia ładny kolor. Jest delikatnie działającym produktem, więc ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Oczywiście trzeba go odpowiednio dobrać do karnacji. Można "dozować" intensywność opalenizny. Radzę nakładać cienkimi warstwami a częściej. Zostawia tłustą warstwę na skórze, więc stosuję go na noc, aby nie błyszczeć się w dzień i nie czuć tego samoopalaczowego zapachu. Dość dobrze nawilża skórę. Zmywa się równomiernie, nie miałam kłopotów z plamami itp.

Cena
14 czy 15 zl za 75 ml produktu to stanowczo za dużo.

Trawałość
Szybko się zmywa, z reguły już po 2-3 dniach.

Generalnie dość dobry produkt,ale szału nie ma. Mógłby być trwalszy i mieć gęstszą konsystencję.

Salon fryzjerski

Straszny

Może zacznę od tego, że uwielbiam firmę Dax Cosmetics, jednak ten samoopalacz to bubel. Może komuś innemu pasuje, ale nie mnie. Używałam go razem z mamą, na początku myślałyśmy, że jest dobry, jednak po chwili okazało się, że tak nie jest. Niestety nie widzę w nim ani jednego plusu, za to same minusy:

- zostawia smugi
- zostawia plamy
- za rzadka konsystencja
- cena w stosunku do jakości
- ro0zsmarowywuje się nierównomiernie
- daje pomarańczowy odcień

Używam tego produktu od: 2 miesiące używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 całe:/

nigdy więcej

Co do efektów to po przepisowej godzinie nie zauważyłam żadnego! Spróbowałam więc znowu po przepisowych 3 godzinach i nadal NIC.
Co gorsze zapycha mi pory, gdy posmarowałam nim twarz na noc rano budziłam się z wysypem pryszczy których później ciężko było się pozbyć...
Jeśli chodzi o zapach samoopalaczowy, nie jest rewelacyjny ale da się spokojnie przezyć.
Ogólnie nie polecam!

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

HORRROR!

Dziewczyny nie bierzcie tego. Ten kosmetyk jest wprost dobijący.. On żyje własnym życiem!
Na początku robił mi straszne smugi . Rozsmarowywałam go równomiernie tak jak pisało w sposobie użycia. Było to fatalne.. pokazać takie nogi z plamami ... na ulicy. Za to nakładałam go ostatnio w ten sam sposób i muszę stwierdzić ,że NIE BYŁO EFEKTU.Żeby złapało trzeba długo odsłaniać i nie dotykać miejsc, bo inaczej będą smugi nawet jak rozsmarujesz na nogach i zegniesz kolana to już jest smuga ,albo pójdziesz i o coś zahaczysz.. Kiedy już opalał to na pomarańczowo. Normalnie on robi to co on chce i kiedy chce. Masakra. Szkoda mi go wyrzucić, bo dałam za niego nad morzem 17 zł.. MASAKRA!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Niestety

Kupiłam przypadkowo, po prostu pierwszy, dawno niewidziany jakikolwiek samoopalacz do twarzy wpadł mi w ręce to go od razu wzięłam. Nie miałam go przedtem, nie znałam żadnych opinii na jego temat.

75 ml za ok 14 zł, teraz wiem, że to za drogo. Za taką jakość... Samoopalacz ma rzadką konsystencje, wręcz aż za rzadką. Do tej pory nie wiem ile go wycisnąć aby starczyło idealnie. Moje wartości na oko się nie sprawdzają. Zawsze jest go albo za dużo albo za mało. Jak za mało to można przynajmniej dodać trochę go jeszcze, a jeśli się wyciśnie za dużo to nijak nie można tego wetrzeć. Robią się smugi, krem w ogóle nie chce się wchłonąć. Trzeba się wtedy nieźle z nim namęczyć.
Samoopalacz pozostawia bardzo długo na skórze tłusta, świecącą warstwę czego nienawidzę!Mam tłustą cerę latem(normalnie mieszaną), a on teraz dodatkowo to podkreśla i zapycha mi pory! Zaskórniki, wypryski to teraz dla mnie normalność... Nie polecam go osobom z taką cerą.
Co do efektów to po przepisowej godzinie nie zauważyłam żadnego. Nic. Więc po kolejnych przepisowych 3 godzinach nałożyłam kolejna warstwę i wtedy był delikatny efekt. Dla podtrzymania stosowałam go raz dziennie i efekt był taki jak chciałam czyli mocny. Niestety opalenizna mimo peelingu( 3 razy w tygodniu) jest nierównomierna i są plamy.Po peelingu nie ma po niej ani śladu, więc cały(nieprzyjemny) proces trzeba zaczynać od nowa:(

Używam go tylko dlatego, że chce te opakowanie wykończyć. Na (nie)szczęście jest bardzo wydajny i mam jeszcze 3/4, więc jeszcze z nim się trochę pomęczę :( Mam 2 w zapasie, ale nieużywane komuś oddam.... Może ten ktoś będzie zadowolony z niego....

Mam nową wersję do ciemnej karnacji

Używam tego produktu od: około 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Fajny ale...

PLUSY:
+ dobrze się rozsmarowuje
+ nie robi smug
+ ładnie nawilża i napina skórę
+ nie pozostawia śladów na ubraniu
+ szybko się wchłania

MINUSY:
- zapach (nie jest straszny, ale jednak przeszkadza)
- odcień opalenizny wpada w pomarańczowy odcień :(

Pielęgnuje i ma ładny odcień

Raz lub dwa razy w tygodniu, po pllingu, jaki serwuję sobie przy okazji kilkugodzinnej wizyty w łażni tureckiej ;) ,
prócz codziennego delikatnie brązującego balsamu, używam właśnie minimalnej ilości samoopalacza, dla wzmocnienia i podkreślenia efektu.
Ten okazał się być bardzo przyzwoitym, w swojej kategorii produktowej.
Prócz naprawdę ładnego odcienia brązu, nie cegły, ma bogatą, choć lekką formułę, co sprzyja również dobremu rozprowadzeniu barwnika.
Stosuję go na skórę już posmarowaną balsamem lub też na niego aplikuję dawkę, czegoś nawilżającego ale bez barwnika i jeszcze nigdy "nie dał plamy" ;) dosłownie i w przenośni.
Zapach niestety po jakimś czasie, jest takim, jaki bywa po typowym samoopalaczu ale to akurat mi nie straszne bo efekt wszystko rekompensuje.
Cena śmiesznie niska, a ostatnio pokochałam również jego wersję przeciwzmarszczkową, która ma jeszcze bogatszą i jeszcze bardziej odżywiającą formułę oraz wszystkie zalety, opisanego tutaj bronzera.

Używam tego produktu od: kilku latI
lość zużytych opakowań: łoooooo ........z 8 opakowań :)

Adekwatny do swojej ceny.

Lubie eksperymentowac z roznymi kosmetykami zarowno drozszymi jak i tymi tanszymi.Mam w swojej kosmetyczce w miare drogi samoopalacz ktory stosuje na twarz i rece i poszukiwalam tanszego na nogi i inne mniej widoczne partie ciala i powiem tak...
-Dax jest adekwatny do swojej ceny-nie spodziewalam sie po nim cudow:)
-Mam ciemna karnacje i jak dla mnie jest zdecydowanie za jasny.Nie jest to napewno "Extra Bronz"
-Ciezko sie naklada i mialam przez to kilka smug
Powiem ze moze podpasowac komus o jasnej cerze i tym mniej wymagajacym.

Używam tego produktu od:Miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Jest super!

Kosmetyk ten naprawdę mnie zadziwił. Po wielu poszukiwaniach najlepszego samoopalacza trafiłam na ten i jak najbardziej mi on odpowiada.

+ Nadaje ładną, naturalną, BRĄZOWĄ opaleniznę.
+ Nie pozostawia żadnych plam!
+ Nie śmierdzi :P
+ Dobrze się wchłania, nawet troszkę nawilża?

Jest jednak jeden malutki minus, za co odejmuję jedną gwiazdkę, produkt troszkę mało wydajny, trzeba nałożyć więcej kosmetyku, żeby uzyskać pożądany efekt. Mimo to i tak go lubię :) Polecam!

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

ie do konca mi odpowiada

zuzywam wlasnie 3 tubke tego samoopalacza. i musze powiedziec tak: nadaje ladny, zlotawy odcien opalenizny, taki naturalny. nie smierdzi jak typowy samoopalacz. nawilza lekko. dobrze sie rozsmarowuje. to plusy.
czas na minusy: malo wydajny, tzreba sporo uzyc, by bylo widac lekka opalenizne, nie jest na pewno extra bronze, bo nawet jak stosuje codziennie, to nie mam ciemnej opalenizny. mam jasna karnacje i tutaj spelnia zadanie - lekko opala. do ciemnej karnacji nie polecam, bo nie bedzie nic widac.
nie uczula, nie podraznia. ale szukam czegos mocniejszego.

Używam tego produktu od:2 lata