Bambi, Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Bambi, Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 1 miesiąca życia. Łagodnie myje delikatną skórę niemowląt i dzieci. Skutecznie usuwa brud. Nie wysusza skóry, która po kąpieli jest gładka i delikatna. Nie pozostawia osadu na wannie.

Solidne produkty

Zapach obłędny! Wersje owocowe również! Zapachy utrzymują się na skórze, żele nie wysuszają, są delikatne. Pieszczą skórę, dają przyjemną pianę. Cena w stosunku do jakości bardzo niska. Kupię nie raz. Oczywiście płyn do użytku przede wszystkim jako żel pod prysznic.
Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

świetny

Moja skóra jest bardzo wrażliwa i nie lubi wszelkich "ulepszaczy" w postaci zapachu, koloru, piany.
Ten płyn stosuje jako żel po prysznic :P

+pielęgnuje, skóra jest nawilżona
+prześlicznie pachnie, troszke jak proszek do prania
+jest tani
+wydajny
+nie uczula
+dobrze się pieni
+przyjemne dla oka opakowanie
+dobrze zmywa brud

Dla mnie świetny produkt. Narazie będę kupować tylko ten :)

Rewelacja

Jest super łagodny, nie uczula, dobrze oczyszcza.
Mam bardzo suchą skórę, która bardz szybko reaguje na wszelkiego rodzaju dodatki zapachowe, ujędrniające, kolorystyczne i inne udziwnienia, więc ten sprawdza się w 100%!
Zapach nie jest jakiś szczególny, ale nie pozostaje na skórze, więc nie ma to żadnego znaczenia.
Nie daje efektu nawilżenia (ale ja nie spotkałam takiego, który by dawał, a nie powodował dodatkowych \'rewelacji\'), ale zachowuje się zupełnie neutralnie, a dla mnie to już dużo ;)

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, w trakcie 4

Azja Kolorówka

Idealny dla skóry skłonnej do podrażnień oraz AZS

Lekarz polecił natychmiastową zmianę wszelkich kosmetyków ze względu na alergię. Postanowiłam zamienić swoje mydło na jeden z kosmetyków dla dzieci bo jak wiadomo - takie kosmetyki nie uczulają.
Wybór tego płynu był strzałem w dziesiątkę.

+Nie wysusza skóry
+Nie podrażnia
+Można powiedzieć że nawet łagodzi powstałe już podrażnienia skóry
+Idealne do skóry wrażliwej
+Zapach - trochę pachnie proszkiem do prania ale jest bardzo przyjemny i utrzymuje się długo na skórze (nawet moja gąbka i ręcznik przesiąkają zapachem tego płynu haha :D)
+Cena ( 7.99 w jednej z pomorskich drogerii :D)
+ Świetnie się pieni!!!! Wystarczy wlać odrobinę pod strumień wody, a po chwili w wannie pojawia się mnóstwo piany :)
+Bardzo dobrze myje, rzeczywiście nie pozostawia wszelkich osadów
+ Całkiem wydajny

Jedyny minus że jest troszkę rzadki, ale napewno nie jest konsystencji wody :) Nie jest źle.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

SUPER !!!

Bardzo fajny plyn, nie tylko dla dzieci :)

Uwielbiam jego zapach, i dlatego wlasnie zdecydowalam sie go przetestowac na sobie- osobie doroslej, jednak takiej, ktorej na plecach i dekolcie lubia wyskakiwac niespodzianki- przewaznie w postaci wielkich gul, i majacej niemaly problem z wiecznie sucha skora na lydkach :(

Tak wiec solidnie rozcienczam plyn, i oczywiscie uzywam go jako zel pod prysznic.. nie wiem, czy to do konca rozsadne, ale po rezultatach sadze, ze tak :D
Niespodzianki przestaly tak ochoczo wyskakiwac, jest ich zdecydowanie mniej, i nie sa tak bolace jak dotychczas, a skora na lydkach przestala wysychac. Do tego brak jakichkolwiek podraznien, uczucia sciagania. Plus piekny, dlugo utrzymujacy si ezapach- czego chciec wiecej? ;)

ZDJECIE PRODUKTU PRZESTARZALE, WKLEJAM PONIZEJ AKTUALNE.

Używam tego produktu od: ***
Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobry

Same zalety.
Po kiepskich plynach do kapieli typu on line czy mitia tez to istne zbawienie dla skory :)
Dobrze sie pieni, wystarcza mala ilosc, nie wysusza, fajny zapach i niska cena :) Ulubiony calej mojej rodziny.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Bdb dla alergików

Co prawda opakowanie jest teraz trochę inne, niż te prezentowane na zdjęciu, ale to raczej ten sam produkt, który używam. Mam atopowe zapalenie skóry i większość płynów do kąpieli powoduje u mnie niemiłosierne swędzenie i zaczerwienienie skóry, która potraktowana takim specyfikiem łuszczy się... A ten jest inny. Ma łagodne działanie, ładnie pachnie (coś jakby zielone jabłuszko; ale nie do końca) i dobrze się pieni. Duża butla starcza na długo. No i do tego przystępna cena.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

fajny

Płyn doskonale się pieni, wystarczy wlać go troszkę, przez co jest bardzo wydajny, zresztą w butelce jest go niemało bo 1/2 litra. Zapach nie jest zbyt wyszukany jak na produkt dla dzieci, ale przyjemny dla nosa. Nie wysusza skóry, ale też chyba nie nawilża.
Zużyłam 2 oakowania, następne czeka w kolejce.