Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Jeden z najpopularniejszych modeli sztucznych rzęs firmy Ardell - Demi Wispies Black z serii Glamour. Wyróżnia się dużą gęstością włosków i pięknym podkręceniem. Włoski stopniowo wydłużają się, dzięki czemu uzyskujemy efekt kociego oka i spektakularne spojrzenie.
Rzęsy Ardell produkowane są w 100% z ludzkich włosów dzięki czemu dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy są łatwe w nakładaniu i wygodne w noszeniu, a jednocześnie nadają spojrzeniu niesamowitego wyrazu. Produkt do użytku wielorazowego.

do rzęs
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie wychodzę bez nich z domu

To pierwsze rzęsy które sama przylepiam. Używam już 3 - ciej pary. Bardzo podoba mi się to jak wyglądają na oczach. Zasadniczo rzęsy na pasku wyglądają bardziej sztucznie niż kępki,ale te są wyjątkowo naturalne. Pierwsza para służyła mi dzielnie przez miesiąc . Niemiłosiernie je sponiewierałam klejem , ale trzymały się mocno. Druga para zawiodła mnie - niedługo po rozpoczęciu używania kępki zaczęły się przesuwać na pasku. Ostatecznie spadly. Zastanawiałam się wtedy czy nie zmienić Ardella na coś innego. Zostałam jednak z Ardellem i teraz mam parę nie do zdarcia - noszę je już półtora miesiąca. Wspomnieć jednak muszę, że na początku męczyłam się z nimi - pasek jest bardzo twardy i z trudem naginał się do oka. Reasumując, jeśli chodzi o jakość tych rzęs - trochę loteria, ale nie jest źle!

Mój ulubiony model

Najpiękniejszy model jaki ma w swojej ofercie Ardell. Pięknie podkreślają oczy i otwierają je. Idealne do makijażu dziennego jak i wieczorowego, dają bardzo naturalny efekt. Są świetnie wyprofilowane. Giętki przezroczysty pasek ułatwia aplikacje.

Używa produktu od: próbka

naturalne i ładne rzęsy

Rzęsy dają bardzo ładny i naturalny efekt. Dobrze się przyklejają oraz noszą. Jedyne ale ,które do nich mam to ciężko je podkręcić zalotką.
Ogólnie polecam dla osób które chcą mieć ładne rzęsy bez przesadnego efektu sztucznych rzęs,
Kosztują około 12zł

polecam

Rzęsy po założeniu, dają mega piękny i naturalny look. Był to pierwszy mój kontakt z sztucznymi rzęsami i na pewno nie ostatni, ale tylko z tymi.
Kupiłam 3 różne pary sztucznych rzęs, na całe szczęście te założyłam pierwsze, ponieważ pozostałe 2 pary wyglądały tandetnie.
Te super prezentują się na oku, na końcach są wydłużone co daje super efekt.

Jak sztuczne rzęsy to tylko Ardell

Ktora z nas nie chce mieć pięknych gęstych rzęs. Jeśli nie możemy liczyć na swoje, musimy posilkowac się sztucznymi. Jedyny i słuszny wybór dla mnie to rzęsy od Ardell. Piękne, elastyczne, są bardzo wygodne i praca z nimi to czysta przyjemność. W porównaniu z chińskimi rzęsami to niebo a ziemia. Cenowo też bardzo spoko często można je dorwać w promocji. Bardzo trwałe, jeśli będziemy o nie dbać to będą nam służyć długo.

Najlepsze!

Mam z natury krótkie i proste rzęsy, nawet traktowanie ich zalotką nie zdaje egzaminu, są bardzo uparte i niczym nie dają się podkręcić. Dlatego też przy większych wyjściach muszę ratować się sztucznymi rzęsami.

W swojej kosmetycznej karierze testowałam już sztuczne rzęsy od innych producentów. Jednak to rzęsy Ardell skradły moje serce! Wyglądają bardzo naturalnie, niejednokrotnie mając je na sobie słyszałam komplementy :). Łatwo się aplikują, chociaż dla kogoś kto dopiero zaczyna swoja przygodę z klejeniem sztucznych rzęs, na początek polecam zabawę z pojedynczymi kępkami.

Rzęsy w połączeniu z dobrym z klejem są nie do zdarcia. Trzymają się cały dzień i noc. Nawet przy wysokich temperaturach "nie spływają" i nie odklejają się. Są wielokrotnego użytku. Na jednym komplecie wybawiłam się łącznie na 3 weselach - a same wiecie jak to na weselach w trakcie bardzo intensywnej zabawy bywa :).

Lubię, ale są lepsze

Sztuczne rzęsy są dla mnie nieodłącznym elementem makijażu. Jestem posiadaczką małych, głęboko osadzonych, migdałowych oczu. A jakby tego było mało, mam opadające powieki (w sumie opadające to mało powiedziane, one są po prostu opadnięte). Moje własne rzęsy są krótkie, średnio gęste, zbyt proste i za jasne jak na mój gust. Nawet super tusz nie jest w stanie zrobić z nich porządnego wachlarza. A jak wiadomo to rzęsy w zasadzie robią cały efekt. Otwierają oko, powodują, że wydaje się większe. Tylko co zrobić, jeśli nasze własne wyglądają jakby ich nie było? Dokleić sztuczne!

Rzęsy Ardell były pierwszymi po jakie sięgnęłam. Wybór był oczywisty. Są tanie, ogólnodostępne i jest krocie modeli do wyboru. Zawsze trzymałam się czterech. Wispies, Demi Wispies, Demi Wispies Studio Effects Pro i 110. I te 4 modele wystarczały mi w zupełności, by wyczarować każdy look. Od naturalnego i codziennego po wieczorowy i spektakularny.

Rzęsy Ardell są godne uwagi i porządne. Nie wypadają, nie tracą kształtu. Odpowiednio używane i ostrożnie ściągane mogą służyć przez wiele miesięcy. Są odpowiednio miękkie, elastyczne i w miarę lekkie. Spokojnie można je traktować tuszem a potem "wyprać" w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła. I co ważne, nie odkształcają się po takim zabiegu.

Jednak po odkryciu rzęs typu mink zaczęłam dostrzegać wady Adrellowskich. Po pierwsze Ardellowskie rzęsy non stop czuć na oku. Nigdy do nich nie przywykłam. To dziwne, bo niby są na przezroczystej żyłce i teoretycznie nie powinny przeszkadzać i być mniej widoczne. Guzik prawda. Minki, choć na czarnym pasku są lżejsze, w ogóle ich nie czuję, są jak moje własne i o dziwo są zdecydowanie mniej widoczne. Druga sprawa to naturalny wygląd. Ardell robi swoje rzęsy z wysterylizowanych, ludzkich włosów. Ok. Dopóki nie przeczytałam tego na opakowaniu, byłam święcie przekonana, że są zrobione z jakiejś żyłki. Minki zaś wyglądają absolutnie naturalnie. Po prostu jak ciemne, gęste, długie, prawdziwe rzęsy. Są "poczochrane" i postrzępione. Różnice w długości, kształcie i podwinięciu włosków sprawiają bardziej naturalne wrażenie.

Cenowo nie ma różnicy. Minki (nie wiem w sumie co to nawet jest, jakaś nazwa handlowa?), nawet jeśli są chińskie, to odpowiednio traktowane wystarczają mi na tyle samo czasu co Ardell (około 20-25 użyć). Za parę minków płącę około 15 zł. Cena niemal identyczna, ale różnica ogromna.

Mimo wszystko lubię Adrell i mam do nich wielki sentyment. Zawsze będą w mojej kosmetyczce. Ponad to pozostaje kwestia gustu. Każdy wybiera to, co mu odpowiada.

Najlepsze!

Jedne z najlepszych sztucznych rzęs na pasku! Idealne na wielkie wyjścia

Zalety :
- kształt
- przezroczysty i elastyczny pasek
- wielokrotnego użytku
- dostępność
- cena

Na pewno kupię jeszcze nie jedną parę :)

Chyba na zawsze <3

Zacznę od tego, że są to moje pierwsze rzęsy. Zawsze kojarzyły mi się z tandetą, wieloma problemami podczas aplikacji - byłam w błędzie. Nigdy nie miałam też przedłużanych, czy zagęszczanych rzęs. Jestem zadowolona z moich naturalnych, którym wystarcza tusz. Ale czasami są takie dni, kiedy chce się wyglądać pięknie, wyjątkowo, wtedy warto pokusić się o takie cudo.

Czego oczekiwałam ?
Efektu sztucznych rzęs, który będzie wyglądał naturalnie- tak to zdanie to paradoks, ale sztuczne rzęsy kojarzą mi się z firanką, która wygląda estetycznie, a zarazem przepięknie.

Jak się spisały ?

Zalety :
+niesamowicie piękny efekt, zagęszczenia, podkręcenia, coś pięknego
+wyglądają bardzo naturalnie, schludnie, estetycznie
+można je używać wielokrotnie
+łatwo można opanować aplikację

Wady:
-brak, może trochę trudno je kupić bo są mało dostępne

Nie mam porównania, ale nie szukam innych rzęs, bo po efekcie widzę, że lepszych nie znajdę. Będą mi z pewnością towarzyszyły na większe wyjścia i dni, kiedy jednak sam tusz to za mało.

Super !

Te rzęsy dłuuugi czas znajdowały się w mojej kosmetyczce. Przeważnie używałam ich na ,,większe" wyjścia. Były niezawodne !
O ile się nie mylę wszystkie rzęsy tej firmy wykonane są z naturalnego włosia. Szkoda, że nie figurują inne, gdyż większość osób w ten sposób z nich rezygnuje. Mimo to są dość solidnie.Znajdują się na cienkim, elastycznym, bezbarwnym pasku, który po nałożeniu na oko jest niewidoczny. Aplikacja przebiega sprawnie, ponieważ są elastyczne i bez problemu dopasowują się do kształtu powieki. Ładnie stapiają się z naszymi rzęsami. Efekt wygląda bardzo subtelnie i przede wszystkim naturalnie.
Na oku praktycznie ich nie czuć.Są bardzo mięciutkie. Nie odklejają się, tylko równomiernie przylegają do linii rzęs przez cały dzień. Fajnie, że są wielokrotnego użytku. Służyły mi dość długi czas.
Jest to bardzo fajny produkt. Szkoda, że ich dostępność jest bardzo mała.

Bardzo dobre

Zawsze miałam uraz do sztucznych rzęs, ponieważ efekt był bardzo nienaturalny, wręcz przerysowany. Natomiast postanowiłam zaryzykować i zachęcona pochlebnymi opiniami wybrałam Ardell. Był to mój najlepszy wybór. Przede wszystkim są bardzo delikatne i wyglądają bardzo naturalnie na oczach. Tak, jakbyśmy miały po prostu swoje rzęsy dłuższe. Krótsze rzęsy przy wewnętrznym kąciku i dłuższe przy zewnętrznym bardzo mi się podobają. Dodatkowo rzęsy są niezwykle elastyczne, co bardzo ułatwia ich aplikację (jest to szczególnie ważne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sztucznymi rzęsami).

Jedne z lepszych

Jedne z lepszych sztucznych rzęs w przystępnej cenie. Bardzo elastyczny pasek, wyglądają naturalnie na oku i dopełniają makijaż. Każda dziewczyna powinna mieć na 'wszelki wielki' jedną parę .