Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Pojemność 1 szt

Jeden z najpopularniejszych modeli sztucznych rzęs firmy Ardell - Demi Wispies Black z serii Glamour. Wyróżnia się dużą gęstością włosków i pięknym podkręceniem. Włoski stopniowo wydłużają się, dzięki czemu uzyskujemy efekt kociego oka i spektakularne spojrzenie.
Rzęsy Ardell produkowane są w 100% z ludzkich włosów dzięki czemu dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy są łatwe w nakładaniu i wygodne w noszeniu, a jednocześnie nadają spojrzeniu niesamowitego wyrazu. Produkt do użytku wielorazowego.

do rzęs
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Chyba na zawsze <3

Zacznę od tego, że są to moje pierwsze rzęsy. Zawsze kojarzyły mi się z tandetą, wieloma problemami podczas aplikacji - byłam w błędzie. Nigdy nie miałam też przedłużanych, czy zagęszczanych rzęs. Jestem zadowolona z moich naturalnych, którym wystarcza tusz. Ale czasami są takie dni, kiedy chce się wyglądać pięknie, wyjątkowo, wtedy warto pokusić się o takie cudo.

Czego oczekiwałam ?
Efektu sztucznych rzęs, który będzie wyglądał naturalnie- tak to zdanie to paradoks, ale sztuczne rzęsy kojarzą mi się z firanką, która wygląda estetycznie, a zarazem przepięknie.

Jak się spisały ?

Zalety :
+niesamowicie piękny efekt, zagęszczenia, podkręcenia, coś pięknego
+wyglądają bardzo naturalnie, schludnie, estetycznie
+można je używać wielokrotnie
+łatwo można opanować aplikację

Wady:
-brak, może trochę trudno je kupić bo są mało dostępne

Nie mam porównania, ale nie szukam innych rzęs, bo po efekcie widzę, że lepszych nie znajdę. Będą mi z pewnością towarzyszyły na większe wyjścia i dni, kiedy jednak sam tusz to za mało.

Super !

Te rzęsy dłuuugi czas znajdowały się w mojej kosmetyczce. Przeważnie używałam ich na ,,większe" wyjścia. Były niezawodne !
O ile się nie mylę wszystkie rzęsy tej firmy wykonane są z naturalnego włosia. Szkoda, że nie figurują inne, gdyż większość osób w ten sposób z nich rezygnuje. Mimo to są dość solidnie.Znajdują się na cienkim, elastycznym, bezbarwnym pasku, który po nałożeniu na oko jest niewidoczny. Aplikacja przebiega sprawnie, ponieważ są elastyczne i bez problemu dopasowują się do kształtu powieki. Ładnie stapiają się z naszymi rzęsami. Efekt wygląda bardzo subtelnie i przede wszystkim naturalnie.
Na oku praktycznie ich nie czuć.Są bardzo mięciutkie. Nie odklejają się, tylko równomiernie przylegają do linii rzęs przez cały dzień. Fajnie, że są wielokrotnego użytku. Służyły mi dość długi czas.
Jest to bardzo fajny produkt. Szkoda, że ich dostępność jest bardzo mała.

Bardzo dobre

Zawsze miałam uraz do sztucznych rzęs, ponieważ efekt był bardzo nienaturalny, wręcz przerysowany. Natomiast postanowiłam zaryzykować i zachęcona pochlebnymi opiniami wybrałam Ardell. Był to mój najlepszy wybór. Przede wszystkim są bardzo delikatne i wyglądają bardzo naturalnie na oczach. Tak, jakbyśmy miały po prostu swoje rzęsy dłuższe. Krótsze rzęsy przy wewnętrznym kąciku i dłuższe przy zewnętrznym bardzo mi się podobają. Dodatkowo rzęsy są niezwykle elastyczne, co bardzo ułatwia ich aplikację (jest to szczególnie ważne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sztucznymi rzęsami).

Gala KWC 2017

Jedne z lepszych

Jedne z lepszych sztucznych rzęs w przystępnej cenie. Bardzo elastyczny pasek, wyglądają naturalnie na oku i dopełniają makijaż. Każda dziewczyna powinna mieć na 'wszelki wielki' jedną parę .

Bardzo lubię Demi Wispies

Już od dłuższego czasu makijaż jest moją pasją. Na początku swojej przygody makijażowej używałam tanich chińskich rzęs, jednak ich wykonanie różniło się od tych. Nadarzyła się okazja, aby kupić rzęsy w promocyjnej cenie i móc się w nich pokazać na weselu kuzynki.
Rzęsy dają piękny efekt. Gęste, jednak bez przesady. Lekkie, że po chwili nie wyczuwalne na oku. Naturalnie wyglądające a do tego wielokrotnego użytku (przy delikatnym czyszczeniu). Tak naprawdę nie mam do czego się przyczepić. Kiedyś byłaby to dostępność, jednak znam drogerie w pobliskim mieście, w której bez problemu można je kupić, choć cena jest wyższa niż te w internecie. Jedyny minus, który zauważam to właśnie cena. Zużywam dużo rzęs, ponieważ maluję znajome czy rodzinę na imprezy okolicznościowe a nic nie dopełnia makijażu tak jak rzęsy. Znalazłam chiński odpowiednik i w znacznie niższej cenie mam kilka par. Wiem, że to nie to samo, jednak jakość jednych jak i drugich jest zbliżona. Jeśli szukacie rzęs na imprezę okolicznościową, dzięki którym uzyskacie naturalny efekt to polecam Wam jak najbardziej.

Naprawdę śliczne

Mimo, że mam dość długie rzęsy naturalne, czasem lubię dokleić te, na szczególne okazje. Otwierają oko, pasują i do mocniejszego makijażu, i do samej kreski. Na pierwszy rzut oka zmieniają całą twarz i podbudowują cały makijaż, ale nikt przez całą imprezę nie zorientował się, ze są doklejane, dlatego na pewno nie dają przerysowanego efektu (chyba że normalnie ma się bardzo krótkie i niewidoczne rzęsy).
Używałam ich oczywiście z klejem DUO dorzuconym w zestawie - trzyma się aż do rana :)

Najlepsze rzęsy!

Mam kilka różnych par sztucznych rzęs, ale te niezaprzeczalnie są moimi ulubionymi :) Pięknie wyglądają na oku, nie robią efektu lalki. Dość łatwo się je aplikuje. Jedynie jak dla mnie mogły by być minimalnie dłuższe ;)

Wygodne

Nie noszę ich często po tylko na większe okazje. Jestem trochę laikiem jeśli chodzi o ich zakładanie i mam małe problemy przy ich założeniu ale z rzęsami ardell daję rade bo są zamocowane na elastycznym pasku i nie jest on bardzo zauważalny ze względu na to że jest przezroczysty dlatego daje z nimi radę....przy innych markach bywało z tym różnie.
Nie są drogie więc warto wypróbować. Nawet jeśli nie są dla was nie będziecie płakać nad zmarnowanymi pieniędzmi.

Warto je mieć

Lubię sztuczne rzęsy choć bardziej patrząc na kogoś niż na sobie, nie wiem, mam wrażenie że moje oczy wyglądają wtedy smutniej choć z tego co słyszałam to złudne wrażenie, aczkolwiek przy wielkim wyjściu i mocniejszym smoky zdarza mi się je założyć
Wyglądają one mega naturalnie, są na fajnym gumowym pasku, nie są sztywne a giętkie .Fajnie dopasowują się do kształtu powieki i nie trzeba się bardzo dużo męczyć z ich nałożeniem.
Miałam wcześniej kilka razy robione przedłużanie rzęs, jednak po 2-3 tygodniach kiedy zaczynały włoski odpadać wypadało to okropnie. W dodatku trzeba często chodzić uzupełniać rzęsy jak również nasze naturalne ulegają osłabnięciu. Nie wspomnę że jest to droższy zabieg niż takie naklejane jak te. Dlatego też zainwestowałam w odżywkę 4long lashes by odżywić po przedłużaniu oraz by na co dzień rzęsy wyglądały ładnie i były długie. Na większe wyjścia czy tak po prostu od zachcianki mam demi wispies dla efektu przedłużanych rzęs choć w naturalnej odsłonie
Są niedrogie a przede wszystkim wielorazowe.
Serdecznie polecam !!

Do wyboru, do kaprysu

Nie ma lepszych rzęs niż Ardell. Przezroczysty, elastyczny i cieniutki pasek i naturalny wygląd rzęs. Wiele razy słyszałam, że mam piękne rzęsy, a to były Demi Wispies :) Posiadam jeszcze kilka innych modeli do innych makijażów i są tak samo dobre ;) Polecam gorąco

Ulubione

Nie były to pierwsze rzęsy na jakie się zdecydowałam,ale zdecydowanie najlepsze. Są po prostu idealne. Podkreślają oczy,ale nie przytłaczają. Są delikatne,ale widoczne. Nie są drogie i starczą na kilka użyć. Nie miałam problemu z przyklejeniem ich ,bardzo łatwo się je użytkuje. Polecam i początkującym i zaawansowanym.

Boskie rzęsy

Oczywiście na samym początku bałam się sztucznych rzęs jak diabeł święconej wody. Wydawało mi się, ze wygląda to sztucznie coś a la draq queen.
Oh jak bardzo się myliłam:
- przystępna cena
- z dostępnością sobie radzę, gdyż bardzo często robię zakupy internetowe
- rzęsy wyglądają pięknie, włoski są naturalne a nie grube i sztuczne jak na halloween, żyłka jest cieniutka, pięknie podkreślają oko, podoba mi sie to, że są krótsze w wew. kąciku i wydłużają się w zew. tworząc efekt kociego oka
- totalnie nie mam problemów z ich przyklejeniem ( klej Duo), ładnie dopasowują się do oka, można je przyciąć wedle upodobań, wyglądają zarazem naturalnie ponieważ włoski nie są sztywne i sztuczne jak u lalki a jednocześnie zauważalnie podkreślają oko
- można je użyć więcej niż raz, jeżeli oczywiście dobrze o nie dbamy i wyczyścimy żyłkę z pozostałości kleju
Nie wiem co więcej można o nich dodać, dla mnie są idealne i totalnie sprawdzone. Kocham jeszcze Ardell 318 połówki, które polecam tym, którzy wolą delikatniejszy efekt.