Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Ardell Lashes, Glamour, Invisiband Demi Wispies Black (Sztuczne rzęsy)

Pojemność 1 szt

Jeden z najpopularniejszych modeli sztucznych rzęs firmy Ardell - Demi Wispies Black z serii Glamour. Wyróżnia się dużą gęstością włosków i pięknym podkręceniem. Włoski stopniowo wydłużają się, dzięki czemu uzyskujemy efekt kociego oka i spektakularne spojrzenie.
Rzęsy Ardell produkowane są w 100% z ludzkich włosów dzięki czemu dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy są łatwe w nakładaniu i wygodne w noszeniu, a jednocześnie nadają spojrzeniu niesamowitego wyrazu. Produkt do użytku wielorazowego.

do rzęs
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Naprawdę śliczne

Mimo, że mam dość długie rzęsy naturalne, czasem lubię dokleić te, na szczególne okazje. Otwierają oko, pasują i do mocniejszego makijażu, i do samej kreski. Na pierwszy rzut oka zmieniają całą twarz i podbudowują cały makijaż, ale nikt przez całą imprezę nie zorientował się, ze są doklejane, dlatego na pewno nie dają przerysowanego efektu (chyba że normalnie ma się bardzo krótkie i niewidoczne rzęsy).
Używałam ich oczywiście z klejem DUO dorzuconym w zestawie - trzyma się aż do rana :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585306].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze rzęsy!

Mam kilka różnych par sztucznych rzęs, ale te niezaprzeczalnie są moimi ulubionymi :) Pięknie wyglądają na oku, nie robią efektu lalki. Dość łatwo się je aplikuje. Jedynie jak dla mnie mogły by być minimalnie dłuższe ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504256].usefull || 0 }}% pomocna.

Wygodne

Nie noszę ich często po tylko na większe okazje. Jestem trochę laikiem jeśli chodzi o ich zakładanie i mam małe problemy przy ich założeniu ale z rzęsami ardell daję rade bo są zamocowane na elastycznym pasku i nie jest on bardzo zauważalny ze względu na to że jest przezroczysty dlatego daje z nimi radę....przy innych markach bywało z tym różnie.
Nie są drogie więc warto wypróbować. Nawet jeśli nie są dla was nie będziecie płakać nad zmarnowanymi pieniędzmi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499136].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure z chmurkami

Warto je mieć

Lubię sztuczne rzęsy choć bardziej patrząc na kogoś niż na sobie, nie wiem, mam wrażenie że moje oczy wyglądają wtedy smutniej choć z tego co słyszałam to złudne wrażenie, aczkolwiek przy wielkim wyjściu i mocniejszym smoky zdarza mi się je założyć
Wyglądają one mega naturalnie, są na fajnym gumowym pasku, nie są sztywne a giętkie .Fajnie dopasowują się do kształtu powieki i nie trzeba się bardzo dużo męczyć z ich nałożeniem.
Miałam wcześniej kilka razy robione przedłużanie rzęs, jednak po 2-3 tygodniach kiedy zaczynały włoski odpadać wypadało to okropnie. W dodatku trzeba często chodzić uzupełniać rzęsy jak również nasze naturalne ulegają osłabnięciu. Nie wspomnę że jest to droższy zabieg niż takie naklejane jak te. Dlatego też zainwestowałam w odżywkę 4long lashes by odżywić po przedłużaniu oraz by na co dzień rzęsy wyglądały ładnie i były długie. Na większe wyjścia czy tak po prostu od zachcianki mam demi wispies dla efektu przedłużanych rzęs choć w naturalnej odsłonie
Są niedrogie a przede wszystkim wielorazowe.
Serdecznie polecam !!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459472].usefull || 0 }}% pomocna.

Do wyboru, do kaprysu

Nie ma lepszych rzęs niż Ardell. Przezroczysty, elastyczny i cieniutki pasek i naturalny wygląd rzęs. Wiele razy słyszałam, że mam piękne rzęsy, a to były Demi Wispies :) Posiadam jeszcze kilka innych modeli do innych makijażów i są tak samo dobre ;) Polecam gorąco

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433486].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubione

Nie były to pierwsze rzęsy na jakie się zdecydowałam,ale zdecydowanie najlepsze. Są po prostu idealne. Podkreślają oczy,ale nie przytłaczają. Są delikatne,ale widoczne. Nie są drogie i starczą na kilka użyć. Nie miałam problemu z przyklejeniem ich ,bardzo łatwo się je użytkuje. Polecam i początkującym i zaawansowanym.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401236].usefull || 0 }}% pomocna.

Boskie rzęsy

Oczywiście na samym początku bałam się sztucznych rzęs jak diabeł święconej wody. Wydawało mi się, ze wygląda to sztucznie coś a la draq queen.
Oh jak bardzo się myliłam:
- przystępna cena
- z dostępnością sobie radzę, gdyż bardzo często robię zakupy internetowe
- rzęsy wyglądają pięknie, włoski są naturalne a nie grube i sztuczne jak na halloween, żyłka jest cieniutka, pięknie podkreślają oko, podoba mi sie to, że są krótsze w wew. kąciku i wydłużają się w zew. tworząc efekt kociego oka
- totalnie nie mam problemów z ich przyklejeniem ( klej Duo), ładnie dopasowują się do oka, można je przyciąć wedle upodobań, wyglądają zarazem naturalnie ponieważ włoski nie są sztywne i sztuczne jak u lalki a jednocześnie zauważalnie podkreślają oko
- można je użyć więcej niż raz, jeżeli oczywiście dobrze o nie dbamy i wyczyścimy żyłkę z pozostałości kleju
Nie wiem co więcej można o nich dodać, dla mnie są idealne i totalnie sprawdzone. Kocham jeszcze Ardell 318 połówki, które polecam tym, którzy wolą delikatniejszy efekt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389841].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie znalazłam lepszych

Pomimo, iż trafiłam na te rzęsy stosunkowo dawno to szukałam nadal innych, lepszych. Niestety w tej cenie ani niższej lepszych nie znalazłam i za każdym razem powracałam do Demi Wispies Black. Ich cena w drogeriach stacjonarnych może lekko przerażać (znalazłam je nawet za 38 zł!!!) dlatego polecam kupować w sprawdzonych sklepach internetowych. Pasków nie muszę przycinać, bardzo dobrze pasują do mojej powieki i nadają się zarówno do noszenia na co dzień jak i na imprezę. Nie dają efektu zbyt mocno podkreślonego oka tylko, są po prostu ,,glamour" dokładnie tak jak w nazwie. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377756].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsze rzęsy!!!

Uwielbiam je! To były moje pierwsze zakupione rzęsy, sugerowałam się opiniami w Internecie i nie zawiodłam się. Kupiłam je już drugi raz. To jedne z droższych rzęs dostępnych w sieci, ale warto zapłacić więcej za dobrą jakość i aby służyły nam długo. Nie są za długie, bardzo gęste , bardzo ciemne, nie trzeba ich potem tuszować. Są łatwe w aplikacji, praktycznie od pierwszego razu nie miałam z nimi problemu, fajnie się przyklejają i potem nie odklejają. Używając je możemy mieć pewność, że będziemy wyglądały pięknie przez wiele godzin. :)

ZALETY:
+piękny wzór gęstych, nie za długich rzęs
+łatwe w czyszczeniu, nic nie ma prawa odpaść, czyściłam je już wiele razy, wystarczy ciepła woda i czysta szczoteczka od mascary
+można używać je wielokrotnie
+nie ma przesadzonego efektu, nadają się na dzień i na wieczór

WADY:
-cena mogłaby być trochę niższa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370271].usefull || 0 }}% pomocna.

klasyk

Cudowne, naturalnie wyglądające a jednocześnie pięknie podkreślające oko rzęsy. Oko od razu staje się większe, rzęsy są długie, zagęszczone, uzyskujemy "kocie oko". Pasek jest niewidoczny, aplikacja jest bardzo prosta! Nie mam problemu z ich czyszczeniem. Ulubione :))))

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367506].usefull || 0 }}% pomocna.