SKIN79, The Oriental, Smooth Sun BB Pact SPF25 PA++ (Kompakt BB do twarzy)

SKIN79, The Oriental, Smooth Sun BB Pact SPF25 PA++ (Kompakt BB do twarzy)

Ten wyjątkowy kompakt BB łączy w sobie cechy kryjącego pudru do wykończenia makijażu oraz nawilżającego kremu z wysokim filtrem chroniącym przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Unikalne połączenie wyciągów z orientalnych odmian herbat zawarte w kopakcie głęboko i długotrwale nawilża sprawiając, że wykonany makijaż jest lekki i komfortowy, a do tego pozwala skórze oddychać.
Kompakt reguluje również świecenie się skóry poprzez kontrolę wydzielanego sebum, dzięki czemu pozostaje ona świeża i promienna przez cały dzień.
Główne składniki aktywne kompaktu BB to:
- ekstrakt z lilii kontrolujący poziom nawilżenia,
- ekstrakt z kawioru wyciszający skórę,
- witamina E poprawiająca elastyczność skóry,
- orientalna kombinacja wyciągów roślinnych pomagająca chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi.
Dla osób o problematycznej cerze - przetłuszczającej się, z niedoskonałościami, zmęczonej, poszarzałej.

warzy...

Zacznę od tego, że puder kupiłam też na alledrogeria.
Najważniejsze:
+ kolor - jasny, przyjemny dla oka beż, który kolorystycznie ładnie się komponuje z moją cerą i nie ciemnieje,
+ miałki, dobrze zmielony,
+ wydajny, ubywa go bardzo powoli,
+ nie osypuje się,
+ fajna gąbeczka, bardzo miękka, przyjemna w dotyku oraz w ogóle dobrze pomyślane opakowanie,
+/- krycie ma znikome, bardziej się nadaje do wykończenia makijażu niż jako podstawa,
- minus jest jeden ale dyskwalifikuje zupełnie ten puder - warzy mi się na twarzy! Warzy cały makeup czego przeboleć nie mogę :( I nie ma znaczenia na jaki fluid/krem bb go kładę (nawet te ze skin79 warzył), czy używam pod makijaż kremu czy nie, czy używam bibułek matujących przed, czy nie, czy kładę zaraz po nałożeniu podkładu czy jako poprawka w ciągu dnia. Po prostu od kilkunastu minut po nałożeniu warzy całość co wygląda fatalnie.
Dodam, że cerę mam mieszaną; tłusta strefa T, z tendencją do odwodnienia. Może z innym rodzajem cery zgrywa się lepiej, trudno mi powiedzieć, ale ja bym nawet wrogowi go nie poleciła.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami

dziwne

Czy tylko mi sie wydaje ze on jest koszmarnie ciemny?

uzywam Oriental Gold kremu bb z tej samej serii, i po kremie bb moja twarz jest porcelanowo jasna, jak nalozylam ten puder, od razu zmylam makijaz bo wizualnie robil mi ciemno-pomaranczowa twarz.

kosmetyk kupilam na allledrogeria, i jak dotad wszystkie kremy bb byly swietne, ale pudry....jakis dramat, albo efekt oblania masa perlowoa jak przy kuleczkach rozswietlajacych (diamond star glow ball) albo matowe pomaranczowe wykonczenie :(, ogldalam moj puder 100 razy opakowanie bardzo solidne wierze temu dostawcy...moze sa rozne kolory tego kompaktu??

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trajcie 1

Świetny puder

Naprawdę bardzo dobry puder.
Ładne, poręczne opakowanie, rzeczywiście plastikowe wieczko oddzielające puder od gąbeczki jest super pomysłem, zwłaszcza jeśli posiada się bardzo tłustą miejscami cerę, jak ja.

Na początku myślałam, że kolor jest jakiś taki ciemnawy, pomarańczowy, ale zaletą azjatyckich kosmetyków jest to, że super się dopasowują do karnacji, nie wiem jak oni to robią.
Puder jest drobniutki, gładki, niewidoczny na twarzy, super matuje, ale nie tak ordynarnie na klajster gipsowy, tylko to jest ciągle taki świetlisty mat, niby transparentny, ale jednak nie, bo nie bieli jak transparentne pudry.

Nakładam w domu pędzlem takim małym, płaskim, a poza domem dołączoną gąbką.
I już się martwię, że puder kiedyś się skończy...

Kupowałam na ebay od koreańskiego sprzedawcy za jakieś 13$ plus darmowa wysyłka.

Nie umiem często dać całych 5 gwiazdek produktowi, bo zawsze jakiś margines błędu musi być. Jeśli daję 5 gwiazdek oznacza to, że dany produkt masuje mi plecy i parzy kawę.

Będzie ze mną jeszcze dłuuugo

Nad kupnem tego pudru zastanawiałam się bardzo długo. Między innymi z powodu braku jakichkolwiek opinii. Jednak mimo ceny postanowiłam zaryzykować.

Zacznę od opakowania: jest śliczne! Nigdy nie widziałam tak dobrze wykonanej puderniczki. Jany fiolet ze złotem jest super. Na dodatek nawet blisko nie leżało to obok tandetnych pudrów które zazwyczaj widywałam w drogeriach. Puszek jest delikatny jak chmurka i pewnie miziałbym się nim często gdyby nie fakt, że do nakładania używam pędzla. Absolutnie genialne jest to, że puszek od pudru jest oddzielony plastikową przekładką na zawiasie, by nie rozwijały się bakterie i puder dłużej zachowywał świeżość. Dodam, że po paru miesiącach codziennego korzystania nic się nie zepsuło. Lusterko jest, nie korzystam, więc nie będę się nad tym rozwodzić.

Zawartość: puder prasowany. Konsystencja jest bardzo miękka, satynowa i rozprowadza się jak bardzo drobno zmielony pyłek. Naprawdę dopasowuje się do koloru skóry. Mnie matowi na bardzo długo ok.10 godzin, a mam puszczającą się linię T. Teraz mój makijaż jest perfekcyjny. Mi się podoba lekki zapach, chociaż koleżanka i mama twierdzą, że niczym nie pachnie -_-‘

Puder jest wydajny, nie trzeba go dużo, by zobaczyć efekt. Co do krycia, to nie liczcie na to, że będzie on zakrywał pryszcze lub przebarwienia. Bardziej jest do wykończenia makijażu, nie zastąpi podkładu lub BB kremu. Oczywiście jeżeli macie gładką cerę bez niedoskonałości śmiało można go aplikować bez podkładu, ale po co? ;)

Minusy? Nie zauważyłam.

Filtr przeciwsłoneczny? Puder kupiłam w listopadzie, przez całą zimę było chyba ze dwa dni słońca, więc nie jestem w stanie ocenić.

Ja jestem zachwycona tym produktem, bo jest lekki i po 4 miesiącach używania dopiero mi się pojawiła mała plamka metalu na dnie. Jeszcze raz zaznaczam, że nakładam pędzlem, a on pobiera mniej pudru niż puszek! Wiem, że będę go kupowała już zawsze i nie skuszę się na nic innego.

PS. Kupiłam w alledrogeria