Graffiti, Żel do włosów z woskiem - mocny

Graffiti, Żel do włosów z woskiem - mocny

Krystaliczny żel stylizujący z woskiem i mikrokapsułkami witamin B5 + E, zwiększający połysk włosów. Nie skleja ich i nie obciąża, pogrubia.
Służy do modelowania wszystkich rodzajów włosów, zapewniając im miękkość i naturalność w dotyku.
Żel nie pozostawia śladów na włosach, a dzięki lekkiej i delikatnej konsystencji pozwala wykreować dowolną fryzurę.
Unikalna formuła żelu zapewnia jednoczesne odżywienie włosów dzięki uwalniającym się stopniowo witaminom, które wnikają w głąb włosa i restrukturyzują go, przywracając im puszystość i połysk.

zł / 150 ml

dobrze wspominam:)

używałam go daaawno-jak miałam króciutkie włosy ledwo za ucho i je strzępiłam i stawiałam.

Własnie przy pomocy żelu Graffiti. Pamiętam,że byłam bardzo zadowolona. Kosmetyk naprawdę modelował włosy, fryzura trzymała się (prawie) cały dzień, dodatkowo nabłyszczał ją.

Dziś zauważyłam ten żelik w Rossmanie i wspomnienie nakazało mi ocenić go pozytywnie:)

Polecam.

p.s nie kupię już,bo nie jest mi potrzebny żel mocno utrwalający,do "stawiania " włosów-ten taki jest.
Teraz mam ochotę na efekty mokrych włosów,no ale i one są znacznie dłuższe:)

Tere fere

I co jeszcze. Moje własne zgłoszenie, jak teraz na nie patrzę jest w istocie imponujące - a raczej to, co producent umieścił na opakowaniu. Prawda jest taka, że żel nie obciąża, leciutko skleja i najzwyczajniej w świecie nie utrwala, bo jest na to za delikatny. Poprawy stanu włosów nie zauważyłam, tym bardziej ich pogrubienia. Ma nic, jak wyczesane opakowanie, bardzo higieniczne i bardzo przyjemne w użytkowaniu, ale gdyby mu się przyjrzeć bliżej - to jedynie 150 ml gęstego kisielu bez właściwości, na który fajnie patrzeć, jak znika.Nie warto, nie warto, nie warto.Ilość zużytych opakowań: jedno i koniec