Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Snail Repair, Intensive Ampoule (Serum do twarzy w ampułce)

Snail Repair, Intensive Ampoule (Serum do twarzy w ampułce)

80% zawartości tego kosmetyku stanowi śluz ślimaka, oprócz niego w skład ampułki wchodzą: witaminy, peptydowy kompleks wypełniający, kwas hialuronowy oraz czynnik wzrostu komórkowego EGF, który odpowiada za pobudzanie metabolizmu komórkowego do odnowy. To swoiste serum zawarte w ampułce z pipetką ma działanie odmładzające, przywraca jędrność i sprężystość skórze, dodatkowo chroniąc ją przed uszkodzeniami. Dodatkowo polecane dla osób z przebarwieniami, bliznami - rozjaśnia je. Skóra po jego użyciu jest wyraźnie zdrowsza, wygląda na młodszą i rozświetloną.

Daję temu produktowi ocenę 5+. Kosmetyk jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, ma bardzo przyjemną konsystencję. Daje uczucie natychmiastowego nawilżenia i wygładzenia. Bardzo dobrze współpracuje z każdym kremem (nakładałam go właśnie pod krem), zarówno tym na dzień, jak i na noc. Stosowany regularnie widocznie poprawia stan skóry - cera jest rozjaśniona, promienna, znikają drobne niedoskonałości. Przez jakiś czas używałam go z kremem do twarzy z tej serii i również bardzo polecam. Oba kosmetyki tworzą duet doskonały, która poza benefitami dla urody świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Serum właściwie nie ma zapachu i za to daję mu 5, odejmuję jedną gwiazdkę za opakowanie, bo pipeta jest odrobinę za krótka i pod koniec użycia występują problemy z wydobyciem kosmetyku z butelki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508766].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit!

Największy hit w całej serii do pielęgnacji twarzy ze śluzem ślimaka.
Krem jest dobry, bb jest jak najbardziej ok, krem pod oczy super-ale serum po prostu miażdży!!!

+piękna buteleczka sugerująca nam, że mamy do czynienia z czymś o najwyższej jakości i naprawdę luksusowym. Buteleczka z grubego szkła, z pipetką, będzie ozdobą naszej toaletki!
+konsystencja-nie za rzadka i nie za gęsta. Idealna do smarowania, nie lejąca i nie marnujemy produktu.
+bardzo wydajne-kroplomierzem odmierzamy kilka kropli wystarczy nam to na całą twarz
+serum nadaje się do codziennego użytku pod krem!
+szybko i dobrze się wchłania, skóra jest gładka i matowa, nie wywołuje błysku
+ekstremalnie wygładza skórę, nawilża ją, napina i spłyca zmarszczki mimiczne
+dba o właściwy poziom nawilżenia skóry
+nie podrażnia i nie zapycha
+nadaje się pod makijaż
+pomaga utrzymać skórę w doskonałym stanie. Dawno nie miałam tak ładnej cery jak podczas stosowania serum, co nie umknęło uwadze koleżanek ale też i męża :)

Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421186].usefull || 0 }}% pomocna.

Ślimak, ślimak pokaż rogi...

Na początku używanie kosmetyków ze śluzem ślimaka wydawało mi się trochę...obrzydliwe ;) Kiedy wyłączyłam myślenie znalazłam całkiem dobry produkt, który zużyłam z wielkim uśmiechem na twarzy.

Serum używałam 2-3 razy w tygodniu, bo przy częstszym stosowaniu zauważyłam podrażnienie skóry. Serum ze względu na swoją gęstą konsystencję jest bardzo wydajne. Mam wrażenie, że leczy niedoskonałości. Na noc nakładałam na pryszcza grubszą warstwę serum i rano był on znacznie mniejszy. Kupowałam na mizon-polska.pl

Myślę, że wrócę do tego produktu, bo moja cera była po tym serum wyciszona.

+ wydajność
+ eleganckie opakowanie, które ładnie prezentuje się na półce
+ walczy z niedoskonałościami
+ skóra przy regularnym stosowaniu jest napięta

- przy częstszym stosowaniu wysypka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1166641].usefull || 0 }}% pomocna.
Botoksu zastosowania

Na pewno kupię ponownie!

Serum poprawiło wyraźnie stan mojej skóry. Wysyp wyprysków zmienił się tylko w okazyjne pojawienie się jednego czy dwóch, pory oczyściły się i zmniejszyły. Szukałam czegoś takiego od lat!
* używam również kremu Mizona z czarnym ślimakiem, myślę, że mogła to być zasługa obu tych kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, kupiłam już kolejne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037764].usefull || 0 }}% pomocna.

Dojrzałej cerze nie zrobi dobrze

Uczciwie zużyłam całą buteleczkę 30ml serum smarujac obficie i nie zauwazyłam żadnych efektów. Buteleczka owszem ładna, wygodna pipetka i konsystenacja kosmetyku, ale nie to jest najwazniejsze. Najwazniejszy jest efekt, którego ja nie zauważyłam. Mam skórę dojrzałą, trochę małych blizenek- porów, przebarwień, naczynek, podraznień po kwasach i retinoidach. Serum nie robi z tym nic, nie nawilża w spośób zauważalny, nie wyrównuje kolorytu w spośób porównywalny z kosmetykami dedykowanymi temu celowi, nie spłyca zmarszczek i linii mimicznych, nie spłyca porów. Nie łagodzi podraznień w sposób zauważalny, jeżeli juz to wolę sięgnąć po Cicalfate. Dla mnie to kosmetyk do wszystkiego czyli do niczego.
\\\\nSkład ma owszem przyzwoity , ale co z tego. Dodatkowo żel Mizon tworzy na skórze błonkę, która po zaschnieciu mam wrazenie tworzy barierę i nie przepuszcza żadnego kosmetyku nałożónego po nim. Kupiłam za 60 parę złotych przez internet.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952981].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne

Po raz kolejny Mizon mnie zachwycił :) Ampułkę zakupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na jej temat w blogosferze. To był świetny wybór ;)
Stosuję ją codziennie na noc i widzę znaczną poprawę kondycji mojej skóry - jest o wiele lepiej nawilżona, miękka i ma ładniejszy koloryt.

+ świetnie nawilża
+ poprawia koloryt skóry
+ napina skórę
+ wspomaga gojenie
+ wydajna
+ wygodne opakowanie

- dostępność

Dodam jeszcze, że u mnie ani ampułka, ani inne ślimacze produkty Mizona NIE wywołały żadnego wysypu krostek ani najmniejszego podrażnienia :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856777].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoite

Sporo się naczytałam o dobroczynnym działaniu ślimakowych kosmetyków i zapragnęłam takowy posiąść. Zasiadłam więc do Ebay\'a, zamówiłam i oto jest (co ciekawe paczka z Korei przyszła szybciej niż przeyłki krajowe).
Serum zamknięte jest w bardzo eleganckim, opakowaniu z ciemnego szkła, wyposażonym w pipetkę idealnie dozującą kosmetyk. Co ważne pipetka zbiera serum do samego końca, dzięki czemu nie trzeba się bawić w wydłubywanie resztek.
Samo serum ma dość gęstą, żelową konsystencję, taką ślimakową :-) ale nie klei się i jego używanie jest bardzo przyjemne. Nie roluje się, w związku z czym idealnie nadaje się pod makijaż. Skóra ładnie się po nim prezentuje, jest nawilżona, nie świeci się. Wygładzenia drobnych zmarszczek mimicznych nietety nie zauważyłam ale może zbyt krótko używałam. Z wydajnością nie jest źle - przy codziennym stosowaniu zazwyczaj dwa razy dziennie wystarczyło na około półtora miesiąca.
Z dostępnością jak jest wszyscy wiemy. Oczywiście nie odejmuję za to gwiazdki, bo cóż jest winny koreański kosmetyk, że akurat Polki umyśliły sobie go stosować :-) Bez problemu można kupić na Ebay\'u za niecałe 20$, czyli znacznie mniej niż przytoczone w opisie 100zł. Widziałam też na Allegro, tyle, że z odpowiednim narzutem "importera".
Podsumowując serum mnie nie oszołomiło, jednak jest to solidny kosmetyk wart wypróbowania. Jeśli się w końcu zbiorę żeby złożyć kolejne zamówienie na azjatyckie kosmetyki pewnie i Mizon znajdzie się w moim koszyczku.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823352].usefull || 0 }}% pomocna.

przeciętne

Kupiłam razem z żelem, ale nie stosowałam ich razem i może to był błąd.

Plusy:
- wygodnie się używa-pipetka idealnie dobrana, nabiera odpowiednią ilość serum, jest również wystarczająco długa, przez co gdy dobijemy do dna, nie ma problemu z wydobyciem resztek serum;

- konsystencja - raczej żelowa, trochę jakby glutowata, ale przyjemna aplikacja;

- dobrze się wchłania - błyskawicznie, serum się nie maże, nie waży pod kremem czy podkładem, ja go zazwyczaj wklepywałam;

- pozostawia poczucie lekkiego (!) nawilżenia, napięcia skóry (ale nie jest to takie napięcie przeszkadzające, ściągające skórę i aż jakby swędzące);

- początkowo nie stosowałam dwa razy dziennie, gdyż obawiałam się wysypu, przyzwyczajam do niego skórę powoli, bo nie chciałam żadnej rewolucji na twarzy;

- coś tam mi po nim powyskakiwało, ale nie wiem czy to upały czy serum czy nieodpowiednie oczyszczenie skóry twarzy po całym dniu.

Minusy:
- dostępność trudna;

- cena wysoka;

- wydajność (mi starczyło na 3 miesięce stosowania, raczej to standardowa wydajność, ale przy takiej cenie chciałoby się lepszą wydajność);

Serum niby pozostawia poczucie lekkiego nawilżenia, niby napina, ale na czole pogłębiła i wydłużyła mi się jedna zmarszczka, którą chciałam tym serum odrobinę zwalczyć. Niestety w tym kierunku nie pomaga nawet odrobinę.

Nie wiem czy tak może być gdy mazidło absolutnie nie działa na zmarszczki, ale wydaje mi się, że skóra jest trochę bardziej jędrna i jakby napompowana.

Nie żałuję zakupu, bo przyjemność stosowania była duża, jakieś małe plusy widzę, jednak raczej nie kupię ponownie. Chyba że zauważę pozytywne efekty po żelu i może wtedy sięgnę ponownie po serum.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809572].usefull || 0 }}% pomocna.

Miałam nadzieję na coś więcej

Serum kupiłam zachęcona jego właściwościami. Ponadto pochodzi ono z serii ślimaczej czyli tej dla problematycznej cery. Nie wiem jak wpływa na zmarszczki ponieważ nie mam ich jeszcze. Miałam nadzieję że polepszy stan mojej cery, ukoi ją i dobrze nawilży. Nie uczuliło mnie co jest dużym plusem. Nawilżenie średnie mogło być lepiej. Ale to serum nie zrobiło nic z cerą. Ani się nie poprawiła ani nie pogorszyła, więc raczej więcej do niego nie wrócę i poszukam czegoś innego. Kosmetyk ma kleistą konsystencję, tak jest ona wodna ale nie aż taka rzadka. Lepi się. Dobrze się wchłania, wygodna aplikacja dzięki szklanej pipetce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808407].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie serum

Kopiłam ampułkę razem z kremem i żelem z tej serii pod wpływem wszystkich pochlebnych recenzji w internecie.
Ogólnie nie jest taka zła ale:

-źle się wchłania
-nie jestem w stanie jej stosować razem z kremem z tej serii
-nie widzę większego efektu po zastosowaniu
-cena nieadekwatna do działania
-dostęp

+nawilża
+koi skore

Pierwsze moje próby zaczęłam od nakładania ampułki na lub pod krem Mizon silnie regenerujący(z tej samej serii), ale kosmetyki zachowywały się tak jakby ze sobą nie współgrały, co bardzo mnie zdziwiło.
Konsystencja serum przypomina przezroczystego, rozwodnionego gluta i za nic w świecie nie chciała się wchłaniać w skórę twarzy.
Postanowiłam jej dać szanse; zaczęłam powoli serum stosować na noc i od razu było lepiej!
Serum to przyniosło ukojenie mojej skórze, niestety poza tym nie spełnia żadnych obietnic producenta.

Na rynku mamy masę produktów o podobnym działaniu i za niższa cenę (choć nie koniecznie ze ślimaczkiem), dlatego nie wrócę już do tego serum.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799301].usefull || 0 }}% pomocna.