Eris, Program 24h, Bioaktywny krem z witaminą A 5000 IU i prowitaminą B5

Eris, Program 24h, Bioaktywny krem z witaminą A 5000 IU i prowitaminą B5

Krem na dzień dla cery zmęczonej, zszarzałej, łuszczącej się, po 20 roku życia, dla cer od suchych/wrażliwych do mieszanych.
Rewitalizuje, łagodzi i stymuluje na przyszłość, zawiera filtry, niemniej nie wyszczególniono w opisie stężenia.
Krem zawiera 5000 IU (jednostek międzynarodowych) witaminy A w gramie, co pozwala na usprawnienie procesów metabolicznych skóry oraz jej głębokie nawilżenie. Formuła kremu jest wzbogacona w prowitaminę B5, lipidy sojowe i inne substancje bioaktywne.

Cena: ok. 13 zł / 50 ml

Solidny

Mnie udało się go kupić za jedyne...2 zł w Superpharm w warszawskiej GM.Eris wycofał juz tę serię z obrotu- stąd tak niska cena. Jak dla mnie bardzo przyzwoity produkt- ma nieco maślaną konsystencję, ładnie świeżo pachnie. Bardzo dobrze nawilża, wygładza twarz i faktycznie tak jak zapewnia producent zmiękcza naskórek. Na porę jesienno- zimową idealny, na lato może być trochę za ciężki.

Ma swoje zalety

Krem bardzo tani i bardzo, bardzo wydajny. Miałam go przez kilka miesięcy, skończyłam go wczoraj.I co?Nie planuję następnego zakupu.Kupiłam go w drogerii Natura tuż po wakacjach, chcąc przywrócić do życia moja skórę po lecie, która oczywiście się przetłuszczała, ale też trochę łuszczyła i miałam wrażenie, że jest odwodniona. Natrafiłam tam na konsultantkę Erisu. Za jej namową właśnie zakupiłam ten kosmetyk, z którym prawdę mówiąc nie spotkałam się wcześniej."To powinno mi ożywić skórę".Krem jest dla mnie za ciężki na dzień. Nie wiadomo, ile ma filtrów. Pachnie dokładnie tak samo, jak wszystkie inne kremy Eris z serii 24h.Ale - doskonale nawilża, choć wolno sie wchłania. Nakładałam go na siebie grubą warstwą kiedy nie wychodziłam z domu, czasem na szyję - pozostawiał film. Nakładałam go również na noc i rano byłam bardzo zadowolona z efektów - skóra była mocno nawilżona i zmiękczona. Nie złuszcza, ale reguluje to, jak się skóra złuszcza - wg mnie.Myślę, że może być doskonały dla skóry suchej, albo normalnej po wakacjach.Dla mnie mimo wszystko był bardzo męczący, odetchnęłam z ulgą, kiedy zobaczyłam puste pudełeczko.Ilość zużytych opakowań: 1